18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie chciał, żeby mu samochód spalono

GeorgeHarvey1 • 2023-07-01, 06:39

Więc obcięto mu dłoń. Elegancja Francja

OldMann

2023-07-01, 10:23
ma ktoś info wieksze do tego filmiku?

programista4k

2023-07-01, 10:25
SkoPio1 napisał/a:

W kwestii technicznej - obcięto mu rękę, nie dłoń.
Ręka to to coś między nadgarstkiem a paznokciami..



skoncz pieprzyc

Aaaad

2023-07-01, 10:25
uzytkownik609 napisał/a:

Mam nadzieję że gdy w Polsce będzie taki problem to nie będzie już nieudolnego pisu tylko Tusk i jego ekipa.
Każdy mądry pamięta jak dobrze się żyło za czasów platformy. Za pisu mieliśmy ukrywane wydatki, socjal na lewo i prawo dla nierobów, co skończyło się wybuchem inflacji z którą pis nieudolnie walczy.
Mam nadzieję że Tusk wróci, na wykopie też jest większość która chce odsunac pis od władzy.
To jedyna przyszłość dla normalnych Polaków.
Nie mówię o was zwierzęta bo widać po waszych komentarzach że macie coś z deklem.
Tusk <3





:-) k***a wykopowa rewolucja hehe

Black_Hole

2023-07-01, 10:27
@freaky

cos pieknego jak te auta leca... i wybuchaja... holyłód

kulawiec

2023-07-01, 10:35
uzytkownik609 napisał/a:

Tusk i jego ekipa



Tusk i jego ekipa jest taka sama jak Kaczor i jego ekipa. Obie ekipy zajmują się trzymaniem władzy i rozdawaniem kasy, przy generowaniu inflacji i długu. Obie ekipy liżą dupska Unijnym kacykom, tylko jedni robią to opowiadając w kraju, że dzielnie walczą a drudzy z radością.
Jest kompletnie bez różnicy którzy komuniści są u władzy i tak robią to samo. Co kilka lat, jak już któraś z tych partii nawywyja tak, że ludzie mają dość, wymieniają się korytem i kontynuja, z tym, że zwalaja wszystko na poprzedników i udają, że z nimi walczą.

Wojtek76

2023-07-01, 10:37
uzytkownik609 napisał/a:

Mam nadzieję że gdy w Polsce będzie taki problem to nie będzie już nieudolnego pisu tylko Tusk i jego ekipa.
Każdy mądry pamięta jak dobrze się żyło za czasów platformy. Za pisu mieliśmy ukrywane wydatki, socjal na lewo i prawo dla nierobów, co skończyło się wybuchem inflacji z którą pis nieudolnie walczy.
Mam nadzieję że Tusk wróci, na wykopie też jest większość która chce odsunac pis od władzy.
To jedyna przyszłość dla normalnych Polaków.
Nie mówię o was zwierzęta bo widać po waszych komentarzach że macie coś z deklem.
Tusk <3



co ty bredzisz gnoju,
widać, że młody jesteś i nie pamiętasz prawdziwych afer które fundowało PO za ich czasów

CzarnyAdolf

2023-07-01, 10:49
Wojtek76 napisał/a:

co ty bredzisz gnoju,
widać, że młody jesteś i nie pamiętasz prawdziwych afer które fundowało PO za ich czasów



Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, propozycja korupcyjna, strata dla budżetu 0 zł
- AmberGold i pakowanie oszczędności przez idiotów w firemkę nie podlegającą kontroli BFG
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
- finansowanie TVP/PR kwotą 200 mln zł rocznie (ŁOHOHOHOOOOO)
Coś pominąłem?

Cycu320

2023-07-01, 10:57
Ja jebie. W komentarzach wj***na polityka, PiS, tusk k***a nawet znalazł się poprawiacz odnośnie anatomii budowy człowieka. Nikt nie raczył zauważyć że gościu się wykrwawia i nikt mu nawet opaski/paska na rękę nie założył. Żadnej pomocy tylko ktoś stoi i nagrywa...

