18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palety z piwem

phrontch • 2020-06-21, 18:46
Smutny widok




Ronin026

2020-06-21, 23:03
A ja piwa nie cierpię. Nie mój smak. Nie rozumiem jak to można pić. Zero ubolewania nad stratą

przewodnik_elektryczny

2020-06-21, 23:27
Wg mnie dziwni jesteście. Dużo lepszy jest cydr: moc ta sama , sposób picia i atmosfera też, cena podobna , coraz więcej marek i większa dostępność a wy pijecie gorzkie i paskudne w smaku piwo. Wg mnie piwo samo w sobie jest niedobre i to niezależnie od marki i rodzaju ale co kto lubi. Jak dla mnie cydr to idealny zamiennik piwa

Huherko

2020-06-21, 23:50
Budrys2000 napisał/a:

Nie pijam piwska od jakichś 15-17 lat, pamiętam z czasów liceum piwo EB oraz 10,5 , pewnie już takich nie produkują



EB chyba wróciło, ale najpierw było tylko na Niemcy, a potem na Polskę, ale niestety koncerniak, więc smak nie ten sam co kiedyś ... tzn tak dokładnie smaku nie dam rady porównać, bo za czasów starego EB to byłem młodym szczylem i mogłem ewentualnie ojcu piankę z pokala podpijać :P (BTW, ciekawostka, skrót EB oznacza Elbląg-Braniewo, dwa browary, które produkowały na początku piwo EB)

Kraftowych piwsk nie lubię, bo to nigdy nie wiesz, co to za cholerstwo - zbyt wiele razy kupiłem jakieś za 8 czy 10 zł a okazało się, że to smakuje jak jakieś pomyje.

Z koncerniakami to wg mnie jest tak, że kiedyś te piwa trzymały jakość. Pamiętam za młody tylko Specjala piłem (z pomorskiego browaru, obecnie dostępny w całej Polsce) - był przepyszny, "Czarna szmata" jak go nazywaliśmy, to był obowiązkowy browar na każdej imprezie. Nie ważne, czy się wypiło 4 czy 8 - dzisiaj, ciągnie samym spirytem i jak wypijesz wieczorem 3 to następnego ranka szukasz swojej wątroby w drugim pokoju i nie wiesz jak się nazywasz, Jedyny plus koncereniaków, że mniej więcej cały czas smakują tak samo.

Hefajstos78

2020-06-21, 23:59
To napewno piwo? Wygląda na Coca-Colę.

Taszar92

2020-06-22, 00:44
i to pie**olenie ze jak jakies piwo sie rozj***lo to nie szkoda.. to tak samo jak ktos nie lubi szpinaku ale lubi królika, gusta gusciki

Adae

2020-06-22, 00:55
jenna.jameson napisał/a:

browar Jan Olbraht



Ale bym sponiewieral Jenne Jameson, jak 6 pak Zubra.

ph5i5

2020-06-22, 01:40

35i

2020-06-22, 06:40
Huherko napisał/a:

EB chyba wróciło, ale najpierw było tylko na Niemcy, a potem na Polskę, ale niestety koncerniak, więc smak nie ten sam co kiedyś ... tzn tak dokładnie smaku nie dam rady porównać, bo za czasów starego EB to byłem młodym szczylem i mogłem ewentualnie ojcu piankę z pokala podpijać (BTW, ciekawostka, skrót EB oznacza Elbląg-Braniewo, dwa browary, które produkowały na początku piwo EB)
Kraftowych piwsk nie lubię, bo to nigdy nie wiesz, co to za cholerstwo - zbyt wiele razy kupiłem jakieś za 8 czy 10 zł a okazało się, że to smakuje jak jakieś pomyje.
Z koncerniakami to wg mnie jest tak, że kiedyś te piwa trzymały jakość. Pamiętam za młody tylko Specjala piłem (z pomorskiego browaru, obecnie dostępny w całej Polsce) - był przepyszny, "Czarna szmata" jak go nazywaliśmy, to był obowiązkowy browar na każdej imprezie. Nie ważne, czy się wypiło 4 czy 8 - dzisiaj, ciągnie samym spirytem i jak wypijesz wieczorem 3 to następnego ranka szukasz swojej wątroby w drugim pokoju i nie wiesz jak się nazywasz, Jedyny plus koncereniaków, że mniej więcej cały czas smakują tak samo.



To ja pamiętam jeszcze "Elbląskie" w oranżadówkach 0,25l i BA (bezalkoholowe), ale to już w czasach EB. Teraz ogólnie piwo sobie odpuściłem, bo po większości mam sraczkę. Teraz tylko Holba lub Perła Mocna w "granatach" 0,33l.

Legolaska

2020-06-22, 15:51
Zwykłe lenistwo pracowników. Pracowałem na kompletacji i taka paleta to jakieś 8 min roboty (1) tak więc.... do wyj***nia

rzulf616

2020-06-23, 14:01
tylko Specjal

MindBodyLightSound

2020-06-23, 15:44
Diggerx napisał/a:

Wk***iają mnie już tacy piwosze-neofici



Mnie wk***iają takie pyskacze -wyszczekane, a słownika w rękach nigdy nie mieli.

Diggerx

2020-06-23, 19:43
MindBodyLightSound napisał/a:

Mnie wk***iają takie pyskacze -wyszczekane, a słownika w rękach nigdy nie mieli.



O miłośnik browaru Koczkodan się zbulwersował

ellsworth

2020-06-23, 21:20
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Wg mnie dziwni jesteście. Dużo lepszy jest cydr: moc ta sama , sposób picia i atmosfera też, cena podobna , coraz więcej marek i większa dostępność a wy pijecie gorzkie i paskudne w smaku piwo. Wg mnie piwo samo w sobie jest niedobre i to niezależnie od marki i rodzaju ale co kto lubi. Jak dla mnie cydr to idealny zamiennik piwa



O to, to. Kto raz wypije cydr lubelski, ten po piwo więcej nie sięgnie!