18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owoce morza.

de_Sade • 2019-05-27, 23:52
Nowe kulki gejszy w japońskiej restauracji...


McQurwa

2019-05-28, 00:11
A w świecie równoległym, ktoś wrzuca hamburgera na japońskim sadolu

de_Sade

2019-05-28, 00:19
Hamburgera, który może zrobić minetę, sam bym się wystraszył, a co dopiero takiego, który może połaskotać po migdałkach wchodząc per rectum...

CoJaTamKurwaWiem

2019-05-28, 00:22
Jakbym widzial polityków PO po wyborach... ni ch*ja nie kumają co się stało.... :D

jbone

2019-05-28, 07:28
nic tylko wszystko w dupsko pchać.oto esencja sadistica.

Gamera

2019-05-28, 10:32
W Ameryce Południowej na wakacjach, podali nam przysmak regionalny. Żywa małpa z zablokowaną głową. Obcinali jej końcówkę głowy i dawali łyżeczkę, żeby jeść mózg.... jeszcze z żywej małpy. Wymiękłem

Wesoły_Januszek

2019-05-28, 11:11
z początku jak film był zatrzymany myślałem że to czarnoskóry penis

woytasw

2019-05-28, 11:19
Gamera napisał/a:

W Ameryce Południowej na wakacjach, podali nam przysmak regionalny. Żywa małpa z zablokowaną głową. Obcinali jej końcówkę głowy i dawali łyżeczkę, żeby jeść mózg.... jeszcze z żywej małpy. Wymiękłem




A potem sie zesrałeś i obudziłeś ?

crossdressphyxia

2019-05-28, 11:42
Gamera napisał/a:

W Ameryce Południowej na wakacjach, podali nam przysmak regionalny. Żywa małpa z zablokowaną głową. Obcinali jej końcówkę głowy i dawali łyżeczkę, żeby jeść mózg.... jeszcze z żywej małpy. Wymiękłem






Polnischefuhrer

2019-05-28, 11:50
Chciałbym mieć taką kolację podczas której moje jedzenie by się o mnie biło :D

Gamera

2019-05-28, 11:52
woytasw, crossdressphyxia - Widzę, że macie równy poziom rozwojowy na pograniczu Inteligencja niższej niż przeciętna z upośledzeniem umysłowym. Dupę zasysa z zazdrości, że ktoś dobrze zarabia, ma fajne życie i jeździ po świecie?
crossdressphyxia zdjęcie do mema wziąłeś z domowych albumów?? HAHAHAHAHHAA tak właśnie widzę takich napinaczy.... jeszcze dywanu na ścianie brakuje HAHHAHAHAHAHAHHA

wykompecimatke

2019-05-28, 11:57
Gamera napisał/a:

W Ameryce Południowej na wakacjach, podali nam przysmak regionalny. Żywa małpa z zablokowaną głową. Obcinali jej końcówkę głowy i dawali łyżeczkę, żeby jeść mózg.... jeszcze z żywej małpy. Wymiękłem



...A na pewno nie nawąchałeś się kleju przy Indianie Jones`ie, i nie zwizuallizowałeś sobie tego jak Jakóbiak ?

Ja...........ro

2019-05-28, 12:05
Musi być pyszne skoro nawet jedzenie się oblizuje

Gamera

2019-05-28, 12:14
wykompecimatke napisał/a:

...A na pewno nie nawąchałeś się kleju przy Indianie Jones`ie, i nie zwizuallizowałeś sobie tego jak Jakóbiak ?



Jak czytam takie komentarze, to wydaje mi się, że za wszelką cenę próbujecie dojechać komuś, żeby poniżyć go i zrównać do swojego poziomu. Nie wszyscy siedzą na 4literach po pracy na kanapie i nigdzie nie jeżdżą.