18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ozdoba w Warcie

Marian_Koniuszko • 2023-01-09, 17:07
Towarzystwo Ubezpieczeń Warta, w jednej z siedzib powiesiło sobie zderzak, za który musieli wykartkować 324 tys. zł.
Mocno musiało ich to zaboleć, biorąc pod uwagę ich zamiłowanie do zaniżania odszkodowań :lol:



Machol

2023-01-09, 23:36
Virs napisał/a:

Pamiętajcie że ubezpieczenie dotyczy jakiejś kwoty. Jak pizgniecie np. Bugatti ( i je skasują ) to OC nie pokryje 100% wartości, często OC pokrywa do 1mln złotych :/



Gówno prawda. Nie ma czegoś takiego że "często". Suma gwarancyjna jest ustawowo minimalnie taka sama dla wszystkich firm ubezpieczeniowych. I nie milion złotych, tylko ponad milion euro. Jak odszkodowanie dotyczy ludzi, to ponad 5 mln euro.
Ok, na Chirona nadal za mało, ale wciąż 4 razy więcej, niż by było w złotówkach. Resztę jest szansa spłacić do końca życia. A na Veyrona to już się można złapać na całe pokrycie ;-)

Bul_od_bytu

2023-01-09, 23:44
Sadol u mnie w robocie? :D

Sraj1

2023-01-10, 00:56
k***y ubezpieczeniowe są wysoko na mojej liście do odj***nia. Zaraz po k***ach bankowych.

opółnocyuciebie

2023-01-10, 05:43
Tekst z tabliczki brzmi tak, jakby faktycznie byli zaskoczeni, że musieli za to zapłacić :-P

Juzwa

2023-01-10, 08:35
Nie zapłacimy panu i co nam pan zrobi?

~DMT

2023-01-10, 11:36
Kubaeinstein napisał/a:

Nie powielaj bzdur. Nawet jak jesteś pijany, to ubezpieczenie działa, bo TU wypłaca. Potem idzie z regresem do Ciebie.



Czyli k***a nie działa, bo finalnie to i tak z Twojej kieszeni wyciągną...

Prowadzisz pijany - jesteś przegrany (nawet jak masz poniżej 0.5 i popełniasz tylko wykroczenie) i nie ma żadnej towarzyskiej agencji ubezpieczeniowej, która by tego nie miała w swojej umowie zapisane, co własnoręcznym podpisem potwierdziłeś, że przyjąłeś do wiadomości..

Kaczor68

2023-01-10, 12:08
Teraz już wiem czemu mi OC podnieśli.

xv89

2023-01-10, 14:03
Małpkiskaczą napisał/a:

Aha, a obok jest sala jak zrobili klientów w ch*ja, gdzie należało się 10k, a ubezpieczyciel przelał 2k i siedzi cicho, a dalej jak masz odwagę robaku to się kłóć, pisma pisz. A że większość jest zesranych na samą myśl o "prawnikach" (przez ten zj***ny system sądowniczy począwszy od SLD kończąc na PIS ) to te ciule z ubezpieczalni to jawnie wykorzystują. Dlatego ch*j im w dupę wycenili 400 to niech się jebią. Ja płacą za OC/AC 1,5k za 10 letnie auto i co roku coraz drożej. ch*j im w dupę oszustom pie**olonym, brudna pała.



Tutaj zapewne wypłacili za zderzak tyle ile należało wypłacić, bo właściciel widocznie nie chciał wdawać się z oszustami i złodziejami w pyskówki, a na domiar złego (dla złodziei) stać było go na papugę.
Musieli mieć niesamowity ból dupy, że ten zderzak wygrzebali i oprawili zamiast standardowo "zutylizować" (czyli oddać znajomkowi z serwisu).

URAGE

2023-01-10, 18:36
xv89 napisał/a:


Musieli mieć niesamowity ból dupy, że ten zderzak wygrzebali i oprawili.



Raczej dlatego, że szansa na taką szkodę przy samym zderzaku jest jak wygranie w lotka. Jakbyś wygrał kumulację to pewnie też byś chciał zachować kupon i oprawić sobie w ramkę.

Andrzej91

2023-12-25, 23:21
Jeżeli zapłacili za niego tyle pieniędzy to co ten zderzak robi u nich na ścianie a nie jest zamontowany w aucie .??