18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie sezonu street workout w Rzeszowie

ssworkout • 2016-04-23, 11:13
Tak było na otwarciu sezonu w Rzeszowie w ubiegłą niedzielę, mocne skille, pokazy, wspólny trening, siła!

Manowarrior

2016-04-25, 00:13
Skacza jak małpy, takie pseudo murzyny.

damianpl

2016-04-25, 00:26
Za wrzucenie takiego gówna powinien być ban bezterminowy co to k***a kwejk czy inne gowno?
Jebie Cie koles?? Wrzucasz jakis pedałów których by 100kg na sztandze przyj***ło aby sie dowartościować? No cwe* wk***ił mnie

Gogitta

2016-04-25, 14:26
Wstalodziany napisał/a:

I to jest siła.
Dwa razy większe od nich pajace z siłowni napompowane sterydami mogą im buty czyścić.



Tak, tylko że jest jeden problem że te Twoje pajace z ssworkout wymiękają przy ćwiczeniach na siłowni :) chce zobaczyć takiego gościa jak wyciska 1 tone na suwnicy jak ronnie colman. I już nie sraj żarem jacy to oni wspaniali.

koral2323

2016-04-25, 15:40
Nie chciał bym nikogo obrażać ale dla mnie to raczej amatorska gimnastyka artystyczna i co efektowniejsze ćwiczenia kulturystyczne nie widzę sensu w robieniu tego czegoś stawy dostają ostro po piż,,,,,, a sylwetkę da się wyrobić o wiele łatwiej i szybciej po części ćwiczeniami z obciążeniem i bez . To jest po prostu kolejna moda którą co niektórzy łykają jak pelikany młodą szprotkę był crossfit teraz jest to za pół roku będzie kolejne gówno które jest fajnie ćwiczyć razem bo samemu już ciężko z mobilizacją a tak ktoś zrobi zdjęcie z treningu doda filmik i jest się fajnym:) To jest smutne ale ludzie zamiast skupiać się na rozwijaniu siebie to lecą co chwile to za inną modą a sama aktywność staje się drugoplanowa.

mateeoss

2016-04-25, 15:55
@mesjasz19

Co w tym dziwnego że przj***ł? Negatyw ćwiczy street workout a ćwiczenia były głównie z dodatkowym obciążeniem do którego nie był kompletnie przyzwyczajony.

Gogitta

2016-04-25, 16:59
koral2323 napisał/a:

Nie chciał bym nikogo obrażać ale dla mnie to raczej amatorska gimnastyka artystyczna i co efektowniejsze ćwiczenia kulturystyczne nie widzę sensu w robieniu tego czegoś stawy dostają ostro po piż,,,,,, a sylwetkę da się wyrobić o wiele łatwiej i szybciej po części ćwiczeniami z obciążeniem i bez . To jest po prostu kolejna moda którą co niektórzy łykają jak pelikany młodą szprotkę był crossfit teraz jest to za pół roku będzie kolejne gówno które jest fajnie ćwiczyć razem bo samemu już ciężko z mobilizacją a tak ktoś zrobi zdjęcie z treningu doda filmik i jest się fajnym:) To jest smutne ale ludzie zamiast skupiać się na rozwijaniu siebie to lecą co chwile to za inną modą a sama aktywność staje się drugoplanowa.



A nawet czasami żeby fajniej wyglądać wystarczy sama dobrze dobrana dieta z dobrze dobranymi makroelementami w posiłkach.

manta2009

2016-04-25, 21:53
Wstalodziany napisał/a:

I to jest siła.
Dwa razy większe od nich pajace z siłowni napompowane sterydami mogą im buty czyścić.


Przecież pokazane tam są same 60-70kg typki. Jestem ciekaw czy jakby taki dostal miedzy nogi +20kg czy by sie podniósl. Prawdziwą siłe to mają power lifterzy, którzy podnoszą kilkaset kg, a nie typy, które moga powisieć na drążku 15sekund przy wadze 70kg. Nawet Ci napompowani, nasterydowani, którzy waża grubo ponad 100kg potrafią się podciągać i jeszcze dowalić ciężaru między giry

rewanż
https://www.youtube.com/watch?v=XpufOjbIG2c

strongman vs kulturysta
https://www.youtube.com/watch?v=bXLl62Y0gi8

Z resztą doczytaj co oznacza pojecie siły,a co oznacza pojęcie wytrzymalosci bo cos Ci sie popie**olilo.