18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie sezonu street workout w Rzeszowie

ssworkout • 2016-04-23, 11:13
Tak było na otwarciu sezonu w Rzeszowie w ubiegłą niedzielę, mocne skille, pokazy, wspólny trening, siła!

Wstalodziany

2016-04-23, 11:18
I to jest siła.
Dwa razy większe od nich pajace z siłowni napompowane sterydami mogą im buty czyścić.

Skrzek007

2016-04-23, 11:30
Tak powinny wyglądać zajęcia z WF od gimnazjum do studiów włącznie. To jest prawdziwa siła a nie pie**olenie o zwolnieniu lekarskim. Masz choćby jedną nogę sprawną to ją ćwicz !

kry.ha

2016-04-23, 11:31
@wstalodziany

Przed skomentowaniem, pragnę zaznaczyć, że fanem kulturystyki absolutnie nie jestem. ALE to oczywiste, że "dwa razy większe pajace z siłowni", jak to ich nazwałeś, mogą im buty czyścić, oczywiście jeżeli mowa o ćwiczeniach ukazanych na filmie. Kulturyści nie mają na celu wyrobienia sobie siły ale zbudowanie mięśnia, które wcale, mimo swej wielkości, nie muszą dźwigać miliona kilogramów, bo kulturyści mają to gdzieś. Zupełnie inne włókna pracują podczas pracy dynamicznej i pracy statycznej.

A na koniec, gówno prawda że goście z filmu są silniejsi od takiego np nasterydowanego Colemana. Ich mięśnie są po prostu nauczone innej pracy. Twoje porównanie jest zupełnie nietrafione. To jakby porównać sprintera do maratończyka.

kry.ha

2016-04-23, 11:41
@wstalodziany

No fakt faktem, że obecnie większość tych typów wygląda śmiesznie od hormonu wzrostu. O ile wielkie mięśnie raczej średnio przypadają przeciętnemu człowiekowi do gustu, o tyle "coś" jednak było w tych estetycznych sylwetkach za czasów Arniego itp. Dziś to jest po prostu śmieszne. Robią z siebie kaleki na HGH bo się rośnie po tym jak na drożdżach. Szkoda tylko, że bebechy też rosną... No ale dość o kulturystach. Film jest o czymś innym.

urwisk44

2016-04-23, 12:23
zajebisty spot,w ch*j expa tam idzie... islamy jak dostaną hita z takiej rączki to sp***olą na te słomiane tratwy z powrotem :)

renja

2016-04-23, 15:20
każdy sport ma swoich zwolenników, co jak co ale takie pokazy są dużo efektowniejsze niż spocone koksy na siłowni ;)

throatpenetrator

2016-04-23, 16:27
Polecam pooglądać mistrzostwa kalisteniki i sposób w jaki Ci "czempioni" masują swoje łapki przed każdym występem, nie mówiąc o dłuższych trickach.

Co do siłowni, są hulkowie i astetyczni kulturyści, to zupełnie dwa inne typy budowy ciała.
Wracając do kalisteniki, polecam się pobawić więcej niż 2 lata i przez kolejne 5 płakać bo stawy się pie**olą :(

Renja, co do efektowności, pokazy w cyrku są jeszcze bardziej efektowne. ;)

Kalistenika wyrabia ciało pod pewnym kątem, ale wpływa naprawdę destruktywnie na stawy.

vladislav

2016-04-23, 20:07
Zmęczyłem się od samego patrzenia.

Idę po browara, żeby ugasić pragnienie...

renja

2016-04-23, 23:26
@throatpenetrator szczerze to dla mnie takie pokazy na drążku wyglądają znacznie efektowniej niż w cyrku, tym bardziej że za free można sobie pooglądać :)

dobrze że ćwiczą, będzie kto miał bronić kraju w razie konfliktu

kry.ha

2016-04-24, 16:51
renja,

A o czym Ty gadasz w ogóle? Bronić kraju? Bo mają kawałek mięśnia i siły to znaczy, że żołnierze z nich przedni? Wstawiłbym film z arabem machającym maczetami ale mi się szukać nie chce.

Garen

2016-04-24, 23:02
To jest sadistic czy forum fitnessu?

kreatywnakrowa

2016-04-24, 23:15
Up
Wygląda na to, że jednak forum fitnessu dodatkowo dla skretyniałych analfabetów. Debilowi poplątały się języki, pewnie jakieś "skille" mózg mu wyssały.