18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarte złamanie przedramienia lewego

Gumcia • 2022-08-17, 21:25
No i mam swój pierwszy temat. Przygoda wydarzyła się dwa tyg temu w piękny upalny dzień w moim kochanym mieście. Jadąc na rowerze ze znajomym stwierdziliśmy że przejedziemy przez starówkę, która nie dawno przeszła remont i położono na niej śpiących policjantów, ale nie takie fajne wąskie paski tylko wyj***li tam co najmniej zapory czołgowe. Moja pierwsza myśl objadę ją, ale obudził się w mnie sportowiec i wskoczę :-D Niestety moje przednie koło ześlizgnęło się z owego policjanta i wyprułem na lewa stronę jak z katapulty. Po usłyszeniu niesamowitego trzasku podniosłem rękę do góry a moim oczom ukazało się otwarte złamanie jak i wiszący bezwładnie nadgarstek . Chwyciłem ten zwis zdrową ręką i przeszedłem się jeden kilometr do szpitala na SOR kapiąc krwią gdzie popadnie . Zostałem bardzo szybko wysłany na RTG po czym padła diagnoza operacja . I tak mnie posklejali mam 12 śrub i 2 tytanowe płytki. Moja przestroga uważajcie na śpiących policjantów :mrgreen:










silver-surfer

2022-08-19, 00:00
Zdrówka życzę. Trzymaj się!

Emilian89

2022-08-20, 00:31
"Jadąc na rowerze ze znajomym stwierdziliśmy" jprd karma kara pedalarzy

achimos1985

2022-08-20, 13:07
No to ch*j, słonik koło monitoru do wyj***nia, szczęścia nie przynosi, no ale jego kolor mówi sam za siebie...

UrlichUrwich

2022-08-20, 15:24
Zacznij powoli zbierać na protezę.

Zygmundo

2022-08-21, 03:57

Piękna blizna będzie, zasłużyłeś.

Andrzejas

2022-08-23, 22:36
Ten, kto wymyślił tych "śpiących policjantów" nie może spać spokojnie, póki żyję. Zapie**olę typa kiedyś. Nie ma absolutnie ani jednego powodu, który przemawiałby za słusznością stawiania tego szajsu. Do tego jest to karalne. To zwykłe blokowanie drogi i stwarzanie zagrożenia. Na miejscu autora ciągałbym sk***ieli po sądach za coś takiego. Poza oczywistym zagrożeniem, jakie stwarza taki garb, jest on wybitnie wk***iający, przyczynia się do spowolnienia ruchu kołowego, co oczywiście potęguje korki w miastach. Często z powodu braku standardów w ich temacie wykonane są one nieprawidłowo, co powoduje uszkodzenia podwozi w autach. Gdy jadę codziennie do pracy (jakieś 4 km), to muszę pokonać ich aż 28! Na jasny ch*j!? Zbieram na Mecalaca. Jak uzbieram, to opuszczam łychę i wszystkie 28 Wam tu przywiozę! Oj ale będzie dym! XD