18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owoc twojego żywota je ZUS

Mestiner • 2012-11-13, 10:28
Infografika nt. finansów ZUS
może nie sadystyczne ale dotyczy wszystkich którzy pozostali w Polsce

i Reszta obrazka

drnobody

2012-11-13, 19:30
Magik2501 napisał/a:

@Brind'amour
Dobry początkiem będzie nie głosowanie na PO, PiS, SLD, PSL, Palikmiota i resztę partii, które różnią się od siebie detalami



No to jaką mamy alternatywę?

Rzehooj

2012-11-13, 19:42
drnobody napisał/a:



No to jaką mamy alternatywę?


TAK!!! Nowa Prawica.

Nie ma to jak zmanipulowane lemingi, które nie znają innych partii.
Nie winię was za to. Nasz lewicowy rząd nie dopuszcza żadnych innych partii do ogłaszania swoich planów. Dlaczego nigdy nie widzieliście spota wyborczego np. Nowej Prawicy?
Bo żadna przekupiona (czytaj publiczna) telewizja nie puści ich bez zgody rządzących. Co to za demokratyczny wybór, w którym dzięki inicjatywie rządu wyborcom nie zostały udostępnione informacje o wszystkich partiach?

andyq

2012-11-13, 19:45
drnobody napisał/a:



No to jaką mamy alternatywę?


Założyć partię "Sadyści. To chociaż będzie uczciwe bo z góry wyborcy będą wiedzieli że mają przej***ne. Czyli nic się nie zmieni ale skończy się mydlenie oczu że będzie lepiej.
Jak wyborca skończy 67 lat to damy mu chociaż wybór: plastikowy kubek żeby mógł zebrać albo kawałek sznurka żeby mógł się powiesić. Tak czy inaczej będzie więcej materiału na sadola.
No i oczywiście trzeba zrobić ustawę że do sejmu rudym i kurduplom wstęp wzbroniony.

oc...........an

2012-11-13, 19:50
Mnie ciekawi jakim cudem ich strona internetowa kosztowała 18 milionów. Czy czasem ktoś się nie pomylił?

CYPRIAN

2012-11-13, 20:00
bandyckie państwo

Rzehooj

2012-11-13, 20:12
DUST DEVIL napisał/a:

Mnie ciekawi jakim cudem ich strona internetowa kosztowała 18 milionów. Czy czasem ktoś się nie pomylił?


Niestety to nie pomyłka...
Jak wyszło pierwsze info o tym byłem załamany... ta ich strona to jedno wielkie gówno, które byłby w stanie napisać każdy, średnio rozgarnięty informatyk. Ja za swoje strony dla kilku okolicznych małych firm dostawałem 350-1000zł a były o wiele lepsze niż ten twór za taką cenę...

Pater patriae

2012-11-13, 20:44
Rzehooj napisał/a:


Dlaczego nigdy nie widzieliście spota wyborczego np. Nowej Prawicy?
Bo żadna przekupiona (czytaj publiczna) telewizja nie puści ich bez zgody rządzących. Co to za demokratyczny wybór, w którym dzięki inicjatywie rządu wyborcom nie zostały udostępnione informacje o wszystkich partiach?



Bardziej dlatego, że nie mają tyle kasy na spoty, bo żadnych dotacji od państwa nie dostają w przeciwieństwie do naszych przywódców z sejmu, większość działaczy NP dokłada ze swoich do partii, bo utrzymanie takiejże jest w ch*j kosztowne..

oc...........an

2012-11-13, 20:53
Rzehooj napisał/a:


Niestety to nie pomyłka...
Jak wyszło pierwsze info o tym byłem załamany... ta ich strona to jedno wielkie gówno, które byłby w stanie napisać każdy, średnio rozgarnięty informatyk. Ja za swoje strony dla kilku okolicznych małych firm dostawałem 350-1000zł a były o wiele lepsze niż ten twór za taką cenę...



Hmm... to teraz wiem na co idą moje podatki :( Dzięki za odpowiedź!

bigosamigos77

2012-11-13, 21:20
chudzik2145 napisał/a:



Czytać się nie chce gimbazie a obrazki są za długie :samoboj:



napisz coś o gimbusach...dostaniesz kilka piw na sadolu :samoboj:

krzysiek546

2012-11-13, 21:41
aha czyli wysłanie sondy na marsa kosztowało 1 mld więcej niż jeden polski stadion? to znaczy że za wszystkie wybudowane stadiony można by zrobić organizację kosmiczną i robić loty w kosmos.

Sorg

2012-11-13, 22:48
Hahaha 3,5k pensji... Przy średniej wszystkich prezesów i wepchniętych na stanowiska, z nagrodami, trzynastkami i tak dalej, do tego brutto. Zwykli szarzy ludzie jako pionki nie mają już tak różowo.

piotrekz03

2012-11-13, 23:42
Zawsze mnie śmieszy (choć powinno wk***iać), że ZUS nawet w najgorszym Wyp*zdowie Dolnym ma zajebistą siedzibę.

beeveer

2012-11-13, 23:49
ten kto ZUS rozpie**oli bohaterem narodowym zostać musi