18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie flagi faszytęczowskiej.

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-17, 13:45
Nie wiem czy było, ale takie rzeczy zawsze oko cieszą i nie zaszkodzi 100 razy obejrzeć.


Archeolog

2023-03-17, 21:59
Żywotne problemy prawactwa. I te kłótnie w komentarzach kto jest większym kryptogejem. XD

luxpiotr

2023-03-17, 22:18
Beczka piwa się należy za spalenie tego gówna.

frytburger.z.paprykarzem

2023-03-18, 00:01
motylekwbrzuchu napisał/a:

Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.
Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.



Nie. To nie propaganda a wyniki badań. Gdybyś czytał a nie tylko oglądał filmiki to byś wiedział że najbardziej homofobiczni są homoseksualiści robiący wszystko żeby na nich nie padł choćby cień podejrzenia. Tak samo wielu lekarzy "leczących homoseksualizm" zazwyczaj w końcu daje się przyłapać z bolcem w dupie.
Chłopaczki z filmiku po udanej akcji palenia flagi też sobie pewnie uczcili analkiem akcję.

kocur

2023-03-18, 00:09
Dla mnie tęczowi i brunatni do dołu z wapnem. Wszelkie skrajności to niedoj***nie mózgowe.

Ps, j***ć was wszystkich.

willoo

2023-03-18, 00:54
gdzie takie rzeczy się dzieją? Bo chyba nie w naszej pięknej, tolerancyjnej Polsce?

7wporzondku

2023-03-18, 06:40
Mamal napisał/a:

Jak na wyznawców LGBTQuQu soczyste HA TFU, tak do takich zjebów jak na filmie też nie mam szacunku. Raz, że nie niszczy się cudzej własności, choćby i takiego gówna, a dwa, to czy nie przyszło tym cymbałom do głowy, że jakby się zajęło ogniem, a na balkonie stało krzesło czy inne łatwopalne dziadostwo, to wcale nie tak trudno o tragedię?



No ale o to chodzi? Nie?

BambiPMT

2023-03-18, 06:59
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

j***ć lpgd, gejów i Hankę Mostowiak



Ja bym tam Hankę jebnął.

freakshot6

2023-03-18, 09:45
motylekwbrzuchu napisał/a:

Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.
Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.




Typowe pie**olenie półdebila. "Spalę flagę, pokaże jaki to ja jestem anty". No półmózgie kibicowskie zapędy stadnych zwierząt. Spal se w swojej chałupie coś, a potem jebnij się w łeb.

dżonyłojlker

2023-03-18, 10:51
freakshot6 napisał/a:

Typowe pie**olenie półdebila. "Spalę flagę, pokaże jaki to ja jestem anty". No półmózgie kibicowskie zapędy stadnych zwierząt. Spal se w swojej chałupie coś, a potem jebnij się w łeb.



Konto 2,5 roku i tak się zagotowałeś, że musiałeś się w końcu odezwać. Ktoś tu chyba lubi siusiaki :lol:

frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Nie. To nie propaganda a wyniki badań. Gdybyś czytał a nie tylko oglądał filmiki to byś wiedział że najbardziej homofobiczni są homoseksualiści robiący wszystko żeby na nich nie padł choćby cień podejrzenia. Tak samo wielu lekarzy "leczących homoseksualizm" zazwyczaj w końcu daje się przyłapać z bolcem w dupie.
Chłopaczki z filmiku po udanej akcji palenia flagi też sobie pewnie uczcili analkiem akcję.



No właśnie, o takiej propagandzie pisałem. Przecież sam nie wierzysz w te homo pierdoły. Takie pie**olenie jest tylko po to by przyzwoici ludzie bali się posadzenia o homoseksualizm. I co to ma być leczenie homoseksualizmu... Przecież to nie choroba, na etapie płodowym dochodzi do nieprawidłowości i powstaje takie dziwadło. Za Hitlera potrafili leczyć homoseksualizm, obecnie araby całkiem dobrze też sobie z tym radzą (zrzucają cwe*i z dachów).

slavcis

2023-03-18, 12:51
No i prawilnie. Należało by teraz wj***ć się samochodem w paradę :)

mazga50

2023-03-18, 19:48
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Nie. To nie propaganda a wyniki badań. Gdybyś czytał a nie tylko oglądał filmiki to byś wiedział że najbardziej homofobiczni są homoseksualiści robiący wszystko żeby na nich nie padł choćby cień podejrzenia. Tak samo wielu lekarzy "leczących homoseksualizm" zazwyczaj w końcu daje się przyłapać z bolcem w dupie.
Chłopaczki z filmiku po udanej akcji palenia flagi też sobie pewnie uczcili analkiem akcję.



Gdybyś czytał co? żydolewackie ulotki propagandowe, wytyczne z kc, "jak dyskutować z hetero, nie mając w ogóle argumentów", czy materiały antify i "neokomusze wysrywy z tęczowej dupy"?

freakshot6 napisał/a:

Typowe pie**olenie półdebila. "Spalę flagę, pokaże jaki to ja jestem anty". No półmózgie kibicowskie zapędy stadnych zwierząt. Spal se w swojej chałupie coś, a potem jebnij się w łeb.



Ttypowe pie**olenie żydolewackiej sp***oliny:
Wywiesze se tęczowe gówno, żeby powk***iać tych cholernych heteryków.

tomgw

2023-03-18, 21:11
dawej zniszczymy flagę pokażemy , że nam się to nie podoba , ale mi k***a protest

krasnal_hałabała

2023-03-19, 04:00
motylekwbrzuchu napisał/a:

Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.
Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.



Zawsze powtarzam, pedzie byli, są i będą, stanowią zagrożenie, ale niewielkie bo zwykle nie potrafią się bić, natomiast murzyny, kiedyś były na polach bawełny w łańcuchach a teraz mają prawa wyborcze i pozwala im się spać w łóżkach i posiadać domy na własność i to jest zagrożenie.

freakshot6

2023-03-20, 18:32
motylekwbrzuchu napisał/a:

Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.
Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.




Typowe pie**olenie półdebila. "Spalę flagę, pokaże jaki to ja jestem anty". No półmózgie kibicowskie zapędy stadnych zwierząt. Spal se w swojej chałupie coś, a potem jebnij się w łeb.