18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszczędny student

wredna • 2012-02-07, 17:05
Co bieda robi z ludźmi...


Araxiel

2012-02-08, 22:54
Ja jebe...
Mieszkam w Anglii, troszkę bardziej cywilizowanym kraju niż Polanka. Tutaj jeśli ktoś ma np. stare radio którego nie chce używać albo lodówkę, zdarzają się nawet telewizory i sprzęty grające, wystawia ją przed dom a ktoś komu się to przyda zwyczajnie to przytula i nie ma w tym nic dziwnego...

Spodziewałem się po tytule że gościu zapie**oli chleb dla gołębi w siatce ale niestety, zabrał suszarkę do prania z "wystawki" bo byla mu potrzebna, a na złom i tak by nie przyjęli bo lakierowana...

Też mi mercyje, bieda i wszy

osobliwy nick

2012-02-08, 23:51
Cytat:

Te studenty to nie takie biedne, k***a połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pie**olić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapie**alałem fizycznie aby starczyło na wszystko.


Tak się składa, że sam jestem studentem m.in. prywatnej uczelni na której studiuję właśnie zarządzanie (i pracuję) i owszem zdarzają się nieliczne przypadki osób którym rodzice sponsorują studia, ale przestrzegałbym przed generalizowaniem, ponieważ większość studentów po prostu pracuje w tygodniu i to na całkiem dobrze płatnych stanowiskach (np. osoby prowadzące własną działalność), stąd być może wrażenie, że mają zamożnych rodziców. Ogólnie studiuję także dziennie na uczelni pańtwowej (ale jestem w o tyle korzystnej sytuacji, że mieszkam w mieście w którym studiuję), więc zdążyłem poczynić pewne obserwacje w tej materii i uważam, że tak naprawdę zamożnych rodziców to muszą mieć studenci studiów dziennych na uczelniach państwowych którzy nie pochodzą z miasta w którym studiują, ponieważ kwoty które ci rodzice muszą wysyłać swoim niepracującym dzieciom (na wynajem, wyżywienie i inne) z pewnością dalece przekraczają kwotę 300-400 zł comiesięcznego czesnego na studiach zaocznych na przysłowiowym zarządzaniu czy turystyce właśnie.

Stranuh

2012-02-09, 00:15
Bogaty student = trzeźwy student; biedny student = pijany(naj***ny) student. Taka jest prawda :-D

Liluh

2012-02-09, 00:57
głupie c**y, jak bonie dydy. Ciekawe czy słyszały o terminie "wystawka"? Bo swego czasu z niemieckich wystawek to się pół Polski urządziło :P

Phelot

2012-02-09, 02:40
Widzę cracker boli Cię coś :D

michalkow

2012-02-09, 12:24
Jabana chyba spazmów dostała na widok suszarki.

AL...........ON

2012-02-09, 21:11
I co z tego? Ja też jak widzę szafę koło śmietnika to biorę na opał. Lepiej mieć tydzien ciepła za darmo niż nie mieć.

dawidbak

2012-02-09, 22:26
Laska ma śmiech jak świnia kaszel

Pilot_Tupolewa

2012-02-09, 23:12
up pie**olisz. Świni na oczy nie widziałeś.
wredna ładnie to się naśmiewać z kolegi, który wam suszarkę przyniósł? :)

rapsharemaniac

2012-02-10, 22:25
nie chce mi sie powyzszych czytac bo po piwie jestem. nie biedny, tylko przedsiębiorczy, ja ostatnio na smietniku calkiem ladnego kwiatka znalazlem pomimo jakiegos przyzwoitego chociaz troche wynagrodzenia :P

Op...........el

2012-02-11, 14:22
Ehh Wy nic nie kumacie... z bieda u studentow wyglada to tak, ze brak funduszy wynika z nadmiernego imprezowania u wiekszosci oczywiscie :D wiec bieda nastepuje w wyniku swiadomej decyzji, dlatego to jest smieszne a nikt sie nie rozczula nad nimi ;) Nie przezywac prosze!

Adirael

2012-02-11, 21:57
Myślałem, że z resztek śmieci jedzenia będzie szukał.