18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot kontra taksówkarze

Doktór • 2012-05-23, 22:32
Filmik z dzisiejszego protestu taksówkarzy i próby wystąpienia naszego ,,męża stanu" przed protestującymi. :idzwch*j:


Na reklamę kanału yt nie zwracać uwagi, jak znajdę filmik bez niej to postaram się podmienić.

A tu małe przypomnienie z wystąpienia Palikota na proteście przeciwko ACTA:
http://www.sadistic.pl/palikot-na-protescie-vt101273.htm

solteck

2012-05-24, 10:55
@khalifa
to ty tak krzyczysz na Palikota? 0:16

2 lata temu bez okularów

szczur77

2012-05-24, 11:08
bardzo rzeczowa debata...widac grubym "starym" taksowkarzom nie podoba sie ze ktos im zabierze ich zasiedziane przez lata miejscowki...tacy z nich wojownicy o wolnosc jak z solidarnosci....na pochybel pisiakom i ich fantycznemu elektoratowi...

Nakwasowany

2012-05-24, 11:30
sami ludzie chcieli aby był wolny rynek, demokracja i kapitalizm.

khalifa

2012-05-24, 11:36
@solteck
Tak ja.. W pełni mogę się podpisać pod słowami wykrzyczanymi przez tego pana w 0:16 "Stop pedałowaniu w Polsce". Nie wiem w jakim stopniu zabolały cię te słowa, ale pewnie nie bardziej jak podczas zapinanka od tylca przez twojego partnera.

PS. Za to tu jak mniemam w tych pięknych i gustownych okularkach ty tańczysz?

derley1

2012-05-24, 11:43
@ solteck

Jak można być taką ślepą kurą żeby nie dostrzegać co najważniejsze i co gorsza bronić lewactwa. Trzeba być idiotą żeby zagłosować na palikota... tfu brzydzę się takimi ludźmi

Jaskier994

2012-05-24, 11:43
szczur77 przecież pisiaki są za ustawą deregulacyjną, więc skąd podejrzenie, że protestujący są pisowcami? Jakaś obsesja normalnie z tym pisem.


Inną sprawą jest, że ustawa deregulacyjna to jedna z nielicznych dobrych ustaw stworzonych przez ten rząd o ile nie jedyna. Poza tym nienawidzę k***a taksówkarzy, j***ne złodzieje, tylko by wozili naokoło i oszukiwali, rzadko się trafia na porządnego taksówkarza. A na ustawie skorzystamy my, konsumenci, bo ceny spadną diametralnie :) .

A jak ktoś się boi, że trafi na nieprofesjonalnego taksówkarza to niech korzysta z usług większych firm taksówkarskich gdzie będą zatrudniać tylko sprawdzonych, ze znajomością miasta itd. Wolny rynek.

Ot, trochę polityki z rana :P .

solteck

2012-05-24, 11:54
Protestują przeciwko PO
lewacy to idioci
rany boskie pisiory opanowują forum i to mnie boli

Doktór

2012-05-24, 12:15
solteck napisał/a:

Protestują przeciwko PO
lewacy to idioci
rany boskie pisiory opanowują forum i to mnie boli



k***a, dlaczego ty wszędzie widzisz ten j***ny PiS!! Nie ma tu słowa o tej zasranej socjalistycznej partii, czy ktoś kto k***a krytykuje rząd musi być od razu kaczką? Czytać nie umiesz? Pisiory też są za tą ustawą.


No i musiałem się unieść :kawa:
Jak czytam ,,PiS" to mi się już na bełty zbiera, ile można o nich gadać, wszystko pis, pis, pis, normalnie do zrzygania.

solteck

2012-05-24, 12:45
obejrzyj film jeszcze raz i zobacz kto drze ryja w 0:16

szczur77

2012-05-24, 12:59
wszystkie partie popieraja deregulacje, ale tylko elektorat pisu jest na tyle rozwiniety, ze szczytem ich polemiki sa slowa ch*j Ci w dupe pedale...
Piszcie co chcecie ale to smutna prawda i zgadzam sie z przedmowca....Pisiaki opanowuja i forum i caly internet...

erni13

2012-05-24, 13:44
Jakie czasy, taki Nikos Dyzma...

Zl...........ny

2012-05-24, 13:52
szczur77 napisał/a:

Piszcie co chcecie ale to smutna prawda i zgadzam sie z przedmowca....Pisiaki opanowuja i forum i caly internet...



O czym ty mówisz, przecież PiSowcy rzekomo to tylko moherowe babcie, które nie mają dostępu do internetu...kogo ty się boisz? 8-) Swoją drogą choroba antypisowska jest bardzo niebezpieczna, jak się rozkręcisz to cię przymkną w pokoju bez okien ;)

LICH0

2012-05-24, 16:36
Tylko idiota.....
Głosuje na Palikota!!!!


Cr4zySh4ker

2012-05-24, 19:14
Jeśli już poruszyliście temat pedałowania, to ja też się wypowiem.

Moim zdaniem jak chcą być ze sobą i być gnębieni dalej, to niech sobie będą.
Tyle tylko, że dzieci im się zachciewa, a jak wszystkim wiadomo jeśli nawet masz normalną rodzinę to twoi rówieśnicy wiedzą więcej niż Ty sam o swoich rodzicach (Teksty typu Twoja stara itd). Dziecko w rodzinie homoseksualnej miało by przesrane na starcie. Nie mogło by spokojnie wyjść do szkoły bądź na dwór, bo zaraz zostało by wyśmiane, pobite czy zgnębione w jakikolwiek inny sposób. Takie dzieci, albo by wyrastały na psychopatów, księży pedofilii, albo popełniały samobójstwa w wieku 13 lat, bo jak wiadomo gimnazjum to skupisko idiotyzmu i nietolerancji. Niektórzy nie maja spokoju, bo noszą okulary, a co dopiero mówić o dziecku homoseksualnej pary...

Już widzę w szkole taka akcje:

- Jasiu jesteś bardzo niegrzeczny, jutro ma przyjść twój ojciec do szkoły.
- Który ?