18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ot taki news multikulturowy

AaronSzechter • 2016-05-17, 13:17
Tragedia w Niemczech! Młoda Polka została brutalnie zgwałcona przez Kenijczyka!
24-letnia Polka została bowiem brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez imigranta z Kenii.

O sprawie informuje niemiecka policja. Do gwałtu miało dość w sąsiadującym ze Słubicami Frankfurcie.

Według brandenburskiej policji gwałcicielem był 28-letni imigrant z Kenii. Zaprosił on 24-letnią Polkę do swojego mieszkania i właśnie tam, wbrew woli kobiety miało dość do gwałtu.

Dokładne okoliczności zdarzenia są badane przez niemiecką policję. Podejrzany o gwałt Kenijczyk został nakazem sądu umieszczony w areszcie we Frankfurcie nad Odrą.

Swoją drogą, czego młoda Polka szukała w mieszkaniu Kenijczyka?
info Polska niepodległa

Allin23

2016-05-18, 02:09
Normalna to ona nie była. Nie wiem czy jest kogo żałować w tym konkretnym przykładzie.

MiszkaZubow

2016-05-18, 07:38
Chciała kurewka murzyna? No to dostała. Nie szkoda mi jej, bo jest debilem. murzyn powinien zostać spacyfikowany i wyj***ny do Afryki, gdzie w chacie z gówna jest jego miejsce.

stachuxp

2016-05-18, 07:49
Chciała to dostała, nie ma czym się oburzać. Prawdziwy gwałt miałby miejsce gdyby taki brudny chlew spod pazura rzucił się na niewinną osobę. To samo tyczy się innych narodowości, pewni ludzie piszą namiętnie że zachodni sąsiedzi mają to na co zasłużyli, prawda jest taka że większość tych ludzi nie zasłużyła , a z pewnością nie zapracowała na ten burdel który robią im ich przywódcy.

bloodwar

2016-05-18, 08:59
Najpierw jak przeczytałem, że Murzyn zgwałcił Polkę to mi się nóż w kieszeni otworzył, ale jak doczytałem, że to wszystko odbyło się w jego mieszkaniu gdzie Polka poszła z nim dobrowolnie to się natychmiast zamknał. Nauczcie się w końcu j***ne pismaki rozróżniać gwałt od "seksu z rozmyśleniem się" - jak dziewczyna idzie wieczorem po parku i koleś ją napadnie to jest to gwałt, jak idzie do niego DOBROWOLNIE do chaty to cokolwiek by się wydarzyło potem gwałtem być nie może, bo jak wkładasz rękę do paszczy lwa to musisz brać pod uwagę, że szczęki się mogą zacisnąć

omgłomatkobosko

2016-05-18, 09:20
Brutalny gwałt - masło maślane.
Zgwałcona wbrew swojej woli - orly?


Masterof

2016-05-18, 09:37
Poszła z murzynem i otrzymała karę. Karma działa. Karma jest biała.

Policeman

2016-05-18, 10:07
Mój przyjaciel mieszka za odrą, a jego babka jest pracownicą społeczną i opowiada czasem to i owo gdy się widujemy. Takie "gwałty" to tam standard, za 2-3 dni czarny wyjdzie na wolność. Na weekend ci imigranci [murzyni, arabusy, whatever] ubierają się w drogie stroje [tak z bonów i datków] i lecą na panny do klubów. Ponieważ polki to najłatwiejszy łup, nie ma co się oszukiwać, każdy o tym wiem, że polki są najbardziej łase na czarne i arabskie ku*asy. Wyrwał ją mambo opowieściami o długiej trąbie słonia i zaprowadził do siebie, a tam...no cóż. Z tego co ja słyszałem, pijackie meliny w Polsce przy tym to pałace. Ściany oblepione gilami, krwią, łojem etc. na ziemi brudne zawszone materace, karaluchy niczym armie, smród gówna z kibla, często brak wody albo tylko zimna i tony walających się śmieci, w tym defekantów. Nasza księżniczka "pati" pewnie się przeraziła, bo myślała, że to książe arabski. I co? Ponieważ murzyni mają białe kobiety za k***y, to złapał ją za włosy, wsadził w ryj, w dupsko, przeczyścił i wypuścił płaczącą. Tak się tam dzieje, większość takich "gwałtów" nawet nie jest zgłaszana.

Ile można pie**olić o tym, żeby unikać muzułmanów, murzynów z afryki, a te tępe dzidy swoje i jeszcze potem chrzanią o tym, że to brak tolerancji.

Loaloa

2016-05-18, 10:25
Gwałt polegał na tym, że ona chciała za usługę pieniądze, a Kenijczyk nie chciał zapłacić. polskie kurewki szlajają się z kim popadnie, ale nawet one mają za dużo godności, żeby dawać dupy cebulowym przegrywom.

Wilqq23

2016-05-18, 11:03
te k***y wszystkie co sie pchaja do ciapatych powinny byc tam r*chane przez cale stado, takich to mi nie zal :)

SzTKPch

2016-05-18, 11:08
No i dobrze, po ch*j się prowadza z brudasami, chciała poczuć czarnego ch*ja to ma...