18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paintball

snq321 • 2013-02-06, 15:56
Widok z celownika :snajper2:


MadDave

2013-02-06, 22:26
Ciekawe co do powiedzenia w tej materii ma użytkownik bloodwar , aż dziwne że jeszcze się nie wypowiedział . (chłopie co z tobą , starzejesz się ?)

wdowa94

2013-02-06, 22:35
Je**ni snajperzy! Jak ja ich nie cierpię- I w grach i w rzeczywistości...

bulwus14

2013-02-06, 23:04

tu jest filmik snajpera ASG a nie to coś aż szkoda czasu wypowiadać się na ten temat.

polecam obejrzeć w lepszej rozdzielczości
watch?v=OkX5iKHZf58

nobas

2013-02-06, 23:24
j***ny camper :D

bania88

2013-02-07, 00:27
@bulwus14, zj***ne te ASG. Jak dostaja kulka to ledwo co sie zczajają, ze dostali. Jakby biegl po lesie i dostal to by pewnie nawet nie wiedzial czy dostal kulka, czy moze jakis patyk sie wygial i go uderzyl. Pewnie tam co chwila sie jakis niesmiertelny trafia co wala w niego wszyscy, a on dalej se biega - w paintballu ciezko by juz bylo z tym :P
W paintballu przynajmniej jak kogos ujebiesz to masz ta sadystyczna satysfakcje, ze on sie z bolu zwija.
A poprzebierac sie za zolniezykow to i tu i tu mozna. :P

Kamykpop

2013-02-07, 00:46
Takim lobem leci że przez komin można kogoś ustrzelić...

marouu62

2013-02-07, 01:08
bania88
ja jestem postronny i obie rzeczy pierdziele ;D
ASG nie wygląda tak ze nic się nie stanie i jest git, nie czujesz kulki. Ty chyba nie dostałeś ;x

memekx

2013-02-07, 01:23
Chcecie realizm ? Zapraszam do wojska "Komandosi"

Danlew

2013-02-07, 01:44
Powiem szczerze ASG jest fajne Paintball też jest fajny każdy wybiera to w co bawią sie jego koledzy żeby sam sie nie bawił. Ale na litości boską pozabijajcie ty j***n teoretycznych fanatyków i wielkich komandosów o i jeszcze tych kolesi co mają od ch*ja gadżetów, tych sportów ekstremalnych bo co Zlot ASG lub gościnny wypad do kolegów na Paintball to słyszę jaki mieliśmy zajebisty trening taktyki czarnej, zielonej i te pompki i ćwiczenia prowadzone przez naszego dowódce, którego wiedza wynika z filmików na Youtube i kilku filmów, ale przez jego chorą nogę ( która wiąże się z nad wagą od dzieciństwa) za dużo nam nie pokazał itd itd. Masakra o albo kolesie co gadają o tym całym sprzęcie, ten korpus jest lepszy bo ma wybite numery. A na pytanie co dodają te numery broń do korpusu słyszymy, no jak to co numer broni.
Najśmieszniejsze są te selekcje w nie których drużynach. Jak nie przejdziesz selekcji to nie możesz się z nami strzelać. Masakra ale to moje zdanie że ASG powinno wyglądać jak wypad na ryby kumple/kumpele, zabawa, ognisko, piwko, śpiewy.

bania88 to chodź do mnie mam mk-12 z 500 fps zobaczymy jak będziesz sp***a jak ci serią pociągnę z odległości 30m ];->

sosik

2013-02-07, 01:45
@memekx

Nie wszyscy chcą iść do wojska, a poprzez ASG chcą spełniać swoje militarno-historyczno-rekonstrukcyjne pasje "komandosie" ;) Pewnie sam swojej opasłej dupy sprzed kompa nie ruszyłeś, a doświadczenie militarne zdobyłeś Codzie ;)

