18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oświadczenie policji a rzeczywistość...

mbzyku • 2013-05-23, 15:13
Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści" zaprasza do obejrzenia filmu opisującego zajścia w trakcie i po meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok. Wideo jest odpowiedzią na oświadczenie świętokrzyskiej policji. Więcej w materiale filmowym

[video]
[/video]

GhostScarface

2013-05-23, 16:03
kundle od razu chciałyby być Linda ,.j***ne wszy !

Loaloa

2013-05-23, 17:14
To skandal! Dlaczego nie dowieźli napalmu na czas? Odpowiedzialni za wypuszczenie tej zarazy na wolność powinni ponieść surowe konsekwencje.

WalkingStephen

2013-05-23, 17:25
Temat o policji na sadolu - będzie się działo.

Lisuuu

2013-05-23, 17:28
pszypadeg? nie sondze :trollencjusz:

Kasander

2013-05-23, 17:28
Loaloa
"To skandal! Dlaczego nie dowieźli napalmu na czas? Odpowiedzialni za wypuszczenie tej zarazy na wolność powinni ponieść surowe konsekwencje."
Nie wiem o co ci chodzi....ale profilaktycznie pierd*lni*j sobie baranka o asfalt.

cannabis7777

2013-05-23, 17:29
Manipulacja mediami jest sprawą oczywistą.

Inną sprawą jest banda oszołomów, nie ogarniających takich rzeczy jak pożar.

Dzieci nie mogą się bawić zapałkami!

Quintessential

2013-05-23, 17:31
Rządowa nagonka na kibiców trwa w najlepsze. Po komentarzach, chociażby na tym portalu widać, że jest skuteczna...

loleks42

2013-05-23, 17:35
to smutne ze nie rozumiecie ironicznej prawdy Loaloa, tez jestem zawiedziony ze napalmu nie dostarczono...

Donor

2013-05-23, 17:38
A teraz prosze się doinformować, kto wydaje durne przepisy dotyczące procedur w takiej sytuacji. Niestety mamy przepisy, które mówią wyraźnie, że za bezpieczeństwo imprezy odpowiada organizator, a gdy służby porządkowe nie są wystarczające wkracza Policja. Zauważcie, że np w Anglii już dłuższy czas nie ma Policji na stadionach. W czasie przerwy możesz, np. wyjść sobie do baru, napić się drinka i wrócić. Tylko tam już przeprowadzono reformy poprawiające bezpieczeństwo na stadionach. Tak samo w Anglii sypią się grube mandaty za to, że np. ktoś nie usiadł na tym miejscu, które wykupił. A co do służb to tam istnieje coś takiego jak Stuarding, czyli ochroniarz nie tylko pełni funkcje zabezpieczania imprezy, ale też funkcje informacyjną. Przestańmy się czepiać funkcjonariuszy policji, to tak jakby się czepiać żołnierza, że wykonuje rozkazy. Czepcie się tych co uchwalają prawo i ustalają procedury. Boniek teraz próbuje reformować te poj***ne przepisy typu, zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach czy zakaz odpalania rac służących do opraw meczowych. Jeśli ktoś chce zachęcam do zainteresowania sie tematem.

myha

2013-05-23, 18:19
cytując kogoś tam z tego portalu:

jaranie się ekstraklasą to pedalstwo, a korona i jagiellonia to ciota i h*j

CNN

2013-05-23, 18:23
Mogę śmiało stwierdzić że policja chce wytępić te bydło... w sumie... i dobrze !!

ps. czekam na wasze hejty ułomy :)

Prokurator

2013-05-23, 18:43
@Up

To ciekawe, że osoby z innymi poglądami czy zainteresowaniami nazywasz ułomami, czyżby jakieś kompleksy ;) ?