18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszczędny student

wredna • 2012-02-07, 17:05
Co bieda robi z ludźmi...


kosaplaymaker

2012-02-08, 10:29
cracker10 napisał/a:

Te studenty to nie takie biedne, k***a połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pie**olić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapie**alałem fizycznie aby starczyło na wszystko.



Nie tylko na tych kierunkach studenci maja bogatych rodziców wiec przestań pie**olić. Mówisz żeby nie dawać stereotypów a sam takowe dajesz mówiąc " nieroby z zarządzania czy turystyki". To czy ktoś jest nierobem to myślę kwestia charakteru a nie wyboru kierunku studiów, bo zainteresowania każdy ma różne. To że sam zapie**alałeś to plus dla Ciebie za pracowitość ale chwalisz się k***a czy żalisz??

khalifa

2012-02-08, 13:31
@up
ciężko się studiuje na tym twoim zarządzaniu?;d

kosaplaymaker

2012-02-08, 16:13
khalifa napisał/a:

@up
ciężko się studiuje na tym twoim zarządzaniu?;d



Chłopcze ucz się k***a do sesji lepiej, skończysz studia to się będziesz mógł na ten temat wypowiadać.

Mardog

2012-02-08, 17:59
Za kratami mieszka i ch*j :roll:

Shadow323

2012-02-08, 20:47
Przecież te studentki które się tak wyśmiewają to jakieś bardzo głupie suki są

MichasQ

2012-02-08, 20:52
Taaa... biedni studenci.. sam jestem studentem, niestety nie mam bogatych starych, zarabiam dorywczo, ale wielu jest takich biednych co po 7 stowek stypy, rodzice troskliwie paczuszki wysylaja. Mam znajoma co jest "biedna" i nie wykazuje kosztow.. tatus ma sklep i wszystko wrzuca w koszty :) szkoda gadac...

SuzzOwnage

2012-02-08, 20:53
Czyżbym słyszał konia szczającego na blachę ?

.:...........:.

2012-02-08, 20:53
SuzzOwnage napisał/a:

Czyżbym słyszał konia szczającego na blachę ?



Zdumiewające jak wiele dźwięków słyszycie. :roll:

Templariusz Mariusz

2012-02-08, 20:54
Studenci ze wsi na stancji trzymają świnię, słychać jak kwiczy przecież. :swinia:

dzikiruchacz

2012-02-08, 20:54
jeśli dziewczyna śmieje sie jak głupia p*zda to jest głupią p*zdą :)

to sie nie nazywa bieda tylko zaradność, suszarka skrzywiona ale ch*j w to, wyprostuje i jeszcze posłuży...nie uda sie naprawić to zaniesie na skup złomu i pie**olnie browara, 1kg stali drobnej 70gr (aha sp***alaj hejcie, nie zbieram... sprawdziłem na necie w zakładce giełda)

at...........25

2012-02-08, 21:21
Hihihihihaaaaaa .... głupia c**a...

m8

2012-02-08, 21:26
MichasQ napisał/a:

Mam znajoma co jest "biedna" i nie wykazuje kosztow.. tatus ma sklep i wszystko wrzuca w koszty



Nie wykazywać to ona może dochodu, a konkretnie na łeb w rodzinie musi mieć mało lub wcale. Ale takich osób było kilka i u mnie na roku i dzięki takim kombinacjom naprawdę dobrze prosperujący ludzie mieszkali w akademiku - fajne imprezy, laski z roku na rok głupsze i łatwiejsze, net szybki, brak rachunków... Kurestwo trochę, ale to się z domu chyba wynosi.

Mi...........te

2012-02-08, 21:28
Kraty w oknach... To pewnie szpital psychiatryczny.

rothosen

2012-02-08, 21:33
[QUOTE=cracker10]Te studenty to nie takie biedne, k***a połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pie**olić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapie**alałem fizycznie aby starczyło na wszystko.[/QUOTE]
a co dawałeś ?


Jutub

2012-02-08, 22:52
głupie c**y się śmieją - one jeszcze nie wiedzą, że to one będą wieszać pranie