18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paintball

snq321 • 2013-02-06, 15:56
Widok z celownika :snajper2:


murad

2013-02-07, 17:23
Obie są siebie warte... czyli gówno
Jak wam sie chce bawić w te klocki to dlaczego nie pojedziecie do Afganistanu? Tam będziecie mieli prawdziwy dreszczyk emocji.

sosik

2013-02-07, 17:55
@up

Kolejny debil...

@Dżamal

Ale z czarnoprochowca nie postrzelasz do ludzi :) A to zarówno w paintballu i ASG daje największą satysfakcję.

Luxferrus

2013-02-07, 20:21
Wow :D farbiarz snajper.. 30 m zasiegu ledwo co lobem. Strach sie bac.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-02-07, 22:16
sosik napisał/a:

@up

Kolejny debil...

@Dżamal

Ale z czarnoprochowca nie postrzelasz do ludzi :) A to zarówno w paintballu i ASG daje największą satysfakcję.



Jak chcesz sobie postrzelać do ludzi to zaciągnij się do armii. Po pierwszym zetknięciu się ze śmiercią przejdzie Ci na to ochota i wtedy pogadamy o "satysfakcji". Wszystkie inne substytuty strzelania do innych ludzi to pedalstwo.

bulwus14

2013-02-07, 22:51
Dżamal, cóż za twórcza i głęboka wypowiedź

sosik

2013-02-09, 16:23
Dżamal napisał/a:



Jak chcesz sobie postrzelać do ludzi to zaciągnij się do armii. Po pierwszym zetknięciu się ze śmiercią przejdzie Ci na to ochota i wtedy pogadamy o "satysfakcji". Wszystkie inne substytuty strzelania do innych ludzi to pedalstwo.



Sam idź do wojska, może Ci mózg przemaglują trochę na logiczne myślenie. Skąd na tym forum tylu nieżyciowych prawiczków? Masakra :)

ZnanyJakoZaganiacz

2013-02-10, 17:16
sosik napisał/a:



Sam idź do wojska, może Ci mózg przemaglują trochę na logiczne myślenie. Skąd na tym forum tylu nieżyciowych prawiczków? Masakra :)



Mówi to ktoś, kto ma 19 lat, w czasie gdy zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową, komuś kto ją odbył już ładnych kilka lat temu ;)

PS.

Brak życiowości zarzuca innym bardzo życiowy nastolatek. :amused:

sosik

2013-02-11, 22:40
@up

Tak jestem bardzo życiowy :) Musisz mi zaufać na słowo, że nie jestem jakimś pie**olonym nierobem bez pasji.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-02-12, 22:08
sosik napisał/a:

@up

Tak jestem bardzo życiowy :) Musisz mi zaufać na słowo, że nie jestem jakimś pie**olonym nierobem bez pasji.



Posiadanie pasji czy pracowanie w wieku 19 lat nie jest wyznacznikiem życiowości, jest to wręcz normalne (chociaż przyznaję że obecnie młodzież częściej zamiast do nauki i pracy ucieka w stronę olewactwa) u kogoś w tym wieku. Nie odpowiedziałeś mi natomiast jaki jest Twój stosunek do służby wojskowej.