18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwierać!

Flodzia • 2022-02-16, 08:36


Jak to dobrze, że policja była na miejscu :lol:

mi...........pl

2022-02-16, 19:51
Prawicowy polityk chce się dostać niezapraszany na gejowską imprezę swingers party. A tam heterycy na niego wyskoczyli i pokazali gdzie raki zimują.

Scooter

2022-02-16, 23:29
Taki dowcip mi się przypomniał, wiecie dlaczego policjant ma o jeden zwój mózgowy więcej od konia? ...Żeby wody z wiadra nie pił :D

Gerwazy Waligóra

2022-02-17, 00:56
Dzwięk sprzedanych kopów jak dobra stopa w perkusji z ulubionego albumu Led Zeppelin. Klasyczny dzwięk, ładnie to zrobili ochroniarze.

Janko

2022-02-17, 09:11
Powinny też jeszcze dawać dupy kolegą jak im się r*chać chce i żona nie ma ochoty albo głowa ją boli

Wiewór

2022-02-17, 09:32
satariel napisał/a:

Widzieliście kiedyś babę w ochronie na dyskotece? Nie? Ale k***a w policji muszą być i jedyne co potrafią w 99% to być zj***ne, wymądrzać się i ch*ja zrobić kiedy trzeba. Czy kobiety powinny być w policji? Tak, czyścić mundury, skanować papiery na komendzie, robić kawę i sprzątać.



Kobiety służą W Gromie i biorą udział w operacjach specjalnych.
Rozpie**alaja mnie takie dzbany jak ty co mają do kobiet podejście jak Isis

MrFalken

2022-02-17, 14:23
satariel napisał/a:

Widzieliście kiedyś babę w ochronie na dyskotece? Nie? Ale k***a w policji muszą być i jedyne co potrafią w 99% to być zj***ne, wymądrzać się i ch*ja zrobić kiedy trzeba. Czy kobiety powinny być w policji? Tak, czyścić mundury, skanować papiery na komendzie, robić kawę i sprzątać.



Policja (poza prewencją) nie jest - w przeciwieństwie do ochroniarza w dyskotece - od napie**alania się. I zdecydowanie lepszy myślący policjant, niż silny policjant. Niczym też nie różni się słaby facet od słabej kobiety. Jedno i drugie przy interwencji siłowej nic nie zdziała.

A ciebie do ochrony nie wezmą, boś za słaby, do policji nie wezmą, boś za głupi, więc jak posprzątać nie umiesz i gały robić porządnie, to na baby w policji nie pyskuj. W ostateczności mogą klamkę wyciągnąć i cię odstrzelić, a kulka z babskiego gnata leci równie szybko, co z męskiego. A instruktorzy strzelectwa zgodnie potwierdzają, że baby strzelają celniej (poza tymi z wesela).

komanczewa

2022-02-17, 14:31
Scooter napisał/a:

Taki dowcip mi się przypomniał, wiecie dlaczego policjant ma o jeden zwój mózgowy więcej od konia? ...Żeby wody z wiadra nie pił



Dlaczego policjant ma o jeden zwój mózgowy więcej od kury?...Żeby po podwórku nie srał.