18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani profesor o ciemnej białej karnacji

~Velture • 2023-09-24, 08:12
Szanowna niewiasta była tak oburzona jakimś typem gadającym o Bogu, że postanowiła lecieć w ch*ja i się przekonać l, że czyny niosą ze sobą konsekwencje.


~Velture

2023-09-24, 15:07
@nastarkill

Ona ma jakieś upośledzenie umysłowe czy zwyczajnie w świecie taka popie**olona jest?

Knopek

2023-09-24, 15:15
~VeIture napisał/a:

@nastarkill
Ona ma jakieś upośledzenie umysłowe czy zwyczajnie w świecie taka popie**olona jest?



Zwyczajnie jebnięta

mit2

2023-09-24, 15:15
Pięknie pokazana różnica między lewicą a prawicą.

MisDetonator

2023-09-24, 17:21
bleblebator1 napisał/a:

Miałem w podstawówce przymusowy ruski, pod koniec był już deutschland deutschland uber alles



Gimbusy wolą udawać mądrych i fajnych bo znajom engielski zapominając że nie każdy miał okazję się uczyć bo ma dziś 20-30 lat. Niektórzy w latach 90 mogli uczyć się tylko 1 języka (o ile wgl) i dla wielu z zachodu był to niemiecki nie wspominając już o dzisiejszych 40-50-60 latkach co mieli do wyboru ruski albo rosyjski ewentualnie sowiecki.

W skrócie facet jest jakimś ulicznym kaznodzieją i głosi miłość Dżesusa. Baba jest wk***iona i opowiada mu że miała aborcję 2 lata temu, że wyrwali z niej płoda i była przeszczęśliwa gdy to zrobili, że jest profesorem na tym uniwersytecie (widocznie są na dziedzińcu czy coś) i że zarabia więcej od niego. Zastanawia się co jeszcze dodać a murzyn pyta ją o imię - "nie twoja sprawa". Murzyn mówi że jesteśmy tu wobec siebie mili, że ma jego mikrofon i sam się przedstawia, mówi że miło ją poznać i pyta czy przybyła tu Tylko by im opowiedzieć o swoich sprawach nie przedstawiając się im. Murzyn mówi że będą się za nią modlić i szkoda że nie zna jej imienia na co ta odpowiada że jest dupkiem bo "zrujnował wszystkim lunch". Potem nie chce oddać mu mikrofonu a on woła przechodzących w pobliżu gliniarzy czy mogą tu podejść na co pani profesorka stwierdza że jeżeli ją przez niego aresztują to ona "wybuchnie". Na końcu typowa murzyńska pyskówka z pałecjantami she dindu nuffin i she was a good girl.

mazga50

2023-09-24, 17:57
@nastarkill

Orzesz ja pie**olę, k***a jego mać... To chyba rak mózgu, nawet coś jej nad prawym uchem się już wydobywa.
To trzeba niszczyć w zarodku, bo tylko rozsiewa chorobę: lewarozę.

czodA13

2023-09-24, 18:58
~VeIture napisał/a:

w podstawówce



zacofany jestes.. u mnie niemiecki francuski i lacina Angielsiego czlowiek sie uczyl z programow z torrent. Glupio CI teraz?

chceszczynie

2023-09-24, 23:11
czodA13 napisał/a:

zacofany jestes.. u mnie niemiecki francuski i lacina Angielsiego czlowiek sie uczyl z programow z torrent. Glupio CI teraz?



mi trochę głupio. chyba rykoszetem oberwałem

AlbertoNihilo

2023-09-25, 16:19
VeIture napisał/a:

w podstawówce



W podstawówce miałem rosyjski i niemiecki.

darek1234

2023-09-26, 07:53
turor napisał/a:

Holand będzie kręcić film o Zawadzkiej, cos tam o nietolerancji i takie tam....



Aleś doj***ł, jak Kaczor Macierewiczowi

metyoo

2023-10-03, 14:10
NeinNeinNeiN napisał/a:

Co ty pie**olisz oleginio, teraz to ruscy zarabiają na zachodzie i tylko ci przypomnę, że Polska to dla was też zachód. Tyle, że obecnie jedyne co w Polsce możecie zarobić to wpie**ol biedaku j***ny.



lecz nogi biedaku umysłowy, bo na głowę już za późno!