18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan czarne kobieta...

Halman • 2020-04-21, 10:23

przyjechało się dowartościować :homer:

Goldmann

2020-04-21, 23:56
Czekoladowy tranzystor :)

elda1987

2020-04-22, 00:40
No śliczne malpiatko

atomboy

2020-04-22, 00:59
ch*j z tym bany banany :D nie nawidzę k***a murzynów takich jak to pie**olone gówno, tranzystor do GAZU

Dukenstein

2020-04-22, 02:01
do pieca z tym gównem

Halman

2020-04-22, 03:00
Dzisiaj napisał/a:


wrzucic material wlasny? Zebys k***a wiedzial, zrobie to specjalnie dla Ciebie, z dedykacja, a jak material dostanie chocby z 50piwek to przy nastepnej swojej wrzucie grzecznie przeprosisz, ja postawie piwko i nie bedziesz plakal a po skonczonej kwarantannie za kilkanascie lat usiadziesz przy kominku i opowiesz wnukom, jak to sadisticu przyjales wyzwanie. Jak moj material wlasny nie dostanie chocby 50piwek to nic nie skomentuje przez miesiac.



ładnie się spiąłeś i do serca wziąłeś z tym własnym filmikiem - tyle że mam w dupie czy ty coś nakręcisz czy nie bo ja i tak do niczego nie jestem zobowiązany... bo jeśli komuś jedziesz to licz się po prostu z reakcją. No chyba że na to liczyłeś? Chcesz to sobie nakręć swój filmik z dedykacją dla dobrego samopoczucia ale nie licz że się z tego powodu bedę z toba układał o jakieś wirtulane piwa. To po prostu dziecinada.

silwerbalk

2020-04-22, 11:16
k***a hak dobrze że nie mieszkam w ameryce.... Przeciesz k***a jak ja miałbym stać przez j***ne 10 minut bo jakiś pedał ma wąty oto że nie dostał sosu.... Po czym wszystkich wyzywa od kurew.... Wyj***ł bym mu bombe i kazał sp***alać bo teraz ma sos z własnej mordy bon apatite pokemonie..... :roll: thru drive to j***ny thru drive zamawiasz płacisz bierzesz i wypie**alasz a nie dyskutujesz na tematy które każdy ma w ch*ju i to kim jesteś

zdun

2020-04-22, 13:45
nie rozumiem, bicz to mówiło sobie?

Noktowizor

2020-04-22, 17:53
murzyn zamowil 20 nagetsow i dostal 1 sos, chcial drugi za fri ale laska mowi ze moze mu tylko sprzedac za 75 centow. i tylko o to chodzi

dd

Dzisiaj

2020-04-23, 10:27
HAL9000/2 napisał/a:

ładnie się spiąłeś i do serca wziąłeś z tym własnym filmikiem - tyle że mam w dupie czy ty coś nakręcisz czy nie bo ja i tak do niczego nie jestem zobowiązany... bo jeśli komuś jedziesz to licz się po prostu z reakcją. No chyba że na to liczyłeś? Chcesz to sobie nakręć swój filmik z dedykacją dla dobrego samopoczucia ale nie licz że się z tego powodu bedę z toba układał o jakieś wirtulane piwa. To po prostu dziecinada.



no to widze, ze sie obsrales i tyle... wrzuciles jakieg gowno i liczysz, ze wszyscy beda chwalic Twoj material? To nie TVP. Napisalem, ze jakiegos zj***nego transa wrzuciles a Ty jak jakis gowniarz osrazu zareagowales atakiem personalnym. Zero jakiegos argumentu tylko odrazu atak niczym : "a u was to murzynow bija" zal

mikolab1891

2020-04-23, 11:08
"Szamele tak mają" - kiedyś w pijackiej dyskusji usłyszałem od pijaniutkiego ziomka kiedy jakąś teorię swoją mu wcisnąć próbowałem. Chyba cytowałem mu "Trainspotting" ale dalej mu nawijam i nagle do mnie dociera co on wypaplał. Pytam: co? jak? kto? A on na to bez zastanowienia znowu: no szamele tak mają!

Szamele???

No wiesz baby z ch*jami.........

seba123805

2020-04-23, 15:56
HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej p*zdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



No no chyba obaj dostaliście ataku stulejki.

LigaPolskichWąsów

2020-04-25, 11:20
Temu nawet psychiatra nie pomoże.
Strzał w potylicę, może... :-D