18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie Premierze, jak żyć?

Kosmodysk • 2017-07-20, 21:57
Panie premierze, jak żyć? Na to pytanie jednego Pana, kilku z okolicznych mieszkańców zanaleźli odpowiedź. Nie wiem czy wzięli kredyt, ale na pewno zmienili pracę. Zamiast uprawiać warzywka typu papryka, fasola, cukinia czy inne, przerzucili się na zielsko.
Mieli rozmach, ale jak to z ogrodnikami bywa, wyhodować potrafi, ale dobrze sprzedać już nie.



Jedną z największych w tym roku plantacji i magazyn marihuany zlikwidowali w okolicach Przytyka mazowieccy policjanci.
Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zlikwidowali plantację konopi indyjskich i przejęli ponad 100 kilogramów gotowego już suszu marihuany.
Jak informuje biuro prasowe mazowieckiej policji, rozbita przy tym grupa mogła wytworzyć narkotyki o czarnorynkowej wartości nawet 7 milionów złotych. Na podstawie wniosków Prokuratury Okręgowej w Radomiu pięciu mężczyzn podejrzanych o prowadzenie plantacji, wytwarzanie i posiadanie substancji odurzających zostało tymczasowo aresztowanych.




Źródło:http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/powiat-radomski/a/gmina-przytyk-zlikwidowana-gigantyczna-warta-7-milionow-plantacja-marihuany,12279788/

Al...........go

2017-07-20, 22:17
Ból dupala ćpunów za 3... 2... 1...

S.T.U_Cummins

2017-07-20, 22:39
@uo czego żeś się odzywał? temat ma prawie 0,5 godziny i cisza.

Al...........go

2017-07-20, 22:41
S.T.U_Cummins napisał/a:

@uo czego żeś się odzywał? temat ma prawie 0,5 godziny i cisza.



Bo mogłem.

petru23

2017-07-20, 22:54
@up
jebnij samobója. Zrób to, przecież możesz.

kaiwaciol1

2017-07-20, 23:01
100 kg => 100 000 g.
1g=> 30 zł w detalu.
Jak oni policzyli te 7 mln?
Waga cały czas będzie spadać, proces suszenia się nie zatrzymuje.

petru23

2017-07-20, 23:04
kaiwaciol1 napisał/a:

100 kg => 100 000 g.
1g=> 30 zł w detalu.
Jak oni policzyli te 7 mln?
Waga cały czas będzie spadać, proces suszenia się nie zatrzymuje.



0,9g sztuka po 50zł ;)

woytasw

2017-07-20, 23:05
Cała uprawa jest warta 0 złotych - Na jakiej podstawie wyceniono ją na ileśtam milionów?
Że na czarnym rynku?

PolaczekRR

2017-07-21, 00:38
ch*j w dupe policji i prokuraturze

Jo...........23

2017-07-21, 00:58
He, he.
Pewnie mieli niezapowiedzianą kontrolę, z powodu
źle wypełnionego wniosku o euro-dotacje...

~Velture

2017-07-21, 06:17
kaiwaciol1 napisał/a:

100 kg => 100 000 g.
1g=> 30 zł w detalu.
Jak oni policzyli te 7 mln?
Waga cały czas będzie spadać, proces suszenia się nie zatrzymuje.


No w pewnym momencie się zatrzymuje.

Poza tym to nie te czasy gdzie masz gram za 30.
Już 10 lat temu w ch*ja cięli i sprzedawali na sztuki, które ważyły po 0,7-0,6 a czasem i połówkę i często były w ch*j mokre.
Więc w tej chwili jak ktoś tam napisał, że 0,9g sztuka po 50zł jestem w stanie uwierzyć.

No ale i tak wartość przeszacowana jak na producenta bo przecież nie będą latać i sprzedawać detalicznie tylko muszą złapać hurtownika, no chyba, że znają dilerów to wtedy lepiej ale tak czy siak oni nawet połowy z tych policyjnych 7 baniek by nie zobaczyli.

drukarka666

2017-07-21, 09:41
k***a jaka strata skarbu państwa? Taka, że te ch*je to odkryły i należy im zapłacić za ich pracę. Bo już żaden matoł nie pomyśli, że można to sprzedać nie w swoim imieniu tylko owego budżetu. Mnie wcale nie dziwi, że w tym kraju zwanym Polska jest tak jak jest. Przecież tu od stanowiska prezydenta kraju do stanowiska wójta gminy zasiada zwykle jakiś mieszaniec katolika i ignoranta umysłowego oraz decyzyjnego. Świat zwiedził, bo na węgierskich basenach bywał, po piwo na Słowację jeździł jak jeszcze euro nie było. Niemcy widział na zdjęciach z II wojny światowej; wie, że Rosja jest na wschodzie, Ameryka jest potęgą, a Izrael chce zniszczyć świat przez wykup wszystkiego. W Australii mają cały rok BBQ. Taki potem debil bierze w łapy obywatela pieniądze, rozpie**ala na lewo i prawo po czym się uśmiecha jak pie**olony Pan Pianka. Pytam się jaki będzie koniec tego, że złapali ich? Część pójdzie do więzienia, po co? Przecież k***a ponoć narządzili strat na 7 mln złotych, więc jak oni to k***a odpracują w więzieniu? Majątkiem, który im zabierzecie? Po ile to sprzeda komornik swojemu znajomemu, pytam! Wyślecie ich do pracy? W firmie budującej z państwowego polecenia drogi publiczne u kolegi Ziobry, który będzie mu dostarczał darmowych pracowników? Jak gość pójdzie za jakiś czas do Trybunału Praw Człowieka i dostanie odszkodowanie to wy już o tym się nie dowiecie, ale wy za to zapłacicie. Goście mają w jednym palcu wiedzę o tym biznesie, za to minister gospodarki nie ma pojęcia o mikroekonomii, a jest decydentem w sprawie największego koncernu paliwowego w europie środkowej (nie licząc nieoszlifowanego diamentu w formie koleżanki kobiety z broszką, która przez 25 lat była pielęgniarką, po czym została prezesem Orlenu). Więc ja się pytam ile jeszcze kosztów i czasu pochłonie prowadzenie ich spraw? Gdyby większość tych spraw sądowych i innych pierdół przeanalizować pod kątem ekonomicznym to wychodzi, że wypie**alamy pieniądze w błoto. Właśnie tu mamy do czynienia z socjalistycznym obrazem państwa. Muszę oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze na ludzi, którzy twierdzą, że ich praca jest potrzebna. ch*j wam w dupę, niech was minister Zero jebie, mam tylko nadzieję, że gdy już skończy to sczeźnie on w samotności na wyspie Św. Heleny po wcześniejszym skazaniu przez sąd w składzie, który prowadził procesy Norymberskie. Alleluja.

BigCohones

2017-07-21, 09:59
Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem???. Parę prostych zdań...
1. Przejęli PONAD 100 kg gotowego suszu....
2. Na zdjęciach jest trochę zielska mokrego...
2. Przestępcy MOGLI wytworzyć za 7 mln...

Przecież to jasne ;)

voidinfinity

2017-07-21, 10:31
@up

Jasne to jest - że jakby umieli liczyć to by nie musieli w policji pracować ;-)