18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani profesor o ciemnej białej karnacji

~Velture • 2023-09-24, 08:12
Szanowna niewiasta była tak oburzona jakimś typem gadającym o Bogu, że postanowiła lecieć w ch*ja i się przekonać l, że czyny niosą ze sobą konsekwencje.


hlavaa

2023-09-24, 08:15
Juz mialem nadzieje ze ten bialy pies jej zak***i!!!!

dilidzins

2023-09-24, 10:02
ch*jowe, nie wychytała na bambusowy ryj

AlbertoNihilo

2023-09-24, 11:30
Jakieś gadki po angielsku. Gdzie tłumaczenie?

~Velture

2023-09-24, 11:32
AlbertoNihilo napisał/a:

Jakieś gadki po angielsku. Gdzie tłumaczenie?



w podstawówce

hitmeme

2023-09-24, 11:36
~VeIture napisał/a:

w podstawówce



Może kolega miał w podstawówce ch*jowy ruski lub francuski?

metyoo

2023-09-24, 11:40
hitmeme napisał/a:

Może kolega miał w podstawówce ch*jowy ruski lub francuski?


jest jeszcze niemiecki :)

ruski może i ch*jowy, ale ci, którzy się nim biegle posługują całkiem nieźle zarabiają, w przeciwieństwie do tych od angielskiego, którym posługują się już gimbusy :)

NeinNeinNeiN

2023-09-24, 12:03
metyoo napisał/a:

jest jeszcze niemiecki
ruski może i ch*jowy, ale ci, którzy się nim biegle posługują całkiem nieźle zarabiają, w przeciwieństwie do tych od angielskiego, którym posługują się już gimbusy



Co ty pie**olisz oleginio, teraz to ruscy zarabiają na zachodzie i tylko ci przypomnę, że Polska to dla was też zachód. Tyle, że obecnie jedyne co w Polsce możecie zarobić to wpie**ol biedaku j***ny.

JakiesGowno

2023-09-24, 12:12
Widziałem już tego czarnego gościa, nie żeby coś ale on jest bardziej biały niż większość europy.

bleblebator1

2023-09-24, 12:19
~VeIture napisał/a:

w podstawówce



Miałem w podstawówce przymusowy ruski, pod koniec był już deutschland deutschland uber alles

SantaMaria

2023-09-24, 12:24
o k***a jaka chora psychicznie pełna nienawiści dzfffka XD

to jest tak że ona chciała się PODZIELIĆ tym jadem z nim... bo tacy ludzie nie radzą sobie z tymi emocjami które mają w sobie że muszą się dzielić z innymi... te teksty do niego hahahahhaha żeby wywołać jego reacje.. ona chce by on się poczuł jak ona - jak gówno...

avalanch

2023-09-24, 13:49
Mnie się zawsze podoba, że to takich ludzi podchodzi ktoś i udaje miłego, mówi coś zupełnie sprzecznego z tym, co oni chcą głosić, myśląc, że to ich odpali o zrobią coś głupiego, żeby był pretekst na nich, że atakują, że źli itd. A potem się okazuje, że to nie działa na nich i trzeba im wyrywać rzeczy, szarpać się z nimi. A potem taką osobę zawijają za napaść :D i jeszcze pretensje czasami że oni ją nagrywają idiotyzmy z ich "tolerancyjnej" strony same się wypie**alają o swoje nogi.

turor

2023-09-24, 14:56
Holand będzie kręcić film o Zawadzkiej, cos tam o nietolerancji i takie tam....