18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszołom w Transporterze

niemaniczego • 2015-03-11, 11:41
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.20 w Żywcu na Al. Piłsudskiego. Kierujący volkswagenem transporterem 60-letni mieszkaniec Czarnego Potoku ze znaczną prędkością wjechał na przejście dla pieszych, na którym znajdowały się dwie kobiety z małymi dziećmi. Przejście znajduje się w miejscu oświetlonym w centrum miasta. Pieszymi była 62-letnia mieszkanka Żywca, jej córka oraz dwoje wnuczków - informują żywieccy policjanci. :shock:

http://www.tvs.pl/informacje/zywiec-pirat-drogowy-niemal-rozjechal-na-przejsciu-kobiety-z-dziecmi-wideo

PS: proszę o admina o pomoc w wstawieniu pliku video. Dziękuję

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-03-11, 15:48 ]
ASAKKU napisał/a:



Nikodem_Szulcc

2015-03-12, 03:29
k***a, wieczor,droga pusta i jakis debil na przejsciu oczywiecie świeta krowa, popatrzy sie w jedną i w drugą stronę, myśli- jedzie samochod, to ch*j wejde a jak mnie zabije to z jego winy bo przeciez bylem naprzejsciu.... ja pie**ole k***a debile j***ne,jak stoicie na przejsciu dla pieszych a kierowca zapie**ala 100km/h to - tak jest debilem, ale Wy macie jedno życie i jeśli Was pie**olnie to bedziecie warzywem do konca zycia... ch*j stań, poczekaj 10sek niech przejedzie,a nie wpie**alaj sie pod ch*j wie kogo bo nie warto !!!! Nie staraj sie udowodnic ze jestes zajebisty bo karzesz mu sie zatrzymac, Jesli mu sie nie uda, albo bedzie pijany, albo w ogole innym zj***nym kims to i tak lepiej niech przejebie niz mialby zrobic ze mnie warzywo.... Nauczcie sie chodzic po przejsciach i k***a zdejmowac kaptury i słuchawki jak przechodzicie przez ulice bo tam zapie**alają wszyscy którzy mają samochody, a nie każdy z nich to mądry przewidywalny kierowca....

maniutekxxxx

2015-03-12, 05:41
Dlatego uważam że każdy powinien co 5 lat przechodzić badania psychotechniczne tak jak zawodowi kierowcy. Nie zdasz nie masz prawka i jedynie rowerem możesz jeździć.

józekdeluxe

2015-03-12, 06:17
Bez wyraźnego znaku ze strony kierowcy, że mnie widzi tj. zmniejszenia prędkości czy mignięcia długimi w życiu nie wlazłbym z dziećmi na tą drogę. Wina kierowcy niezaprzeczalna, ale te mamuśki mają tyle rozumu co 2 głupie kury.

knopflerfan

2015-03-12, 06:24
@2 x up
Jakim rowerem?! Jak kto debil, albo nieogarnięty to i na hulajnodze zagrożenie stworzy. Żadnych uprawnień do jazdy nie powinno się dostawać 'na dowód osobisty' - nawet karty rowerowej!

Sayagin666

2015-03-12, 06:35
BARDZO DOBRZE ! Glupie p*zdy ucza dzieci, od najmlodszych lat, ze rowerem sie zapie**ala po przejsciu. Dzieci jeszcze same nie potrafia jezdzic dobrze a juz sa uczone, ze przez przejscie sie przejezdza a nie przechodzi :homer: Trzeba bylo sciagnac szczyle z rowerkow, powiedziec co i jak i wlazic na pasy...

kam332

2015-03-12, 07:20
Wina kierowcy, ślepy i głupi.

wormgoro

2015-03-12, 07:58
Baba ręką pokazuje gdzie kierowca ma trafić ("Tu! Tu celuj!"), gość pudłuje a ta dziecku robi Crossbody następnie przerzut i próbę duszenia. Dziecko jednak wychodzi cało z tej próby.

