18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owoce morza.

de_Sade • 2019-05-27, 23:52
Nowe kulki gejszy w japońskiej restauracji...


D3Ton

2019-05-28, 12:29
@Gamera
Widzisz, niepotrzebnie się tłumaczysz :P
Jeśli ktoś jest głupi, to nie zrozumie :P
Chłopaki ewidentnie Cie podkręcają dla śmiechu, a Ty się dajesz złapać jak przedszkolak na kotki w piwnicy :P

wykompecimatke

2019-05-28, 12:31
Gamera napisał/a:

Jak czytam takie komentarze, to wydaje mi się, że za wszelką cenę próbujecie dojechać komuś, żeby poniżyć go i zrównać do swojego poziomu. Nie wszyscy siedzą na 4literach po pracy na kanapie i nigdzie nie jeżdżą.



Ok, przybliż w takim razie, gdzie mniej więcej w Ameryce Południowej doświadczyłeś owej potrawy. Siedze po pracy na kanapie, i jakoś mam wrażenie, że takie cuda serwuje się raczej w na dalekim wschodzie...

Putikonto

2019-05-28, 13:56
Gamera napisał/a:

woytasw, crossdressphyxia - Widzę, że macie równy poziom rozwojowy na pograniczu Inteligencja niższej niż przeciętna z upośledzeniem umysłowym. Dupę zasysa z zazdrości, że ktoś dobrze zarabia, ma fajne życie i jeździ po świecie?
crossdressphyxia zdjęcie do mema wziąłeś z domowych albumów?? HAHAHAHAHHAA tak właśnie widzę takich napinaczy.... jeszcze dywanu na ścianie brakuje HAHHAHAHAHAHAHHA



Dałeś się sprowokować typowyn komentarzom na sadolu. W twoich odpowiedziach brakuje tylko zdania "mój adwokat już was namierzył, do zobaczenia w sądzie". Gratuluję, jesteś słaby psychicznie.

de_Sade

2019-05-28, 14:00
Kolega Gamera opisuje sytuację z jednego starego filmu z Azji. Małpi mózg jadło się w Chinach. Obecnie oficjalnie jest to zakazane pod karą więzienia. Także trochę prawd i trochę zmyślenia.

htp

2019-05-28, 15:45
de_sade napisał/a:

Kolega Gamera opisuje sytuację z jednego starego filmu z Azji. Małpi mózg jadło się w Chinach. Obecnie oficjalnie jest to zakazane pod karą więzienia. Także trochę prawd i trochę zmyślenia.



Też w Malezji w latach 70, teraz nie wiem.

Patop

2019-05-29, 16:18
MęczennikNieBoży napisał/a:

z początku jak film był zatrzymany myślałem że to czarnoskóry penis



Głodnemu chleb na myśli..

Wiewór

2019-05-29, 16:58
Gamera napisał/a:

W Ameryce Południowej na wakacjach, podali nam przysmak regionalny. Żywa małpa z zablokowaną głową. Obcinali jej końcówkę głowy i dawali łyżeczkę, żeby jeść mózg.... jeszcze z żywej małpy. Wymiękłem



Wiesz, że każdy tutaj oglądał Indiana jones? :roll:

Poligon patrz. Malza ma większego ch*ja od ciebie. :amused:

rocknroll

2019-05-29, 21:55
Za ch*ja nie wiem co to jest.. Ale poszedłbym ze sk***ysynem w ślimaka.

Gamera

2019-05-31, 08:24
Po waszych komentarzach widać, że opieracie wiedzę, co w narodowej telewizji zobaczycie, lub wygrzebiecie w necie i udajecie specjalistów. Byliście a Ameryce Południowej?? Ja byłem np w Peru i sprawy ze zwierzętami na legalu. Plemiona żyjące bez prądu mają się przejmować, że coś jest zabronione? Na targach ludzie bez problemu sprzedają, żywe okazy i mięso z wszystkiego co tam żyje, ... pająki, małpy, krokodyle, kajmany. Bez problemu, można kupić węże, żółwie czy okazy pod ochroną jak tamaryny cesarskie, ot tak na zwykłym placu. Nie wypisujcie, że coś zmyślam, bo jesteście żałośni. Wielcy specjaliści z wariografem w monitorze HAHAHAHA

janlew

2019-05-31, 13:03
Gamera napisał/a:

ć, że opieracie wiedzę, co w narodowej telewizji zobaczycie, lub wygrzebiecie w necie i udajecie specjalistów. Byliście a Ameryce Południowej?? Ja byłem np w Peru i sprawy ze zwierzętami na legalu. Plemiona żyjące bez prądu mają się przejmować, że coś jest zabronione? Na targach ludzie bez problemu sprzedają, żywe okazy i mięso z wszystkiego co tam żyje, ... pająki, małpy, krokodyle, kajmany. Bez problemu, można kupić węże, żółwie czy okazy pod ochroną jak tamaryny cesarskie, ot tak na zwykłym placu. Nie wypisujcie, że coś zmyślam, bo jesteście żałośni. Wielcy specjaliści z wariografem w monit


Dobrze niech ci będzie że nie zmyślasz, ale skończ już pie**olić, bo nikogo to nie interesuje. Co ci zresztą za różnica, nie uwierzymy w to że podali ci rarytas jakim jest małpi mózg a ty wydygałeś, to będziemy cie mieli za kłamce, uwierzymy to za p*zdę. Naprawdę nie jest to wielka różnica, wiec nie ma się o co obrażać