18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Pamiętaj holero nie mnuż przez zero"

da...........li • 2012-07-11, 14:13
Po prostu nie mam słów żeby to skomentować ale napiszę jedno, koniec świata się zbliża :wisielec:



nie wątpie że wiecie skąd to mam

bania88

2012-07-12, 00:43
Teraz tutaj stado matematykow i inteligentow sie trafilo, jeden madrzejszy od drugiego.


JÃ...........a.

2012-07-12, 00:54
Zly_wrecz_okropny napisał/a:


Kogo to obchodzi j***ny kretynie ;) ? Słuchaj durniu, powiedz o co ci właściwie chodzi?



j***ny i kretyn to Cie adoptowali, odmieńcu. Mam Ci tłumaczyć na Twój mały rozumek wszystkie słowa, bo nie potrafisz k***a czytać ze zrozumieniem?
Przeczytaj moje poprzednie wypowiedzi, to siÄ™ dowiesz.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Wygooglowałeś sobie zadanie i czego oczekujesz, rozwiązania? A może chcesz pokazać swoją "wyższość", tym nie uleczysz kompleksów ;)



Z tego wyniki Twój ból odbytu, że nie ustajesz w tym swoim ujadaniu? - bo w normalnej dyskusji, z wymianą argumentów to ty nie umiesz uczestniczyć, tylko ujadasz, ujadasz psie.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Całusek na pocieszenie :goatse:



Takie teksty to serwuj swojemu parterowi, tzn. ojcu. Ty mała homoseksualna gnido.



hycel napisał/a:


Proponuje zakończyć ten debilizm. Bo k***a ch*j mi się ściska widząc, tak debilne kłótnie na tym zacnym portalu.



To wyłącz się z dyskusji, to nie będzie to już debilna kłótnia.

hycel napisał/a:

Ferst: 0,9(9) = 1. Dałem ciekawy link do tego.



Chłopcze, weź wypie**alaj z tym linkem. Takie rzeczy to umieją już gimnazjaliści. Czyżbyś do nich należał, że się tak zachwycasz tym linkiem?

hycel napisał/a:

Sekend: Jeśli k***a nie paniemajasz, że "bardziej obrazowe tłumaczenie" nie polega na tłumaczeniu, które jest sprzeczne z całością, no to wybacz i nie obrzucaj innych, gównem.



Weź k***a downie, w tej kwestii nie będę sie znów rozpisywał, gdyż mam świadomość że skoro nie dotarło do tego Twojego pustego łba za drugim razem, to nie dotrze i za trzecim.
Czytaj k***ą j***na ze zrozumieniem i nie ujadaj, bo jak Twój kolega napisał: "teraz jak ci plują do ryja to walczysz zawzięcie...po co, się pytam? Skończ pie**olić, bo tylko z siebie barana robisz".

PS Skończ z tym makaronizmem, bo tylko wk***iasz downie.

hycel napisał/a:

I k***a nie ujadam, nad Twoim błędem, tylko nad debilnym rozumowaniem. Bo tłumaczenie czegoś dalej co już w pierwszej linijce jest niemożliwe, jakoś wykracza po za normalny tok rozumowania.



pie**olisz o moim rzekomym "debilnym rozumowaniem", podczas gdy sam k***a jesteś debilem i jak na debila przystało, masz debilny tok rozumowania. Co ty mi k***a chcesz chłopcze tłumaczyć, jak ty asekurujesz się kalkulatorem do potwierdzenia prawdziwości równania. Na jakich k***a studiach matematycznych, profesor prosi o sprawdzenie w kalkulatorze założenia?
Weź wypie**alaj, uczyć katechezy bo matematyk z Ciebie żaden.

hycel napisał/a:

Tak więc na koniec, ode mnie i innych obrażonych w owym, Twym wywodzie.



Mam rozumieć że jestem Panem Wołodyjowskim? - ten którego prosi się o "kończenie, wstydu oszczędzenie".

hycel

2012-07-12, 01:04
Cytat:

jak ty asekurujesz się kalkulatorem do potwierdzenia prawdziwości równania.


