18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarte złamanie przedramienia lewego

Gumcia • 2022-08-17, 21:25
No i mam swój pierwszy temat. Przygoda wydarzyła się dwa tyg temu w piękny upalny dzień w moim kochanym mieście. Jadąc na rowerze ze znajomym stwierdziliśmy że przejedziemy przez starówkę, która nie dawno przeszła remont i położono na niej śpiących policjantów, ale nie takie fajne wąskie paski tylko wyj***li tam co najmniej zapory czołgowe. Moja pierwsza myśl objadę ją, ale obudził się w mnie sportowiec i wskoczę :-D Niestety moje przednie koło ześlizgnęło się z owego policjanta i wyprułem na lewa stronę jak z katapulty. Po usłyszeniu niesamowitego trzasku podniosłem rękę do góry a moim oczom ukazało się otwarte złamanie jak i wiszący bezwładnie nadgarstek . Chwyciłem ten zwis zdrową ręką i przeszedłem się jeden kilometr do szpitala na SOR kapiąc krwią gdzie popadnie . Zostałem bardzo szybko wysłany na RTG po czym padła diagnoza operacja . I tak mnie posklejali mam 12 śrub i 2 tytanowe płytki. Moja przestroga uważajcie na śpiących policjantów :mrgreen:










Pawehan

2022-08-17, 21:27
Fajnie stary!!! ze cię naprawili. Będziesz wyciągał te blaszki w przyszłości??

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-17, 21:29
Jakbyś chciał ten tytan opchnąć za dobrą cenę, to daj znać na PW.

Yolanda

2022-08-17, 21:33
Gumcia szacun za materiał własny. Ładne szycie. Pozdrowienia mordo. :-D

żmij

2022-08-17, 21:36
Yolanda napisał/a:

Gumcia szacun za materiał własny. Ładne szycie. Pozdrowienia mordo.



Napisz mu jeszcze "z fartem" albo coś o tym, że "tylko bóg może mnie sądzić ".

djpyza

2022-08-17, 21:39
widzisz jak byś szanował policjantów to by tego nie było xD a tak poważnie zdrowia !

Janusz_k

2022-08-17, 21:44
Zdrowia, jak sam widzisz na starość się nie szaleje :) ale pocieszę cię na młodość też :) moje dziecko (13l) dwa razy złamało jak ty rękę lewą bo sie poślizgneło w odstępie 3 miesięcy, drugie złamanie chodził pół roku z drutami. Słabe te kości teraz ludzie mają, ja w jego wieku skakałem z okna z 1 piętra, po drzewach się łaziło i ani jednego złamania :)

PIs

2022-08-17, 21:50
Coś pięknego, jak ktoś się wypie**oli na rowerze :-D



Mielzky97

2022-08-17, 21:51
Co Ty masz szklane kości czy ki ch*j. Kto tu jest od naklejki dzielny pacjent .

Robajson

2022-08-17, 22:10
OCZOM k***a. Piękny skok musiał być. Szkoda, że jak wyj***łem się na rowerze i złamałem kość udową nie było telefonów z aparatem :)

Mi uj***ło połowę palucha. Jadąc na SOR ciężarówka zasłoniła mi sygnalizację świetlną. Przejechałem na czerwonym i niebiescy, którzy jechali za mną się doj***li.Jak pokazałem typowi co się dzieje, zbladł i póścił mnie bez mandatu.W sumie i tak nie miał bym jak go podpisać. W szpitalu spotkałem rzeźników a podczas usuwania szwów jakaś stara k***a tak to zrobiła, że w domu wyj***łem jeszcze 3 nitki :roll:




BundyR

2022-08-17, 22:13
k***a kto Ci to szyl, weterynarz, czy tapicer?

ErwinR

2022-08-17, 22:28
Jak byś tak jeszcze kiedys wpadl na podobnie zajebisty pomysl, pamietaj zeby zrobic zdjecie zaraz po wypadku

Budrys2000

2022-08-17, 23:00
Elegancko, na wuefie zamiast ćwiczyć będziesz mógł ciupać w majnkrafta

rulas

2022-08-17, 23:02
ErwinR napisał/a:

Jak byś tak jeszcze kiedys wpadl na podobnie zajebisty pomysl, pamietaj zeby zrobic zdjecie zaraz po wypadku



Dokładnie! No i w ogóle dzięki, że to dla nas zrobiłeś

:lol:

Kaszakisza

2022-08-17, 23:16
Widzisz? Trzeba było zasłonić rolety i w ładną pogodę siedzieć w domu. :D