18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiętaj!

~Angel • 2022-01-05, 12:58
Przed przejściem przez wykrywacz należy wyciągnąć wszystkie metalowe elementy.



wilkoala

2022-01-05, 16:26
Mzimu napisał/a:

ja pie**olę, sami/same słodkopierdzące. Jasne, że czasem się bierze w dupy do ust, ile macie lat?



Nigdy nie bierze się z dupy do ust.

Pa...........ux

2022-01-05, 17:24
I do mordy, ja jebię.

dejwid092

2022-01-05, 17:59
Dla mnie zajebista a ci co narzekają to pewnie wala konia w swoim pokoju mieszkając z rodzicami.

Cudak

2022-01-05, 18:48
Hahaha ilu oburzonych pedałków się odezwało :D fajna niegrzeczna dupeczka. A ci co psioczą niech dalej spuszczają się do kibla ;]

korowiow777

2022-01-05, 19:07
Niektórych to jara. Ale ogólnie to dość niehigienicznie. Jednak ta opcja jest lepsza niż z dupy do p*zdy.

Krasny13

2022-01-05, 19:30
Pirania69 napisał/a:

Chyba zajebista wariatka ale widac ty lubisz parówki...



Jestem hetero i lubię parówki, ale widzę że w obronie swojego gustu to stoisz pierwszy. Smacznego kakao odpadzie

~Angel

2022-01-05, 19:39
Cytat:

Mzimu napisał/a:

ja pie**olę, sami/same słodkopierdzące. Jasne, że czasem się bierze w dupy do ust, ile macie lat?



wilkoala napisał/a:

Nigdy nie bierze się z dupy do ust.





Widocznie on bierze więc nie kłóć się z nim.

Budrys2000

2022-01-05, 20:14
Babie nigdy dupy nie lizaliscie? ;-)

ragnarock

2022-01-05, 20:53
Jakby kolega pytał, to można ją znaleźć pod nazwą lillyvig

djpyza

2022-01-05, 22:09
Budrys2000 napisał/a:

Babie nigdy dupy nie lizaliscie?



no k***a nie xD lubisz lizać odbyt świeżo po sraniu po co kobieta równie dobrze możesz zapytać kolegę w końcu to samo ! odbyt to odbyt więc co za różnica ?

Budrys2000 napisał/a:

Babie nigdy dupy nie lizaliscie?



no nie więc możesz zapytać kolegę co za różnica sraka to sraka

Budrys2000

2022-01-05, 22:13
djpyza napisał/a:

lubisz lizać odbyt świeżo po sraniu



Ale wiesz, że dupę można wymyć? Czy w twojej społeczności się tego nie praktykuje?

djpyza napisał/a:

po co kobieta równie dobrze możesz zapytać kolegę w końcu to samo ! odbyt to odbyt więc co za różnica ?



Widzę, droga młodzieży, sztywny kręgosłup moralny

;-)

Mzimu

2022-01-06, 00:27
korowiow777 napisał/a:

Niektórych to jara. Ale ogólnie to dość niehigienicznie. Jednak ta opcja jest lepsza niż z dupy do p*zdy.



Jest takie powiedzenie wśród lekarzy, że otwór wlotowy i wylotowy różnią się tylko zębami :)
Fauna i flora jest baaardzo podobna. I nikt nie mówi o obsranej dupie, tylko wymytej damskiej pupie. I kobiety to robią, nawet te zachowujące się jak damy. A Wy se dalej udawajcie, że nie wiecie o co chodzi, że to nie higieniczne itd. Choć może faktycznie nie wiecie o co chodzi :)

BambiPMT

2022-01-06, 09:11
Mzimu napisał/a:

Jest takie powiedzenie wśród lekarzy, że otwór wlotowy i wylotowy różnią się tylko zębami
Fauna i flora jest baaardzo podobna. I nikt nie mówi o obsranej dupie, tylko wymytej damskiej pupie. I kobiety to robią, nawet te zachowujące się jak damy. A Wy se dalej udawajcie, że nie wiecie o co chodzi, że to nie higieniczne itd. Choć może faktycznie nie wiecie o co chodzi



Jak ci tak zależy to żryj gówno łyżeczką jak lubisz.
Wymyta dupa to jest 5min po wyjściu z łazienki a nie na lotnisku.
Poza tym miliony lat ewolucji pokazują nam że DUPA JEST OD SRANIA. Wkładaj se ch*ja w dupę, niech ci go laska oblizuje, później się całujcie. Twoja sprawa.
Ale potrafisz 2 do 2 dodać? Wiesz że na parolach one se lewatywę najpierw robią?

A poza tym korek musi nosić bo pewnie dupsko rozorane jak stare pole i nie trzyma stolca.

korowiow777

2022-01-06, 11:11
Mzimu napisał/a:

Jest takie powiedzenie wśród lekarzy, że otwór wlotowy i wylotowy różnią się tylko zębami
Fauna i flora jest baaardzo podobna. I nikt nie mówi o obsranej dupie, tylko wymytej damskiej pupie. I kobiety to robią, nawet te zachowujące się jak damy. A Wy se dalej udawajcie, że nie wiecie o co chodzi, że to nie higieniczne itd. Choć może faktycznie nie wiecie o co chodzi



Znamy więc innych lekarzy. Flora bakteryjna w końcowej fazie układu trawiennego jest inna niż na jego początku. Inne są tez zadania tych organów. Napisałem że lepiej wziąć brudnego ku*asa do ust niż do p*zdy bo to prawda. W ślinie masz wiele substancji przeciwbakteryjnych - dlatego np psy tak ochoczo liżą rany. Ale r*chając dziewczę w dupsko a potem w p*zdę robisz jej krzywdę. I jest to oczywiście niehigieniczne - o wiele bardziej niż nieumycie rąk po zrobieniu stolca. Ale o tym tez pewno nie słyszałeś...