18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie chciał, żeby mu samochód spalono

GeorgeHarvey1 • 2023-07-01, 06:39

Więc obcięto mu dłoń. Elegancja Francja

Pitok

2023-07-01, 21:23
Zarejestruj napisał/a:

tam nie ludzie wyszli na ulice tylko zwierzęta



Tylko jak takiego odjebiesz, to jesteś sądzony jak za człowieka...

silwerbalk

2023-07-01, 21:38
Tu się nie ma co pierodlić tylko kopać pod lasem dół worki z wapnem i worki na ciała ....

ProVVe

2023-07-02, 02:38
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD





Borys73 napisał/a:

Nie ma co z wyznawcami dyskutować. Będą powtarzali te 'afery' jak mantrę, mimo, że nawet nie rozumieją co się dokładnie stało. A
co się przez ostatnie 8 lat odpie**ala to nie jest ważne.



Podaje Tobie żywe fakty, podaje ze synek tuska kradl od ludzi i nie siedzi a tata wiedzial bo idiota tak zeznał.... Podaje afery, a Ty je bagatelizujesz i spłycasz "dziwi sie ktos ze politycy robia interesy", "glupi wplacali" etc etc... To zostaw pisiorstwo w spokoju bo oni robia interesy... Nie wiem czy wiesz ale to z vatem np siegalo okolo 200mld przez kadencje (mowia 220mld ale tam nikt k***a nie wie ile poszlo), WOjsko afera? nic nie piszesz a co roku 5mld i masz ladnie opisany system w ksiazce gdzie chlop z kraju uciekl bo mu rodzine chcieli zabic. Rzeczywiscie zlote te twoje tuski... Nie bronie pisu bo tez kradna jak poj***ni, rozwalili gospodarke obietnicami i nawrzucali podatkow bo chca sie nazrec w opor... ALE nie mow mi ze po to mili panowie, co studia otworzyli dla kazdego jednego kretyna, zeby sie uczyli, a nie po to aby przykryc spore na tamten czas bezrobocie... Powiesz ale sady byly... Sadownictwo bylo tak samo obsadzone kolesiami z po... Mozesz googlowac masz rece twierdzisz, ze lączysz fakty i potrafisz czytac to nie ma przeszkod. Ja natomiast uwazam, ze tacy ludzie jak Ty motaja sie miedzy po a pis i dlatego nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju... A rzucanie tekstu wyznawcy pisu pokazuje, ze G wiesz co sie dzialo 10 lat temu miales 17 lat i chowales sie z papierosem i piwkiem jeszcze czy co. Dlatego bez odpowiedniego zbadania tematu nie masz prawa wyzywac ludzi od pisowcow kiedy napisalem ze to zlodziejskie k***y.

PS. Masz material do przemyslenia jeszcze Cie nie skreślam jako osoby myslacej bo przynajmniej widzisz jak ch*jowo jarek z mateuszkiem prowadza narod i najwazniejsze gospodarke do ruiny. pis i po to jedno zlo, a nie wybor "albo albo"

sadol001 napisał/a:

Co ty bałwanom tłumaczysz? Ja już dałem sobie spokój. Najlepsze jest to, że oni bronią kaczora, a popierają konfederację Paradoks białego murzyna.



Co ty k***a pie**olisz? nikt go k***a nie broni takimi matołami co ch*ja czytac potrafia zostaliśmi pokarani... Pozniej nie wiesz gdzie zaznaczyc na karcie wyborczej i masz "ja na nich nie glosowalem" a maja 52%. Jak nikt Cie nie pyta i nie wiesz o co chodzi to siad na dupe... AAA w sumie ch*j z tym mam wyj***ne robcie co chcecie komuna bardzo ten narod skrzywdzila i widze, ze jeszcze dlugo nic sie nie zmieni

subik

2023-07-02, 11:47
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD



OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS........... Ile procent pojebie?????????? Zakłamany sku**u. A reszta gdzie? POPIS jeden ch***j oszusci i tylko na łatwizne idą, nic swojego nie produkowac bo po co sie meczyć!!! , zwiekszac i zwiekszac podatki to każdy głupi umie , w koncu sie skonczy bo nie będzie z czego zaciągać.

Maras0803

2023-07-02, 16:44
CzarnyAdolf napisał/a:

Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, propozycja korupcyjna, strata dla budżetu 0 zł
- AmberGold i pakowanie oszczędności przez idiotów w firemkę nie podlegającą kontroli BFG
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
- finansowanie TVP/PR kwotą 200 mln zł rocznie (ŁOHOHOHOOOOO)
Coś pominąłem?



Tępaku zaj***ny łykaj dalej te śmieci z tv.
- Wpisz sobie w google "umorzone zadłużenie gazpromowi" to uświadczysz jak twój rudy cwe* dał dupy putinowi za 1,2mld zł.
- "Wyprzedaż: PO, Tusk i Kopacz" to zobaczysz jak te k***y wyprzedały majątek narodowy.
- Próba sprzedaży PKP Energetyka S.A. wartej 1,5mld firmie z kapitałem 5 tys. zł.
- Wpisz k***a "Papierowa budowa atomu" 34mln wyj***ne złodziejom w kieszenie.
- Sprzedali Kulczykowi państwową spółkę "CIECH" za 619 mln zł. Wyzbyte udziały są wyceniane na 1,4 mld.
- Wpisz idioto "Nowa afera lekowa to skandal dekady" z Polski wywieziono leki o wartości 5 miliardów złotych do niemieckich aptek.
- Jednorazowe zwiększenie zadłużenia o 4 mld! PO "rządzi" przed końcem kadencji.
- Coraz wyższe koszty obsługi polskiego długu. Między 2008 a 2014 rokiem nastąpił ponad 40-procentowy skok.
- Zdobycie elektoratu w więzieniach poprzez zmniejszenie o 5 lat przedawnienia "Przedawnienie karalności 2015"

Nie chce mi się więcej tego szukać, bo jest tego od ch*ja a i tak j***ne pelikany będą to podważać. Kaczka musi jeszcze w ch*j rozkraść, żeby chociaż przybliżyć się ze złodziejstwem do tej rudej k***y. Wyznawcy jednych czy drugich to dno intelektualne, ale ruda k***a powinna zawisnąć na starówce.