18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ot taki news multikulturowy

AaronSzechter • 2016-05-17, 13:17
Tragedia w Niemczech! Młoda Polka została brutalnie zgwałcona przez Kenijczyka!
24-letnia Polka została bowiem brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez imigranta z Kenii.

O sprawie informuje niemiecka policja. Do gwałtu miało dość w sąsiadującym ze Słubicami Frankfurcie.

Według brandenburskiej policji gwałcicielem był 28-letni imigrant z Kenii. Zaprosił on 24-letnią Polkę do swojego mieszkania i właśnie tam, wbrew woli kobiety miało dość do gwałtu.

Dokładne okoliczności zdarzenia są badane przez niemiecką policję. Podejrzany o gwałt Kenijczyk został nakazem sądu umieszczony w areszcie we Frankfurcie nad Odrą.

Swoją drogą, czego młoda Polka szukała w mieszkaniu Kenijczyka?
info Polska niepodległa

janlew

2016-05-17, 13:22
Popierajmy KODziarzy to i u nas tak będzie.

Fret

2016-05-17, 13:31
Wbrew woli... Po po kiego lazła z nim do mieszkania, co ona myślała, że jej pokaże kolekcje znaczków pocztowych?

C.Z.E.S.I.E.K

2016-05-17, 13:40
Nie chciałbym się czepiać, ale wk***iający jest taki styl pisania artykułów i słowo "gwałt" w każdym zdaniu.

cholonek

2016-05-17, 14:21
Ze Słubic do Frankfurtu nad Odrą - ot, taki erazmus dla ubogich :D

.I...........an

2016-05-17, 14:58
Głupia c**a czego ona się spodziewała? Że niby romantycznie będzie? Znudzili się polacy i zachciało się obcokrajowca? No to teraz życzę miłej terapii. Mam nadzieję że ta historia będzie dla innych pań pouczjąca. Chociaż co ja się łudzę przecież zaraz jakiś lewak stwierdzi że nie można sugerować się stereotypami. A potem jakaś kolejna pipa zostanie wyr*chana przez imigrantòw. No ale còż głupota likwiduje do sama.

Hvsarz

2016-05-17, 17:50
Nie zapłacił po prostu za usługi to jest "gwałt".

TytanowyRosomak

2016-05-17, 18:23
Jeśli przeżyła w promocji HIV HCV HPV i inne niespodzianki ja na jej miejscu już bym leciał na linę.

kampton

2016-05-17, 18:26
AaronSzechter napisał/a:



Swoją drogą, czego młoda Polka szukała w mieszkaniu Kenijczyka?



Szukała czarnego pytonga bo białe jej się znudziły .

Essent

2016-05-17, 19:04
Cytat:



O sprawie informuje niemiecka prasa



Jakoś nie słychać o tym w tvn...

parolpl

2016-05-17, 21:14
I niby takie ścierwo emigranckie jeszcze chałupę miało (pewnie dostał w ramach socjalu).

Aldous

2016-05-18, 00:24
Mam mieszane uczucia, niby j***ć emigrantów ale z drugiej strony pewnie sama tam polazła spróbować czarnego kutanga.

nano50

2016-05-18, 00:50
Oj Panowie.. Przecież problem sytuacji jest jasny.
Kolega małpolud zaprosił pannę do mieszkania z byle jakiego powodu, bo wiadomo, że chodzi o seks.
Panienka również miała nadzieję na seks, więc pod innym pretekstem przyszła, "Oglądnąć znaczki"...
Kolega małpolud nie znając się na zwykłym kurestwie szmat nie kupił wina za 3 euro i nie zapalił świeczek tylko pewnie skoro wszystko jasne to wypalił z góry 'chodź się bzykać'.
I tu jest problem. Choć panna wiedziała, że to jedna noc i w ogóle spodziewała się bzykanka to jednak honor suki daje się we znaki, bo jak to tak? Sam seks od tak?!
Panienka zaczęła odmawiać, a kolega M poczuł się oszukany, więc zaczął się domagać tego co mu zostało obiecane na swój sposób. :)
I tak o to się historia potoczyła.
Potem płacz i lament, bo nie poszło po myśli i taka biedna skrzywdzona.
Historia większości gwałtów...