To już nie wiem czy jawna prowokacja, czy brak wskaźnika ironii, co w pewnym stopniu równa się debilizmowi.
Tak na koniec, bo już nie mam zamiaru wciągać się w te twoje prowokacje, rzeknę: łopanuj się pan, bo swoimi wywodami i jadem nie robisz pan na nikim wrażenia, nie imponujesz nikomu - no może prócz gimbazy. a pogrążasz się pan coraz bardziej, aż gówno oczy przykrywa - może dlatego nie widzisz pan co się pisze? Ale pal to licho, za cenny mój czas, na ciebie.

zonk

2012-07-12, 01:12
Ale moderatorzy będą mieć używanie. Kto wie czy ban nie poleci :D

konek3

2012-07-12, 01:18
Józef Ka. napisał/a:


j***ny i kretyn to Cie adoptowali, odmieńcu. Mam Ci tłumaczyć na Twój mały rozumek wszystkie słowa, bo nie potrafisz k***a czytać ze zrozumieniem?




Józef Ka. napisał/a:


Takie teksty to serwuj swojemu parterowi, tzn. ojcu. Ty mała homoseksualna gnido.



A teraz najlepsze:

Józef Ka. napisał/a:


bo w normalnej dyskusji, z wymianą argumentów to ty nie umiesz uczestniczyć



:homer:

asc

2012-07-12, 01:27
wynik 10. super - ale do czego mi sie to k***a w zyciu niby przyda?

Zl...........ny

2012-07-12, 02:35
Józef Ka. napisał/a:



j***ny i kretyn to Cie adoptowali, odmieńcu.

tylko ujadasz, ujadasz psie.

akie teksty to serwuj swojemu parterowi, tzn. ojcu. Ty mała homoseksualna gnido.

Chłopcze, weź wypie**alaj z tym linkem.

Weź k***a downie



Hah niezły psychol, proponuje szczepinkę w dupala w postaci combo warna od doktora Linkka ;)

sa...........os

2012-07-12, 14:33
asc napisał/a:

wynik 10. super - ale do czego mi sie to k***a w zyciu niby przyda?



To zależy. Jeśli na przykład masz aspiracje na oczyszczanie szamb lub pracę na zmywaku, to raczej w niczym. ;-)

sa...........os

2012-07-12, 15:40
wtrącę się troszeczkę, otóż:

hycel napisał/a:


Ta k***a, tak samo jak coś podniesione do kwadratu nie może być ujemne... W matematyce wszystko jest możliwe ( no prawie ), tylko trzeba wiedzieć jak.



1. Skoro coś podniesione do kwadratu nie może być ujemne (Twoim zdaniem), to proponuję sobie poczytać o liczbach zespolonych i pierwiastku urojonym.

hycel napisał/a:


Co do tego:

Gówno, skoro (a+b) = 0 to nie można podzielić przez te (a+b), koniec filozofii.

=
W tamtym działaniu, czyli (a+b)=0 / +(a+b)
chciałbym zauważyć, że stronami można, nie tylko mnożyć/dzielić, ale dodawać i odejmować również, stąd ten slash "/" i zapewne to autor miał na myśli.
.
.
.
.
Czego uczą dzisiaj na matematyce w szkołach? jak szedłem do matury to mieliśmy całki, teraz to chyba nawet trójmianu kwadratowego nie znają....masakra...

dyszka

2012-07-12, 23:33
Józek miszczu mam dla Ciebie zadanie:

Oblicz bez użycia kalkulatora ile to jest 3^1024?

Enjoy i mam nadzieję że ładnie nam wytłumaczysz :)

hycel

2012-07-13, 00:16
sabazios napisał/a:


1. Skoro coś podniesione do kwadratu nie może być ujemne (Twoim zdaniem), to proponuję sobie poczytać o liczbach zespolonych i pierwiastku urojonym.


To była ironia...
ps. jeszcze napisałem 'w matematyce wszystko jest możliwe (no prawie)"
co jeszcze utwierdza ironie pierwszej wypowiedzi.

da...........li

2012-07-14, 00:37
boże ale tu się syf zrobił... ogarnijcie się ze swoimi ciętymi ripostami takie działania dzieci w 1 klasie podstawówki się uczą rozwiązywać tak jak słynne 2+2*2 to się nazywa kolejność wykonywania działań...