18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pagani Huayra

okar19 • 2012-05-02, 12:34

można przewinąć do 2'57

pakicito

2012-05-02, 18:09
Cytat:

Ładnie idzie, ale wnętrze badziew i odpust. Za te pieniądze mogliby zrobić coś eleganckiego i z klasą, a nie jarmark.


większość tych samochodów przejeżdża tylko 1000 km a potem stoją i gniją w garażu jakiegoś bogatego szejka, więc nie muszą być mega wypas eleganckie; liczy się cena - jest drogie - trzeba kupić

nanab

2012-05-02, 19:02
pakicito napisał/a:


większość tych samochodów przejeżdża tylko 1000 km a potem stoją i gniją w garażu jakiegoś bogatego szejka, więc nie muszą być mega wypas eleganckie; liczy się cena - jest drogie - trzeba kupić


Dobra, kupię trabanta, dorobię tórbospojler i wystawię za cenę 93383957973495zł to ci idioci będą się o niego zabijać?

johnny boy

2012-05-02, 19:57
auto bardzo fajne i ciekawy dzwiek silnika,ale komentarz Clarksona jak zwykle mnie zabił

da...........li

2012-05-02, 21:02
to odrzutowiec a nie samochód, miałem okazje jechać i każdemu kto ma okazje bardzo polecam, fantastyczny samochód.

Krucz3k

2012-05-02, 21:25
auto za pare ładnych baniek a film kręcony butelką po piwie...

Max Ibuprom

2012-05-02, 21:40
W sódku faktycznie odpust że aż dziw O.o Ale dźwięk i asymetrycznie działające skrzydął w zależności czy zakręt jest lewy czy porawy mnie rozj***ły :o

A i tak wolałm bym gtr z mdami na 1000km + który tu ta h*jare rozpeirdolił, a jeszcze na dom by zostało...

oczywiście r34 :D

Kapral Poproszek

2012-05-02, 21:43
Automat eh wiem, że połowa znawców aut powie, że inaczej być nie może przy takiej mocy, ale auto bez manuala to jak szturchanie kobiety drewnianą laską, która się podpiera stary człowiek. Niby trzecia noga, a to nie to samo. Tak po prawdzie jak mi nie będzie stawał, to też sobie kupie takie.

kolejny

2012-05-02, 22:06
@upKapral Poproszek,
obawiam się, że nie wymienisz swojego lanosa na Huayra :-D
No i teraz przez blisko 10 lat pewnie znowu Pagani będzie wydawać jeden model z różnym przyrostkami a to c, c12 albo f czy r albo może nawet h*jara h*j 3xgt with 4xturbo, no cóż nie jest to bogata marka i nie robi lanosów :)

Max Ibuprom

2012-05-02, 22:16
Kapral a jeździłeś porządnym, sportowym automatem że tak mówisz? Szybka skrzynia złopatkami daje ogromny fun, a po za tym do tego auta manual nie pasuje...

da...........li

2012-05-02, 23:03
marcinsud napisał/a:

Ładnie idzie, ale wnętrze badziew i odpust. Za te pieniądze mogliby zrobić coś eleganckiego i z klasą, a nie jarmark.



Badziew? człowieku to jest prawdziwe drewno i materiały których nie znajdziesz w samochodach za mniej niż 0,5 miliona, ogarnij się trochę :homer: widzę że coraz mniej na świecie ludzi którzy znają się na samochodach. Przepraszam na super-samochodach. Zresztą czego narzekasz i tak nie byłoby cię na niego stać nawet po 100 latach prac, a póki co masz załatwione zapie**alanie do 67 roku życia więc wypie**alaj do roboty i nie wal smutów w necie że ci się nie podoba wnętrze samochodu którego nigdy nie będziesz miał, a wnętrze jest zajebiste idioto i wzorowane na odrzutowcach (przypatrz się na przełączniki.

Booooyakasha

2012-05-02, 23:56
marcinsud napisał/a:

Ładnie idzie, ale wnętrze badziew i odpust. Za te pieniądze mogliby zrobić coś eleganckiego i z klasą, a nie jarmark.



ale z ciebie kozomłot, " za te pieniądze " to wnętrze robią Ci jakie chcesz, koleś chciał "jarmark" to ma jarmark

oskiboski

2012-05-03, 01:42
marcinsud napisał/a:

Ładnie idzie, ale wnętrze badziew i odpust. Za te pieniądze mogliby zrobić coś eleganckiego i z klasą, a nie jarmark.



Żeby mieć choć namiastkę takiego "jrmarku" w swoim aucie robiłbyś laskę kolesiowi przez okrągły rok jak nie dłużej :lol:

MrPain

2012-05-03, 12:11
Zajebiście mądrym pomysłem było wj***nie połowy wnętrz w chrom. Zajebie ci odblask po oczach w zakręcie i dobranoc.

mcmt

2012-05-03, 12:17
Booooyakasha napisał/a:



ale z ciebie kozomłot, " za te pieniądze " to wnętrze robią Ci jakie chcesz, koleś chciał "jarmark" to ma jarmark


Ale faktem jest, że zamówił wnętrze jak dla cygana :-P

nanab

2012-05-03, 13:19
wlatca852 napisał/a:



Badziew? człowieku to jest prawdziwe drewno i materiały których nie znajdziesz w samochodach za mniej niż 0,5 miliona,


Pełno jakiegoś plastikowego chromu, światełek, oczojebnych świecidełek-wygląda zupełnie jak zabawka z tesco za 19,99zł