18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

papiez

mitica • 2013-03-07, 00:17
Niecały miesiąc bez papieża i już wynaleziono lekarstwo na HIV.

fezer44

2013-03-07, 11:49
Ci co obrażają nasz kościół katolicki to zwykłe pożydowskie sk***ysyny co babki dały dup pejsatym to teraz żal mają bo są ciemni i mszczą się na katolików.

go...........ez

2013-03-07, 12:05
już niedługo, wybiorą kolejnego papirusa, będzie latał po świecie i zabraniał używania kondomów

Wieloo

2013-03-07, 12:08
timmy77 napisał/a:



No k***a j***ny allahowierca? Kozojebca na sadolu?

Obrazek

Stop islamizacji europy. j***ć allaha.




kur*a, szkoda bekonu!!

ox...........tr

2013-03-07, 12:12
Wieloo napisał/a:

k***a, szkoda bekonu!!


pie**olisz, wygląda na całkiem świeży

Trollu

2013-03-07, 12:26
timmy77 napisał/a:



Stop islamizacji europy. j***ć allaha.





Wszystko się zgadza ale powinieneś napisać j***ć Mahometa a nie Allaha. Bo Allah to ten sam Bóg w którego wierzą chrześcijanie. tylko Mahomet jest kolejnym prorokiem więc poczytaj trochę jak masz się wypowiadać.

W końcu trzeba znać wroga.

Biker50

2013-03-07, 12:37
froqer napisał/a:

@up j***nie kóz pomaga na katar? to chyba u arabów



Chciałeś błysnąć inteligencja, wyszło jak zwykle :(

Czytanie ze zrozumieniem to chyba 3 klasa podstawówki. Jak dotrwasz to Cię nauczą.

froqer

2013-03-07, 13:12
@Biker, smutno mi teraz, ja naprawdę zrozumiałem twoje jakże rozbudowane zdanie złożone z dwóch wyrazów :(

Tarvil

2013-03-07, 13:13
HATEEEE! Esencja sadolowych dyskusji :D .

Matikens

2013-03-07, 13:16
"Możecie obrażać nasze matki, drwić z naszych turbanów, ale od kóz to się k***a odpie**olcie" ~Mahomet

1488

2013-03-07, 13:27
Shalom Alejkum parchate żydy i śmierdzące araby


Jahwe i Allach dwa cwe*e,pedofile, zoofile. Weźcie te swoje święte gówna i wypie**alacie z Europy.


timmy77

2013-03-07, 13:29
Trollu napisał/a:





Wszystko się zgadza ale powinieneś napisać j***ć Mahometa a nie Allaha. Bo Allah to ten sam Bóg w którego wierzą chrześcijanie. tylko Mahomet jest kolejnym prorokiem więc poczytaj trochę jak masz się wypowiadać.

W końcu trzeba znać wroga.



Kolego, według mnie napisałem dobrze, gdyż znajduję się w Polsce, a nie na wschodzie, więc słowo allah potocznie znaczy tyle co prorok mahomet i każdy wie o co chodzi. To, że chrześcijańscy arabowie używają allaha jako nazwa boga monoteistycznego to i tak ch*j im w dupy bo r*chają kozy... W każdym bądź razie jestem deistom, a nie chrześcijaninem więc mi to koło ch*ja lata, jak zwał tak zwał, ale szanuję każdą CYWILIZOWANĄ religię.

hogg

2013-03-07, 14:06
fezer44 napisał/a:

Ci co obrażają nasz kościół katolicki to zwykłe pożydowskie sk***ysyny co babki dały dup pejsatym to teraz żal mają bo są ciemni i mszczą się na katolików.



HAHAHAHAHAA! Czytujesz biblię bo lubisz postacie z bajek? ;)

rimogyz

2013-03-07, 14:50
timmy77 napisał/a:

Kolego, według mnie napisałem dobrze, gdyż znajduję się w Polsce, a nie na wschodzie, więc słowo allah potocznie znaczy tyle co prorok mahomet i każdy wie o co chodzi



Nie, nie znaczy. Tłumaczenie się własną świadomą (!) ignorancją jest równoznaczne tłumaczeniu "piszeł bszydko i z błendami bo jezdem dyslegtykiem!"

timmy77 napisał/a:

W każdym bądź razie jestem deistom, a nie chrześcijaninem więc mi to koło ch*ja lata



Po pierwszym zacytowanym fragmencie śmiem podejrzewać, że nawet nie wiesz czym jest deizm. Deistą pewnie jesteś takim samym jak mnożący się w szkołach ateiści - nie wiem o czym mówię, ale mówię bo to 'trendy'. Poza tym - no właśnie: "deistą" - "jestem deistą". Nie "deistom". K*rwa.[/b]

soqu1

2013-03-07, 15:08
o k***a ale debile zrobili ze mnie muzułmanina :)
Ten to już w ogóle doj***ł do pieca.
Tester napisał/a:

@soqu1 umrzyj śmieciu j***ny dz**ko Allacha, sram na twoją wiarę synu kozy i ciapatego !


A tak poza tym to admin chyba zmienił regulamin co do ostrzeżeń.