ProVVe

2023-07-01, 11:01
CzarnyAdolf napisał/a:

Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, w dodatku z korupcji, więc nie z budżetu
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
Coś pominąłem?



Afera hazardowa - miliardy , OFE - okradła ludzi z ich pieniędzy miliardy, Amber z synkiem tyska - tam chyba drobne 700mln odzyskali 60mln, Afera Orlen z kulczykiem, autostrada państwowa z wkładem państwowym a wlasciciel kulczyk, jakieś spełnione obietnice z tysiącami km autostrad?, jakieś spełnione obietnice ze polska wschód będzie jak zachód(to tylko pakowanie kasy dla cwaniakow), Afera z dawnymi mackami WSI i miliardy uciekające z polskiej armii (tego co z niej pozostało. właściwie), Afery z wyciąganiem VAT miliardy 0 kontroli i pelno fikcyjnych firm ujeżdżających z pustymi tiramisu....

Ps. Chcesz więcej to sobie szukaj... Jesli ktos myśli że po było lepsze od pisu to ch*ja wie... To są te same k***y te same sk***ysyny od 89... Oni wszyscy powinni być odsunięci wtedy od władzy, a tepe k***y na nich ciągle głosują... Dzięki temu kwasniewski komuch wygrał wybory pp 89... Wyszła Polska z komuny u zaraz po Bolku agencie mamy jawnego komucha PARANOJA. Ostatni raz dałem się wciągnąć o polityce w PL...

PPS. Co do filmu mowilem... Kiedyś zaczną mordować albo oni tych Francuzów albo odwrotnie... Juz ucinają im łapy, ucieli kiedys łeb temu na ulicy to wroci

CzarnyAdolf

2023-07-01, 11:49
ProVVe napisał/a:

Afera hazardowa - miliardy , OFE - okradła ludzi z ich pieniędzy miliardy, Amber z synkiem tyska - tam chyba drobne 700mln odzyskali 60mln, Afera Orlen z kulczykiem, autostrada państwowa z wkładem państwowym a wlasciciel kulczyk, jakieś spełnione obietnice z tysiącami km autostrad?, jakieś spełnione obietnice ze polska wschód będzie jak zachód(to tylko pakowanie kasy dla cwaniakow), Afera z dawnymi mackami WSI i miliardy uciekające z polskiej armii (tego co z niej pozostało. właściwie), Afery z wyciąganiem VAT miliardy 0 kontroli i pelno fikcyjnych firm ujeżdżających z pustymi tiramisu....



OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)

Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD

Borys73

2023-07-01, 12:35
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD



Nie ma co z wyznawcami dyskutować. Będą powtarzali te 'afery' jak mantrę, mimo, że nawet nie rozumieją co się dokładnie stało. A
co się przez ostatnie 8 lat odpie**ala to nie jest ważne.

Syn_Milionera

2023-07-01, 13:55
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

4 czerwca "o dobro kraju" hahaha ty k***a zjebie. Marsz tuska j***nego nazywasz walka o lepsze jutro XD



Z tego co mi wiadomo był to marsz wielu ugrupowań, a Tusk się jedynie pod to podpiął. Ale mogę się mylić.

Soroka

2023-07-01, 14:08
Munchkin napisał/a:

Ciekawe kiedy u nas ludzie wyjdą na ulice.



Wtedy kiedy zaprosisz sobie miliny imigrantów bo to są "ludzie" o których mówisz.

Policeman

2023-07-01, 15:01
I ch*j z nim, będzie musiał głosować na macrona czy kolejnego socjalistę hollanda lewą ręką. Oni dosłownie nazywają naszą postawę nazizmem, mają nas za troglodytów. To niech idą w stronę swojego postępu, właśnie tak, zaraz będą jechać na wózkach bo im upie**olą nogi.

sadol001

2023-07-01, 20:29
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD



Co ty bałwanom tłumaczysz? Ja już dałem sobie spokój. Najlepsze jest to, że oni bronią kaczora, a popierają konfederację :D Paradoks białego murzyna.