18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan czarne kobieta...

Halman • 2020-04-21, 10:23

przyjechało się dowartościować :homer:

Dzisiaj

2020-04-21, 10:39
ludzie maja siedziec na dupach w domu a ty HAL sprawiasz, ze ludzie maja ochote wyjsc... pobiegac... dostaw wpie**ol od policji. Wrzuc cos innego prosze. Lepsze by bylo jakbys wrzucil filmik ze smiesznymi pieskami lub kotkami. Moze filmik jak schnie farba? Po co take "cos" ? :(

Halman

2020-04-21, 10:44
Dzisiaj napisał/a:

ludzie maja siedziec na dupach w domu a ty HAL sprawiasz, ze ludzie maja ochote wyjsc... pobiegac... dostaw wpie**ol od policji. Wrzuc cos innego prosze. Lepsze by bylo jakbys wrzucil filmik ze smiesznymi pieskami lub kotkami. Moze filmik jak schnie farba? Po co take "cos" ?



Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej p*zdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...

sad_pl

2020-04-21, 10:56
jest to gdzieś na youtube?

Mgmacius

2020-04-21, 11:29
sensualna napisał/a:

tu masz kanał tego czegoś



Ale po co?

Limba

2020-04-21, 11:31
Ja sie podetrzeć w takich pazurach?

AN...........or

2020-04-21, 13:21
@up zdrapujesz a nie podcierasz się

sad_pl

2020-04-21, 13:24
Mgmacius napisał/a:

Ale po co?



Aby zgłosić ch*jowe zachowanie

razak

2020-04-21, 14:04
show me ur pussy and i give you sos bang ! :D

PurzelT

2020-04-21, 14:25
Może od tej Chemii w żarciu mu się tak poj***ło szprycowała go stara całe życie a teraz atencji szuka banda p*zd baby i pseudo baby.


Dzisiaj

2020-04-21, 19:12
~HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej p*zdusi.. ...



stan przed lustrem jesli masz odwage i bedziesz widzial.

Ja grzecznie mowie, ze jaks j***nych tranzystorow wrzucasz a ty prujesz sie jakbym Ci matke obrazil Wiem, ze moze byc slabo z materialami, na hardzie co 2gi temat to baby z ku*asami lub sranie do mordy to jeszcze na glownej stronie tranzstory :/



~HAL9000/2 napisał/a:

...przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



wrzucic material wlasny? Zebys k***a wiedzial, zrobie to specjalnie dla Ciebie, z dedykacja, a jak material dostanie chocby z 50piwek to przy nastepnej swojej wrzucie grzecznie przeprosisz, ja postawie piwko i nie bedziesz plakal a po skonczonej kwarantannie za kilkanascie lat usiadziesz przy kominku i opowiesz wnukom, jak to sadisticu przyjales wyzwanie. Jak moj material wlasny nie dostanie chocby 50piwek to nic nie skomentuje przez miesiac.


Tr...........ty

2020-04-21, 19:14
Czarni nawet przebrani z kobiety szybko zdradzają swoją naturę tymi bluzgami "bitch"

KrólikBugs

2020-04-21, 22:46
~HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej p*zdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



Ty to umiesz powiedzieć :amused: Dziwię się, że Dzisiaj miał odwagę coś odpisać. :idzwch*j:

panar3

2020-04-21, 22:54
I takie zj***ne gówno ma niby dzieci adoptować?! Noż k***a! :-/