18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani i pan

de_Sade • 2019-04-18, 20:59
Pan z siatką spotkał panią bez siatki. Potarmoszona pani zmarła wkrótce po zdarzeniu. Pan został pochwycony i grozi mu śmierci kara.


impressa88

2019-04-18, 21:03
Wiecie co mnie zastanawia? Operator kamery powinien dostać za wspól udział :-x

Musashi_Miyamoto

2019-04-18, 21:26
impressa88 napisał/a:

Wiecie co mnie zastanawia? Operator kamery powinien dostać za wspól udział



Jeżeli to Chiny to tam znieczulica jest a wyroki pokazowe.

Biedronczak

2019-04-18, 21:31
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Jeżeli to Chiny to tam znieczulica jest a wyroki pokazowe.



W Chinach nie pomagaja ofiarom, bo czesto sie zdarza, ze pomagajaca osoba zostaje obciazona kosztami leczenia i ewentualnej rehabilitacji a nawet wyplacania renty dla ofiary.


McQurwa

2019-04-18, 22:31
Ale ją podniósł, k***a jak kukłę

wu...........py

2019-04-18, 22:37
Biedronczak napisał/a:

W Chinach nie pomagaja ofiarom, bo czesto sie zdarza, ze pomagajaca osoba zostaje obciazona kosztami leczenia i ewentualnej rehabilitacji a nawet wyplacania renty dla ofiary.



Serio? Zawsze myślałem, że to w Hamburgerni tak jest, że pomagasz ofierze wypadku np. wykonując resuscytację krążeniowo-oddechową i przypadkiem złamiesz żebro czy coś, ale poszkodowanego uratujesz to jeszcze Ci sprawe założy za uszczerbek na zdrowiu, w sumie tam nawet babka przegrała sprawę z McDonaldem, że niby udławiła się ością z McFisha, a McDonald udowodnił w sądzie że w tym posiłku nie ma w ogóle ryby. Tam niektórzy się utrzymują z odszkodowań/ubezpieczeń całe życie, ale że w Chinach tak jest to naprawde nie sądziłem .

de_Sade

2019-04-18, 22:40
Po ludziach i samochodach widać, że to Chiny w Ameryce Północnej, w skrócie USA.

Budrys2000

2019-04-18, 23:06
Tyle warte jest ludzkie życie.
Trzy kopy w głowę.

DoubleBorger

2019-04-19, 09:02
Ratował jej głowę przed rozjechaniem, a jeszcze śmierć mu grozi. Co za kraj

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-19, 17:43
Ja jestem jordo żulis i mówię wam,że chinach tak wygląda aborcja pośrednia,a śmierć mu grozi,bo ukradł płodowi siateczkę z zakupami,a w komunie nie złodziejstwa,wiec zostanie uniewinniony.W komunistyc\znym systemie nie ma przestępców.w stalinizmie też nikt nie kradł,bo prewencyjnie wszystkich wywieźli do gułagu,a resztę do piachu,więc nie tylko nie było złodziei,ale i okradzionych,ale jak już był złodziei i ofiara to nie było co ukraść,dlatego Polacy płakali za Stalinem,a za Jarkiem kamczymskim społeczeństwo bezie płakać za jego życia,że śmiechu,szczególnie,jak go porównują z Piłsudskim

~DMT

2019-04-19, 18:32
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

wywieźli do gułagu



Do łagru k***a, do łagru, a nie do gułagu... :!:

kusti

2019-04-19, 20:14
Czy ten pan tej pani, by nie mógł jebnąć z bani...