18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie Haszu

smirnofff • 2012-02-21, 17:19
Dosyć ciekawe urozmaicenie :maryska:

corusci

2012-02-22, 11:30
Nie ma to jak być ćpunem :roll: epic

BongMan

2012-02-22, 11:44
Niеbieski napisał/a:


Nikomu tylko nie przyjdzie do głowy, że mogłem zażywać narkotyki i jestem po detoksie, od kilku lat nie biorę i świetnie wiem co to znaczy ćpać.


I na pewno byś się tak chętnie tym chwalił na forum, na którym jesteś moderatorem... Jakbyś rzeczywiście ćpał coś cięższego to byś wiedział, że jest kolosalna różnica między gandzią z krzaka albo holenderskiego coffeshopa a na przykład heroiną.

czarkou

2012-02-22, 11:44
corusci napisał/a:

Nie ma to jak być ćpunem :roll: epic



Nie ma to jak być debilem :badyl:
Po czym wnioskujesz to, iż ten ziomek jest ćpunem?

.:...........:.

2012-02-22, 11:45
BongMan napisał/a:

I na pewno byś się tak chętnie tym chwalił na forum, na którym jesteś moderatorem...



Co za różnica? :wtf: To internet.

dyster

2012-02-22, 11:54
Cytat:

to szczerze gratuluję Ci inteligencji, gdyż doprowadzenie się do takiego stanu by musieć udać się na detoks jest zwykłym przejawem głupoty.



Widać żeś opiatów nigdy nie brał, tak trzymaj :d

czarkou

2012-02-22, 12:30
dyster napisał/a:



Widać żeś opiatów nigdy nie brał, tak trzymaj :d



Po czym wnioskujesz?

cossac

2012-02-22, 12:54
kolejny temat obok dub step'ów - pijesz alkohol (nie mówię tu o codzienności, rutynie czy nałogu, okazyjnie też się liczy) w ilościach które nie pozwalają ci chodzić, mówić i chętnie łamiesz nosy ludziom i sobie - fantastycznie. Wolę się spalić niż odpie**alać. Co to za frajda z imprezy której się nie pamięta. Fakt, bakanie robi dziury na bani, ale jeżeli często używasz mózgu albo jesteś łeb to nie przeszkadza. Oczywiście nie mówimy tu o nadużywaniu bo to tak samo jak alkoholizm jest niedopuszczalne.

Koleś podał tytuł w pierwszych postach. Oczywiście Kadzel jako ostoja debilizmu chciał się pochwalić wiedzą i wpisał tytuł znów. Jak się ockniesz ziomek i zaczniesz ogarniać wtedy zacznij posty pisać

nie wierzę ale zgadzam się z BongMan co do niebieskiego. Mówisz że ćpałeś. Ganja przy ciężkich dragach to jak zapałka a miotacz płomieni. Wszystko jest dla ludzi ale trzeba znać umiar Ćpunki;)

.:...........:.

2012-02-22, 12:56
cossac napisał/a:

Mówisz że ćpałeś.



Kto niby to powiedział? :roll:

he...........01

2012-02-22, 12:59
Niech j***ne pijaczyny wracają do picia piwa, później będą chlali denaturat na pkp.

czarkou

2012-02-22, 13:12
Niеbieski napisał/a:



Kto niby to powiedział? :roll:



Nikt, lecz sam wspominałeś kilka postów wyżej o detoksie.
Niеbieski napisał/a:


Nikomu tylko nie przyjdzie do głowy, że mogłem zażywać narkotyki i jestem po detoksie, od kilku lat nie biorę i świetnie wiem co to znaczy ćpać. Bo tak prościej.


Wynikałoby z tego, że dajesz nam do zrozumienia, iż brałeś i jesteś po detoksie, jeżeli to kłamstwo, to nie wiem w jakim celu napisane, gdyż wprowadzasz nim tylko niepotrzebnie w błąd ludzi. Fakt, napisałeś 'mogłem', ale w takim kontekście zdania, że sam osobiście uznałem tą 'wypowiedź' za wielce prawdopodobną.

.:...........:.

2012-02-22, 13:40
czarkou napisał/a:

napisałeś 'mogłem'



Otóż to, nie powiedziałem, że byłem. ;-)

konował

2012-02-22, 13:45
Cholerne ćpuny se mariłchane do żył wstrzykują

Prokurator

2012-02-22, 13:50
Genialne rozumowanie, a więc Piłeś wóde jesteś alkoholikiem!

DyRiusz

2012-02-22, 14:21
@Niebieski A może czas wytrzeźwieć? :D

.:...........:.

2012-02-22, 14:22
DyRiusz napisał/a:

@Niebieski A może czas wytrzeźwieć? :D



Można, tylko po co? :wtf: