18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oświadczenie policji a rzeczywistość...

mbzyku • 2013-05-23, 15:13
Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści" zaprasza do obejrzenia filmu opisującego zajścia w trakcie i po meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok. Wideo jest odpowiedzią na oświadczenie świętokrzyskiej policji. Więcej w materiale filmowym

[video]
[/video]

Doomik

2013-05-23, 18:48
Quintessential napisał/a:

Rządowa nagonka na kibiców trwa w najlepsze. Po komentarzach, chociażby na tym portalu widać, że jest skuteczna...



co Ty (za przeproszeniem) pie**olisz człowieku? Jaka nagonka rządowa? To ja nie mam oczu, czy żyjemy w innej Polsce? Kibole to bydło. Gdyby byli w porządku, nie byłaby np. taka warszawa cała, z góry na dół, obstawiana kordonami policji. Jak ta hołota jedzie bądź wraca z meczów, to strach się bać. Sam jestem kibicem, chodzę na mecze, ale nigdy chyba nie było tak, żebym mógł spokojnie zabrać tam dziewczynę i być pewnym jej bezpieczeństwa. Ale tak, wszystko sobie uroiliśmy :idzwch*j:

tolopl

2013-05-23, 18:51
@CNN
A dupa cie nie boli?

myx

2013-05-23, 18:57
@Doomik

Właśnie swoją wypowiedzią utwierdziłes mnie w przekonaniu, że jednak na mecze nie chodzisz. Możesz mi powiedzieć co dzieje się na polskich stadionach takiego niebezpiecznego? Od kilku lat w Polsce z roku na rok na stadionach jest coraz bezpieczniej, stadiony zapełniają się całymi rodzinami(wbrew temu pustemu pie**oleniu "że na mecz z dzieckiem nie można iść"), do młynów przychodzi coraz więcej dziewczyn. Ostatnio w tak wychwalanej Anglii i Niemczech dochodzi do wielu zadym o których w polskich mediach nie usłyszysz ani słowa. W Polsce media i PO obrały sobie kibiców na łatwy cel na którym można wzbić jakiś kapitał.

Nefario

2013-05-23, 18:57
W dniu dzisiejszym na portalu pojawił się bardzo ciekawy materiał dotyczący szkalowania środowisk kibicowskich przez policję. Temat ten na sadolu łączy i dzieli, oburza i podnosi na duchu w zależności od strony politycznej na której stoimy. "Problem" bandytyzmu na polskich stadionach to przykład propagandy, ogłupienia i powielania pewnych idiotycznych schematów co z resztą doskonale widać na sadolu. Nienawidzę czytać komentarzy ludzi, którzy gówno wiedzą, wypowiadają się by poprawić pozorną, internetową reputację oraz własne ego czyniąc duże zło i dokładając swoją cegiełkę do rządowej propagandy. Pozwolę sobie udostępnić kilka filmów i materiałów okraszonych własnym komentarzem żeby zmusić część społeczeństwa (przynajmniej tego sadolowego) to refleksji nad własnym bezkrytycyzmem. Po pierwsze udostępniam link do tematu, do którego się odniosłem na początku. Widać tutaj ewidentną, policyjną prowokację i późniejsze kłamstwo. Mnie nic więcej nie potrzeba ;)

Oświadczenie policji a rzeczywistość

A tutaj jeden z najzabawniejszych komentarzy:

Loaloa napisał/a:

To skandal! Dlaczego nie dowieźli napalmu na czas? Odpowiedzialni za wypuszczenie tej zarazy na wolność powinni ponieść surowe konsekwencje.



Autor ma w dupie że na filmie widać dzieci, osoby w starszym wieku czy kobiety stojące na trybunach, zajebiści kibole ja już sram w gacie. Atakowanie kibiców jak widać w cenie bo 3 piwka już są :)

Ciekawostką jest że (o zgrozo) nie tylko Polacy mają kiboli! Dowód z przed kilku dni. Zamieszki w Madrycie po meczu Realu z Atletico. Są bójki z policją, są pożary, zniszczone samochody, potłuczone szyby. k***a, gdyby u nas coś takiego wywinęli to Ryży wprowadził by chyba stan wojenny i poprosił o przyjacielską interwencję z Rosji ;) W końcu nasza armia rozj***na...

Co by nie być gołosłownym więcej informacji w tym temacie:

Zamieszki po meczy Real vs Atletico

Po co policja miała by prowokować i szkalować kiboli? Sprawa jest prosta. Pomijając wszelkie teorie spiskowe (obawiam się że grono specjalistów je zaraz obali), m.in. takie że Ryży rozbijał wszystkie zorganizowane środowiska, to fakt faktem wśród kibiców jest mnóstwo prawicowców, nacjonalistów i konserwatystów. A jak wiadomo panująca lewica tego nie lubi. Dlaczego szanuje kibiców? Bo jako jedni z niewielu stawiają czoła systemowi, dbają o tężyznę fizyczną (jeśli ktoś myśli że po 45 Europa zaczęła się kochać i więcej nie będziemy musieli chwytać za broń to się k***a grubo myli), organizują akcje charytatywne i budują tożsamość narodową w swoich szeregach. Mało? No to kilka słów od bezapelacyjnego autorytetu, gen. Petelickiego:

"Teraz jest pomysł, żeby zrobić ze wszystkich kibiców - pseudokibiców. A przecież ci młodzi ludzie będą w razie czego bronili Polski. Brytyjczycy potrafili zrobić jednostki spadochronowe z takich kibiców. To są waleczni młodzi ludzie. Ci, którzy robią burdy na stadionach stanowią bardzo małą grupę. Pan premier powinien zamiast grać w piłkę nożną, posłuchać co mówi na ten temat Monika Płatek, przeczytać pracę pani Joanny Suchockiej o kibicach. To są ludzie honoru. Tacy ludzie walczyli w Powstaniu Warszawskim i nie mówmy o grupie, którą się ciągle pokazuje w telewizji, że jeden kopnął drugiego. My mówmy o tym, że to są młodzi ludzie, których się obraża. Zamyka się stadiony, bo potrzebny jest temat zastępczy."

