18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętaj!

~Angel • 2022-01-05, 12:58
Przed przejściem przez wykrywacz należy wyciągnąć wszystkie metalowe elementy.



Kuleczka

2022-01-06, 20:29
Ciekawa ta wasza męska społeczność sadistica :) Białorycerze broniący utalentowanych koleżanek tu wstawianych zarzucają tym, którzy je orają i się nimi brzydzą, że są spedaleni i nie mają życia i żyją w samotności waląc konia. Trochę się przy tym orają, bo to simpy zazwyczaj zachwycają się nieznajomymi laskami w sieci XD

Wiewór

2022-01-07, 16:48
Fajne r*chadło. Zębami bym jej to wyjął.

PieronJasnySzlag

2022-01-07, 18:59
djpyza napisał/a:

no k***a nie xD lubisz lizać odbyt świeżo po sraniu po co kobieta równie dobrze możesz zapytać kolegę w końcu to samo ! odbyt to odbyt więc co za różnica ?
no nie więc możesz zapytać kolegę co za różnica sraka to sraka


Nosz k***a, jeśli nie widzisz różnicy między dupcią kobiety a męską dupą to pewnym jest że to nie my jesteśmy nienormalni.

Kuleczka napisał/a:

Ciekawa ta wasza męska społeczność sadistica Białorycerze broniący utalentowanych koleżanek tu wstawianych zarzucają tym, którzy je orają i się nimi brzydzą, że są spedaleni i nie mają życia i żyją w samotności waląc konia. Trochę się przy tym orają, bo to simpy zazwyczaj zachwycają się nieznajomymi laskami w sieci XD



Ciekawsze są damskie przypadki. Niecały miesiąc na sadolu i 3 posty a już pozwolono jej wyjść z kuchni i zabierać głos.

Kuleczka

2022-01-08, 16:41
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nosz k***a, jeśli nie widzisz różnicy między dupcią kobiety a męską dupą to pewnym jest że to nie my jesteśmy nienormalni.
Ciekawsze są damskie przypadki. Niecały miesiąc na sadolu i 3 posty a już pozwolono jej wyjść z kuchni i zabierać głos.



Nie rozumiem. To był mój przekaz prosto z kuchni. Ale mam z niej całkiem niezły widok na hipokryzję ludzi ;)