@bania88

Uwierz mi, że boli :) Nie raz zdarzało się, że ktoś stracił zęba, albo dostał po ciele tak, że porobiły się od kulek krwawe "krostki" A w paintballu czasem zdarzają się przypadki zmywania/ zacierania farby (bo nie jest to jakaś super trwała farba). Osobiście sam się strzelam (asg), próbowałem też paintballa, ale większą satysfakcję mam z asg, przynajmniej mogę pobawić się czymś co przypomina prawdziwą broń wizualnie i pobiegać w oryginalnym szpeju. Owszem, jak ktoś lubi dynamikę, to paintball będzie lepszy, bo w asg jak ktoś się bawi na dłuższą metę, to często jest to zabawa połączona z survivalem.

bulwus14

2013-02-07, 10:36
bania88, odejdź od kompa i wyjdź na jakąś akcje to zobaczysz to twoje nie poczucie strzału, a po za tym ASG to dżentelmeńska gra i każdy normalny gracz podnosi rękę że dostał, a nie jakiś immortal wtedy wiadomo co z nim zrobić seria po twarzy to się chłopak nauczy.

Paintball jest taka zabawa dla dzieci biegać bez sensu i napier*dalać do siebie uuu ale się jaram no naprawdę.

siarasiarecki

2013-02-07, 11:00
uwaga, jestem ekspertem: w paintball`u farba to barwiona żelatyna spożywcza, farba schodzi pod wpływem ciepłej wody, tak, scieruchy się zdarzają. paint boli o wiele mocniej niż groszek z asg, mimo, że granica bezpiecznych fps`ów jest przyjęta na 300, to i tak zostawia wielkie sine krwiaki, o pęknieciach skóry z bliższej odległosci nie wspominając.
Dziękuje, polecam się na przyszłosc.

MadDave

2013-02-07, 11:02
W materii asg , polecam spróbować kiedyś reko historyczne , sam nie byłem przekonany do czasu kiedy brat namówił mnie do wzięcia udziału w odtworzeniu d-day . Jestem pewien że kiedyś każdy się chociaż przez chwilę zastanawiał oglądając szeregowca Rayana jak to jest desantować się w gradzie pocisków i jak się długo przeżyje - ja dobiegłem do połowy plaży ... po czym odczułem chyba ze 20 trafień . Świetna sprawa - polecam tym którzy interesują się historią .

Treningi - nasza grupa bierze udział w treningach organizowanych przez byłych żołnierzy służących w tzw,,misjach pokojowych ,, (nie nie są to pseudoznawcy z jutuba , potrafią to udowodnić )i mogę powiedzieć że czasem jest naprawdę k***a ciężko , szczególnie jeśli mowa o nocnych ćwiczeniach , oraz niezapomniane zjazdy na linach po ścianie opuszczonej fabryki . Może kto wie wybiore się w tym roku na http://www.combatalert.com/ .

AsG , Paintball to hobby jak każde inne , jeśli ktoś się interesuje militaryzmem maści wszelkiej to zapewne kiedyś na to trafi a argument -,, ejesgie i pajntbull jest da ciot co boją się wojska,, to według mnie tylko i wyłącznie przejaw buractwa i zaściankowego myślenia , nie każdy może iść do wojska - ja bym chętnie poszedł ale studia , bardzo dobrze płatna praca oraz uszkodzony po wypadku kręgosłup mi to uniemożliwiają , więc zostaje tylko niedzielna wojna z kumplami i całe wiadro funu . Amen

ZnanyJakoZaganiacz

2013-02-07, 12:54
RainbowDash napisał/a:

I zaraz zacznie się wojna piantball'owców z airsoftowcami :D .



ASG - Strzelanie do siebie plastikowymi kulkami pistolecikami z odupstu.
Paintball - Bawienie się farbkami jak na zajęciach plastycznych w podstawówce.

Obie te rzeczy są dla pedałów. Tylko czarnoprochowce.

oozyxak0o

2013-02-07, 13:17
paintball i airsoft to gowno. juz lepsza jest zwykla 45