18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pandemia "głupoty"

goli215 • 2023-07-19, 05:58
W ramach przypomienie dla ludzi wypierających to co się stało


Cipczan

2023-07-19, 06:29
Teraz każdy mądry. Film ch*jowy, ale reklama popie**olonego głosu świetna.

Mietek7567

2023-07-19, 06:51
Cipczan napisał/a:

Teraz każdy mądry. Film ch*jowy, ale reklama popie**olonego głosu świetna.



Wtedy też tylko wszyscy wtedy odfoliarzy wyzywali.

bishfinger

2023-07-19, 07:08
to był okres który wielu chce zapomnieć a nie powinno bo z błędów powinno się wyciągać wnioski. Ci sami "płaskoziemcy" którzy widzieli w pandemię ogólnoświatową ściemę twierdzą że to nie jest ostatni sztucznie wywołany kryzys

Janko

2023-07-19, 07:41
j***ne k***y sprzedawczyki

Mariusz87

2023-07-19, 08:40
Nie licząc tych afer na miliony, cała reszta mi się podobała. Na ulicach pusto, w sklepach luźno, w autobusie nikt się na ciebie nie pcha, można swobodnie bąka puścić, bo w maseczce i tak nikt cię nie rozpozna.

voodoo_16

2023-07-19, 09:31
"Pandemia Głupoty" - a na koniec wielki mysliciel, w dupe ruskim ch*jem j***ny braun jako ten oświecony xD


goli215

2023-07-19, 09:58
Dodałem ten film , tylko żeby pokazać jaki kołowrotek był w tym wszystkim , Braun - debil , tak wiem ale cóż zrobisz

Lololoney

2023-07-19, 14:07
goli215 napisał/a:

W ramach przypomienie dla ludzi wypierających to co się stało



Nie chodzi o wspieranie a czystą ostrożność... Jeśliby nawet nazwać to wszystko wielkim społecznym eksperymentem, to jeden wspaniały wniosek się nasuwa - kiedy nastanie pandemia jakiegoś prawdziwie wrednego choróbska, czegoś czego śmiertelność będzie znacznie wyższa, to pocieszającym jest fakt, że wszelcy debile i szury będą się kłaść jak zboże pod kombajnem...
Jakoś noszenie maseczki i dezynfekcja rąk mi nie przeszkadzała, dzięki czemu przez te 3 lata nie byłem nawet przeziębiony. i według mnie te obowiązki w okresach grypowych powinny zostać utrzymane..

Geraldinio

2023-07-19, 22:15
Mariusz87 napisał/a:

Nie licząc tych afer na miliony, cała reszta mi się podobała. Na ulicach pusto, w sklepach luźno, w autobusie nikt się na ciebie nie pcha, można swobodnie bąka puścić, bo w maseczce i tak nikt cię nie rozpozna.



Dokładnie tak! Nie musiałem przepychać się między bydłem w centrach handlowych, mogłem się naj***ć i żona nie wyczuła, gdy przychodziłem do domu w maseczce z roboty. Faktycznie lepiej było w tramwaju puścić bąka niż zakaszleć, nawet do lasu miałem wściekłą ochotę się wybrać, ale potem znieśli zakaz i mi się odechciało... piękne czasy :D

acha, a antyszczepionkowców, wyznawców płaskiej ziemi i teorii spiskowych - j***ć.

Buddaa09

2023-07-19, 23:35
Owieczki za covida nazywały nas foliarzami, a podczas wojny Rosji z ukrainą ruskimi trollami i botami.
Dumny z obu tych określeń.

skywalker75

2023-07-20, 12:12
"Do myślenia spiskowego przyczyniają się również brak poczucia bezpieczeństwa w społeczeństwie oraz przynależność do mniejszości. W badaniach czarnoskórzy respondenci chętniej wierzyli w spiski, nawet jeśli nie miały one żadnego związku z rasami. Prócz tego do myślenia spiskowego predestynują niska samoocena i zewnętrzne umiejscowienie kontroli[5]. Według badań przeglądowych wiara w teorie spiskowe koreluje pozytywnie z wiarą w pseudonaukę, narcyzmem, religijnością, paranoją i schizotypią[12][13]. Ponadto istnieje słaby negatywny związek z inteligencją"

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Teoria_spiskowa

andrzejrobert75

2023-07-20, 23:18
Geraldinio napisał/a:

Dokładnie tak! Nie musiałem przepychać się między bydłem w centrach handlowych, mogłem się naj***ć i żona nie wyczuła, gdy przychodziłem do domu w maseczce z roboty. Faktycznie lepiej było w tramwaju puścić bąka niż zakaszleć, nawet do lasu miałem wściekłą ochotę się wybrać, ale potem znieśli zakaz i mi się odechciało... piękne czasy
acha, a antyszczepionkowców, wyznawców płaskiej ziemi i teorii spiskowych - j***ć.



Piąta dawka przyjęta?

Geraldinio

2023-07-20, 23:28
andrzejrobert75 napisał/a:

Piąta dawka przyjęta?



Oczywiście, a jak się mają twoi koledzy, którzy nie przyjęli żadnej? znicz na cmentarzu zapalony? grób wysprzątany? :)

Buddaa09 napisał/a:

Owieczki za covida nazywały nas foliarzami, a podczas wojny Rosji z ukrainą ruskimi trollami i botami.
Dumny z obu tych określeń.



IP zanotowane, wkrótce smutni panowie o 6 rano cię obudzą, nie zamykaj drzwi, szkoda zamka... :D

xv89

2023-07-22, 00:09
Geraldinio napisał/a:

Oczywiście, a jak się mają twoi koledzy, którzy nie przyjęli żadnej? znicz na cmentarzu zapalony? grób wysprzątany?
IP zanotowane, wkrótce smutni panowie o 6 rano cię obudzą, nie zamykaj drzwi, szkoda zamka...



Zdejm te maske, bo już bredzić zacząłeś z niedotlenienia.