18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owulacja w ciele kobiety

mateusos • 2017-10-08, 16:58
Owulacja nagrana na zywo ;-)

bartosz69

2017-10-09, 12:35
Czytam i nie kumam... qrwa jaka ewolucja ?

TB303

2017-10-09, 12:53
bartosz69 napisał/a:

Czytam i nie kumam... qrwa jaka ewolucja ?


Czytać nie umiesz?
Cytat:

Owulacja - jeden z elementów cyklu miesiączkowego (efektem owulacji jest uwolnienie gamet żeńskich czyli komórek jajowych).


doredo

2017-10-09, 14:48
Argeusz No i na ch*j ci to wiedzieć, jak i tak będziesz gówno zarabiał(- 180 izba lekarska), a karyna pójdzie do znachora bo on w przeciwieństwie do ciebie włada magią, która jak wiadomo jest lepsza. Jako że musze wj***ć coś od siebie to dodam, że plemniki dojrzewają również w nasieniowodzie ;)

Argeusz

2017-10-09, 18:48
@up Też nie wiem na ch*j mi to wiedzieć, jestem leśnikiem

668686

2017-10-09, 20:18
@up Też nie wiem na ch*j mi to wiedzieć, jestem stolarzem

St...........on

2017-10-09, 21:54
Argeusz napisał/a:

Te jajeczko czy pęcherzyk jaki tam widzicie, to pęcherzyk Grafa- znajduje się w nim komórka jajowa. Gdy dojrzeje to pęcherzyk pęka i wypuszcza komórkę jajową do jajowodu. Zeby plemnik mógł się połączyć z komórką jajową, musi przebyć ok 16 cm(!) od macicy aż do jajowodu. Tak tak sadole, zapłodnienie dochodzi w jajowodzie. Dostaje się tam pod wpływem skurczów macicy i rzęsek znajdujących się w jajowodzie. Pomaga mu również płyn pochodzący z prostaty (prostata produkuje te gluty co wam z siusiaczków wychodzą kiedy mamusia się pochyli nad wami[bez plemników oczywiście, te powstają w jądrach i dojrzewają w najądrzach]) oraz witka poruszana dzięki wstawce w której znajdują się mitochondria zasilane ATP. Taka podróż może mu zająć nawet 5 dni. Dopiero potem komórka jajowa schodzi do macicy i wszczepia się w jej ścianę komórkową.

A to co nazywacie okresem to stara złuszczająca się ściana nabłonkowa macicy.
Sadol bawi i uczy.



Genialny opis. Piwo!

Pan_Diabeł

2017-10-10, 09:36
djszpadelwiadromop napisał/a:

@Chodowca to jest kobieta.



To nie kobieta. To dziewczyna. Jak dojrzeje to będzie kobietą.

lokalnywatażka

2017-10-10, 22:06
W czeluściach pi2dy to jednak strasznie mroczne klimaty i widoki...