18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie flagi faszytęczowskiej.

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-17, 13:45
Nie wiem czy było, ale takie rzeczy zawsze oko cieszą i nie zaszkodzi 100 razy obejrzeć.


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-17, 13:50
Dla mnie kolorowa tęcza jest utożsamiana ze swastyką i tak samo sobie nie życzę afiszowania się z tym symbolem. Choć jak miałbym wybór to kolor biało-czerwony jest mi bliższy. i tak.

dżonyłojlker

2023-03-17, 14:07
russian-roulette napisał/a:

Krypto geje palą gejowską flagę



Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.

Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.

darayavahus

2023-03-17, 14:18
I po to się wiesza pedalsko-liberalne symbole. Żeby ludzi wk***iać, a trych najagresywniejszych segregować za wczasu. Wówczas opór przed tęczową zarazą będzie znikomy.

Siriuz

2023-03-17, 14:37
darayavahus napisał/a:

I po to się wiesza pedalsko-liberalne symbole. Żeby ludzi wk***iać, a trych najagresywniejszych segregować za wczasu. Wówczas opór przed tęczową zarazą będzie znikomy.



Racja, pora zacząć wywieszać flagi "stop pedałowaniu" itp i segregować najagresywniejszych zawczasu :)

nebelwerfer

2023-03-17, 14:38
genialnie się z tym pie**olą :D łomy krzaczaste :P j***ć skrajności. j***ć tych co palą flagi i j***ć tych co z gołą dupą owinięci tą flagą pie**olą o równości.

russian-roulette

2023-03-17, 14:59
motylekwbrzuchu napisał/a:

Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.
Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.



Będąc krypto gejem nie szanujesz gejów? XD

lordziak

2023-03-17, 15:16
Jak to mówili członkowie marszu morderczyń w przypadku niszczenia kościołów - nie popieram, ale rozumiem. 8-)

dżonyłojlker

2023-03-17, 15:16
russian-roulette napisał/a:

Będąc krypto gejem nie szanujesz gejów? XD



No jak widać. Może dlatego, ze jestem jeszcze krypto żydem i krypto bambusem.

Safko666

2023-03-17, 15:32
motylekwbrzuchu napisał/a:

No jak widać. Może dlatego, ze jestem jeszcze krypto żydem i krypto bambusem.


I krypto walutą.

Nie ma czego na siłę w tym szukać, żadnej prowokacji krypto pedalskiej, po prostu im się nie podobała to spalili. Czy tak należy robić, nie mi oceniać, ale nie ma po co szukać w tym drugiego dna. Wiele ludzi rzyga tą j***ną ideologią i coraz mniej ma problem o tym powiedzieć.

lukmas7796

2023-03-17, 15:39
russian-roulette napisał/a:
Krypto geje palą gejowską flagę


Oho, typowa pedalska propaganda. Skoro nie akceptujesz pedalstwa, to na pewno sam jesteś gejusem.

Oddal się stąd czym prędzej, wojowniku LPG.

Czarna sekta pod przykryciem JHS też jedzie po LGBT a co drugi to gejus z dziwisz na czele

ko...........wy

2023-03-17, 15:41
russian-roulette napisał/a:

Będąc krypto gejem nie szanujesz gejów? XD



Będąc kryptogejem nie szanuje twojego starego waląc go w kakao

Mamal

2023-03-17, 16:12
Jak na wyznawców LGBTQuQu soczyste HA TFU, tak do takich zjebów jak na filmie też nie mam szacunku. Raz, że nie niszczy się cudzej własności, choćby i takiego gówna, a dwa, to czy nie przyszło tym cymbałom do głowy, że jakby się zajęło ogniem, a na balkonie stało krzesło czy inne łatwopalne dziadostwo, to wcale nie tak trudno o tragedię?