FatboyFat

2015-03-12, 08:07
@Sayagin666

Oświecę cię, że do ukończenia 7 roku życia, pod opieką osoby dorosłej dziecko na rowerze uczestniczące w ruchu drogowym jest traktowane jako PIESZY. Wykroczenia nie było, wszystko zgodnie z przepisami.

taigatrommel

2015-03-12, 08:37
El_Vito napisał/a:

Kierowca nie musi od razu być debilem. Bardzo możliwe, że ze względu na wiek zwyczajnie nie zauważył w porę przechodniów.



Mam zdecydowanie mniej niż 60 lat, co nie zmienia jednej zasady na drodze. Jak czegoś nie widzę, bo jest za ciemno, albo oślepia mnie pojazd z naprzeciwka, etc. TO k***A ZMNIEJSZAM PRĘDKOŚĆ, A NIE ZApie**alAM JAK DZIKI ch*j!!!
Proste!? Tak k***a proste! Podstawą jest dostosowanie stylu jazdy i prędkości do warunków na drodze i własnych możliwości!!!
A dziadka z transportera bym zaj***ł młotkiem w łeb, tak prewencyjnie! I całe jego potomstwo też!

scanikwwo

2015-03-12, 09:09
Na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wina kierowcy - nie ma o czym dyskutować. Ale jak już tutaj wielu napisało - wszyscy wiemy jak jeździ się po Polsce. Niech rzuci kamieniem ten, kto nie jeździ szybciej niż 50 km/h w zabudowanym. Teraz k***a sami eksperci od przepisowej jazdy, kultury na drodze, respektowania przepisów. Hipokryzją jebie na kilometr. Kierowca się zagapił, zamyślił a może najzwyczajniej na świecie był śpiący lub upadła mu fajka. Jest tysiąc możliwości i na pewno nikomu z przedmówców nigdy nic takiego się nie przydarzyło. Jeśli faktycznie nie, to pewnie jeździcie raz na jakiś czas i tylko jak jesteście wyspani, wypoczęci i gotowi do pokonania swoich dzikich 15 km do babci na obiadek. Każdy na drodze (tak, piesi też!) powinni stosować się do zasady ograniczonego zaufania. Bezsprzecznie kierowca zj***ł, ale jak widzę, że coś zapie**ala w moją stronę nawet będąc na przejściu dla pieszych to zaczynam ratować swoje życie na dwa sposoby - nie wchodzę lub sp***alam z przejścia.

FatboyFat

2015-03-12, 09:33
scanikwwo napisał/a:

upadła mu fajka



I właśnie dlatego uważam, że kierowca powinien mieć zakaz palenia podczas jazdy. Z telefonem też popieram. Telefon jak spadnie to ch*j, na światłach sie podniesie z podłogi. Fajke czyli jakby nie patrzeć ogień dobrze byłoby podnieść od razu, co kończyc sie moze jak na filmie.

Też nie jestem święty na drodze. Ostatnio prawie ściąłem rowerzyste jadącego na przejeździe, bo było ciemno, nie miał na kołach odblasków, a ja miałem go na słupku. Takie rzeczy się zdarzają.

Inna sprawa, że media rozdmuchały sprawę potwornie. Ciekawe którego redaktorzyny babka tam przechodziła.

gabrychchch

2015-03-12, 10:59
W.S.N.R. napisał/a:

@gabrychchch Polecam oddanie moralności do serwisu u wpie**olatora. Klepki Waćpanu się poprzestawiały i nie odróżnia obiektywnej winy od subiektywnego chciejstwa.


Więc uważasz bracie, że jeśli masz pierwszeństwo lub widzisz jak ktoś definitywnie łamie przepisy stwarzając zagrożenie dla innych to wskazanym jest ładować się mu pod koła? Czasem lepiej się dwa razy zastanowić czy warto mieć rację. Idiotów na drogach trzeba potępiać ale warto jest też ich unikać. Moje zdanie, pozdrawiam.

oskarb35

2015-03-12, 11:04
Wjechał z "pełną prędkością". No to Niemcy się wk***ią za taką reklame transportera.

hamakarol

2015-03-12, 12:31
Nie jeździ się rowerem po przejściu dla pieszych, zły przykład matka daje. Dziękuje dobrano.

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-12, 14:14
Żywiec i wszystko jasne!
Jak ja tych k*** z SZY nienawidzę :evil: