18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani i pan

de_Sade • 2019-04-18, 20:59
Pan z siatką spotkał panią bez siatki. Potarmoszona pani zmarła wkrótce po zdarzeniu. Pan został pochwycony i grozi mu śmierci kara.


ritu4l

2019-04-19, 20:23
~DMT napisał/a:

Do łagru k***a, do łagru, a nie do gułagu...




Sprecyzuj, dlaczego tak uważasz?

A kamerzyście pogratulować świadomej obserwacji.

Rozjebie

2019-04-19, 21:09
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ja jestem jordo żulis i mówię wam,że chinach tak wygląda aborcja pośrednia



Nie ma czegoś takiego jak "aborcja pośrednia" głupcze. Naj***łeś się, co? :)

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

a śmierć mu grozi,bo ukradł płodowi siateczkę z zakupami,a w komunie nie złodziejstwa,wiec zostanie uniewinniony.



No to albo grozi mu śmierć, albo zostanie uniewinniony, głupcze.

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

W komunistyc\znym systemie nie ma przestępców.w stalinizmie też nikt nie kradł,bo prewencyjnie wszystkich wywieźli do gułagu,a resztę do piachu,więc nie tylko nie było złodziei,ale i okradzionych



Skąd info, że w komunizmie/ stalinizmie nikt nie kradł, głupcze?

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

,ale jak już był złodziei i ofiara to nie było co ukraść



Czyli u nas w latach 1945-1989 nie odnotowano ani jednego przypadku kradzieży, głupcze?

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

,dlatego Polacy płakali za Stalinem,a za Jarkiem kamczymskim społeczeństwo bezie płakać za jego życia,że śmiechu,szczególnie,jak go porównują z Piłsudskim



To, że garstka Polaków płakała za Stalinem, to nie znaczy, ze cały naród płakał, głupcze. To samo tyczy się płakania za Kaczyńskim.
I kto "porównuje" Kaczyńskiego z Piłsudskim, głupcze?

~DMT

2019-04-19, 21:48
r0773n napisał/a:

Sprecyzuj, dlaczego tak uważasz?



Oddaję głos Wojtkowi, ostatnio poruszył tą kwestię...


GINKO

2019-04-20, 02:56
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ja jestem jordo żulis i mówię wam,że chinach tak wygląda aborcja pośrednia,a śmierć mu grozi,bo ukradł płodowi siateczkę z zakupami,a w komunie nie złodziejstwa,wiec zostanie uniewinniony.W komunistyc\znym systemie nie ma przestępców.w stalinizmie też nikt nie kradł,bo prewencyjnie wszystkich wywieźli do gułagu,a resztę do piachu,więc nie tylko nie było złodziei,ale i okradzionych,ale jak już był złodziei i ofiara to nie było co ukraść,dlatego Polacy płakali za Stalinem,a za Jarkiem kamczymskim społeczeństwo bezie płakać za jego życia,że śmiechu,szczególnie,jak go porównują z Piłsudskim



ch*ja sie znasz na polityce, PiS to sanacja 2.0.

polakwrocek

2019-04-20, 09:37
Biedronczak napisał/a:

W Chinach nie pomagaja ofiarom, bo czesto sie zdarza, ze pomagajaca osoba zostaje obciazona kosztami leczenia i ewentualnej rehabilitacji a nawet wyplacania renty dla ofiary.



Nie do końca. Wielka wspaniała partia komuchów ostatnio wprowadziła przepisy "Dobrego Samarytanina" zwalniającego z odpowiedzialności z potencjalnych roszczeń jeśli samarytanin chciał ratować życie/zdrowie rannych.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-20, 10:46
Coordinator napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak "aborcja pośrednia" głupcze. Naj***łeś się, co?
No to albo grozi mu śmierć, albo zostanie uniewinniony, głupcze.
Skąd info, że w komunizmie/ stalinizmie nikt nie kradł, głupcze?
Czyli u nas w latach 1945-1989 nie odnotowano ani jednego przypadku kradzieży, głupcze?
To, że garstka Polaków płakała za Stalinem, to nie znaczy, ze cały naród płakał, głupcze. To samo tyczy się płakania za Kaczyńskim.
I kto "porównuje" Kaczyńskiego z Piłsudskim, głupcze?



Oprócz tam pomylenia Gułagu z Łagrem,choć moim zdaniem GUŁAG [skr. ros. G(ławnoje) U(prawlenije) Łag(ieriej) - Główny Zarząd Obozów Pracy Przymusowej] to prawda jak pisali tak wcześniej w komentarzach,ale moim zdaniem to nie był błąd,ale użycie nazwy potocznej,bo używali ja masowo ludzie....Ale odpowiedziałbym na twoje pytania,ale nie komuś kto kończy każde zdanie zwrotem głupcze i nie dlatego,że mnie to obrażą,ale tego zwrotu używają idioci.Mogłeś kończyć każde zdanie słowem ty ch*ju!Z chęcią bym odpowiedział,ale nie będę prowadził/nie che mi się konwersacji z matołem.Jest pewna pewna paleta słów,która używają,tylko idioci i w tej palecie jest słowo"Głupcze"