18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan magazynier

CrazyEdek • 2023-08-31, 14:33
Wytrzymał do końca.


kinio7777

2023-08-31, 18:45
ThunderZ napisał/a:

kto czegoś nie rozj***ł na magazynie, niech pierwszy rzuci kamieniem



No to ja pierwszy...

4man

2023-08-31, 19:43
kinio7777 napisał/a:

No to ja pierwszy...



Tydzien pracy sie nie liczy

alchemik80

2023-08-31, 20:11
LINDE w CHINA
czy
CHINA w LINDE ????

pucha87

2023-08-31, 20:18
barniak napisał/a:

Trzykrotność pensji pod warunkiem, że zrobił to nieumyślnie. Jeśli zrobił to umyślnie, zaniedbując wszelkie procedury to pracownik może pokryć CAŁA kwotę poniesionych szkód.



owszem ale to juz na drodze cywilnej, gdzie to pracodawca będzie musiał udowodnić zamierzenie winy lub wykazac jakie nieprawidlowosci popelnil pracownik. Przy trzykrotnosci (choc w PL jest chyba nawet dwukrotnosc) to działa w drugą stronę i jak pracodawca nałoży taka karę porządkowa (ocxywiscie uzasdniajac za co) to wtedy pracownik może odwołać się od decyzji (najpierw do pracodawcy polubownie, finalnie do sądu pracy), a co za tym idzie udowodnic ze kompletnie nie było to jego winą lub jak to określiles było to nieumyslne.

no chyba ze nie ma żadnych dowodow czy świadków i pracodawca twierdzi ze bylo A, pracownik ze B i wpie**oli kare uzasadniajac ja ale tylko na zasadzie slowo przeciwko slowu to wystarczy ze pracodawnik odwola się do sadu pracy i kazdy sedzia zanim rozstrzygnie to zada pytanie czy pracodawca ma jakieś dowody na to ze w ogole pracownik jakkolwiek zasluzyl na kare.

bartek10893

2023-08-31, 21:25
Nie lepiej było zostawić to tak jak stało. Iść po drugi wózek, ludzi i po prostu od góry poprzekładać te skrzynki na inne palety?? Wiem że roboty sporo ale mniejszy przypał. :roll:

marcino_zly

2023-08-31, 21:51
Zombiekiller napisał/a:

Zrobiłem niedawno kurs na UDT.
Największy koszmar, nie wybaczyłbym sobie jakbym tyle pysznych piwek zmarnował.



Jazda widlakiem zajebista
Prosta sprawa. Trzeba tylko uważać na debili którzy mogą się kręcić za wózkiem.
Osobiście wolę reachtruck.
Na tym dopiero zabawa, piruety, coś pięknego. ;)

diudoza

2023-08-31, 22:11
Za marnowanie takiego wykwintnego trunku powinna być kara śmierci :) )

Kiblodrzemek88

2023-08-31, 22:53
Co za k***a idiota. Widzi że ze srodka skrznki lecą, to jeszcze k***a mać podnosi wyżej... Nosz k***a. Czy tylko ja chodzilem na fizke? :-/

ObciagamZaDyche

2023-09-01, 03:43
Magazyn ma ubezpieczony towar. Robie od ok 10 lat na wozkach. Nie raz paleta jebnie. Jebnie to jebnie nikt nie rozpacza. W tym przypadku nastawiane jest na sobie w h*j skrzynek, to sie zdaza ze odbije i leci domino

... Bywa