18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwierać!

Flodzia • 2022-02-16, 08:36


Jak to dobrze, że policja była na miejscu :lol:

kedzior242

2022-02-16, 08:45
Hmmm.. okazało się, że jeden prawy prosty był bardziej skuteczny niż 5 lat szkoleń, testów sprawnościowych i robienia gały w mundurze.

maddog77

2022-02-16, 08:51
I te soczyste kopy na ryj..miód na moje uszy.

jozue

2022-02-16, 09:54
co to jakiś gejclub, i koleś nie mógł doczekać się dymanka ?

Juzwa

2022-02-16, 10:09
Jak wyszli zwrócić grzecznie uwagę na niewłaściwe zachowanie tego buca, to się ładnie uspokoił i próbował odstąpić od drzwi. Jednak tłum ciekawskich ograniczył odejście zbyt szybko i zbyt daleko. Delikatna nawet perswazja czyni cuda. Myślę, że następnym razem raczej grzecznie zapuka i nie będzie napie**alał nogami w drzwi.

Zenonn

2022-02-16, 10:49
Co to za cioty ze złotymi serduszkami na plecach.

sa...........el

2022-02-16, 10:51
Widzieliście kiedyś babę w ochronie na dyskotece? Nie? Ale k***a w policji muszą być i jedyne co potrafią w 99% to być zj***ne, wymądrzać się i ch*ja zrobić kiedy trzeba. Czy kobiety powinny być w policji? Tak, czyścić mundury, skanować papiery na komendzie, robić kawę i sprzątać.

Cryo

2022-02-16, 10:56
satariel napisał/a:

Widzieliście kiedyś babę w ochronie na dyskotece? Nie? Ale k***a w policji muszą być i jedyne co potrafią w 99% to być zj***ne, wymądrzać się i ch*ja zrobić kiedy trzeba. Czy kobiety powinny być w policji? Tak, czyścić mundury, skanować papiery na komendzie, robić kawę i sprzątać.



Nie zapomnij o awansach za robienie gały, komu trzeba.

Manolito666

2022-02-16, 13:01
Dziurawa policja zawsze w formie. Poprawność polityczna to upadek cywilizacji zachodu.

KrólOrtalionu

2022-02-16, 13:19
Jak to dobrze, że policja była na miejscu :lol:
No bo by jeszcze go pobili. powinni chociaż mieszane patrole robić a nie 2 malutkie kobietki które de facto i tak do tej pracy się nie nadają.

sa...........el

2022-02-16, 13:30
KrólOrtalionu napisał/a:

Jak to dobrze, że policja była na miejscu
No bo by jeszcze go pobili. powinni chociaż mieszane patrole robić a nie 2 malutkie kobietki które de facto i tak do tej pracy się nie nadają.



Na jedno by wyszło, bo by facet musiał ogarniać przestępcę i babę, żeby nie dostała wpie**olu, albo nie daj dostałby paralizatorem, bo by babsko trzęsącymi łapami spudłowało, zamykając przed strzałem oczy. Do prewencji takie ewentualnie do szkół, gadać pierdoły uczniom i rozdawać odblaski, żeby zrozumieli, że jak nie będą się uczyć, to skończą jak ona. Zawsze uważam, że ci mundurowi na patrolach i dłubiący w nosie w samochodzie i wlepiający mandaty za brak maski, to pół zwoju więcej w mózgu od strażnika miejskiego. Jak coś się serio dzieje, to ch*ja zrobią, dzwonią po wsparcie, muszą jakiegoś Sebka suchoklatesa w 10 ogarniać.

mazga50

2022-02-16, 17:15
Tak bardzo chciał dostać wpie**ol...

7wporzondku

2022-02-16, 17:42
satariel napisał/a:

Widzieliście kiedyś babę w ochronie na dyskotece? Nie? Ale k***a w policji muszą być i jedyne co potrafią w 99% to być zj***ne, wymądrzać się i ch*ja zrobić kiedy trzeba. Czy kobiety powinny być w policji? Tak, czyścić mundury, skanować papiery na komendzie, robić kawę i sprzątać.



W Poznaniu była taka jedna Dominika