Więcej na ten temat znajdziecie w filmie "Bunt Stadionów" niestety musicie się wysilić wpisując to w yt bo nie da się go tu uploadować. Polecam bo jest pełen bardzo ciekawych materiałów, które ukazują nieco inne oblicze kibiców.

Oraz na tym kanale. Filmy iDar0sa na prawdę miażdżą.

iDar0s

Kilka słów o Staruchu, można mu wierzyć bądź nie ale facet ma łeb na karku i raczej nie robi tego żeby uratować dupe przed pierdlem czy zrobić z siebie celebryte. Polecam obejrzeć ten program:



Oczywiście w każdym środowisku znajdą się pojeby, czarne owce, idioci. Nie mniej jednak pamiętajmy o tym że nie mniejszość a większość definiuje całość. Kibice to jedni z ostatnich patriotów, ludzie honoru i idei, których działania nie pasują mediom i władzy. A najbardziej wk***ia mnie to że co chwila ktoś ciśnie ryżego że podnosi podatki, że odbiera prawa a jak przychodzi co do czego to nagle pół sadola jest za utworzeniem getta dla kibiców, odebraniem im praw człowieka i zamknięciem dla nich stadionów bo im się w dupach poprzewracało. So logic... Temat pisany jest na szybko, być może jest trochę tendencyjny ale szlag mnie trafia na tą sadolową propagandę. Chcesz się podzielić opinią, najpierw ją sobie wyrób.

Prokurator

2013-05-23, 19:04
@Doomik może to kiepskie porównanie, ale...

Stoczniowców z sierpnia, kibiców za komuny wszyscy którzy sprzeciwiali się czerwonej zarazie spod znaku sierpa i młota też nazwiesz bydłem? Schemat jest identyczny 20 lat "demokracji" i tylko umownie 15 latach(2004 wejście do ue) Wolnej Polski. Obecny system nie wszystkim pasuje, nie wszystkim podoba się propaganda oraz propozycja nowoczesnej Polski wg. sojuzu ewropejskiego i rządu.


Tak BTW. na większości stadionów istnieje coś takiego jak sektor rodzinny, jeśli boisz się wyjść na blaszok/żylete czy jak inaczej można nazwać młyn to idz właśnie tam...

Pokh

2013-05-23, 19:14
ciemnota panuje wsrod ludzi, zaslepieni paplanina mediow, rzadu i policji. my sie nie poddamy! TO MY KIBICE!

gregor40

2013-05-23, 20:01
Było palić race? To cierpcie jak mężczyźni.

Philipek

2013-05-23, 20:01
jaka kolwiek zorganizowana grupa, nie kontrolowana przez rzad jest zla. trzeba takie grupy tepic bo w kupie sila. bylo tak za komuny i nic sie nie zmienilo tylko teraz robi sie to "ciszej".

naiwny01

2013-05-23, 21:05
Chwała kibicom! ch*j w oko kibolom, baranom którzy nie potrafią się zachować i tym którzy nie wiedzą co znaczy kibicować!

NINJA69

2013-05-23, 21:38
Loaloa to troll nie zwracajcie uwagi na tego leminga

EdmundKemper

2013-05-23, 22:02
A ja się dalej zastanawiam czy Wy naprawdę sądzicie, że kibicami są tylko debile i dresiki spod bloku? Sam znam osobiście wiele osób wykształconych, zajmujących pewne mniejsze lub większe stanowiska i jakoś im nie przeszkadza to w kibicowaniu. Ba, na mecze chodzą nawet dzieci z rodzicami i starsze osoby i to nawet w dość dużej liczbie. Mam nadzieję, że moda na nagonkę na kibiców się skończy bo w końcu każda moda przemija. I tak dla Waszej świadomości, kibic=kibol. Teraz czekam na wyśmianie, zwyzywanie lub krytykowanie ze strony "poprawnych politycznie".

Bison

2013-05-23, 22:05
Po pierwsze: kibol pochodzi z gwary poznańskiej od słowa ,,kibic". Co to oznaczna? Że ,,kibol" to to samo co ,,kibic".
Po drugie: Ten Wasz ,,kibol" to pseudokibic, do ku*wy nędzy. Tak najeżdżacie na media, a i tak Wam w mózgach poprzewracali od kiboli, którzy są źli, a kibiców, którzy są dobrzy. Ja pie*dole. ;<

HariDee

2013-05-23, 22:11
Jaka nagonka? hahah, ja pie**ole idz na mecz, od razu sie napie**alaja. zjeby j***ne.

EdmundKemper

2013-05-23, 23:26
HariDee napisał/a:

Jaka nagonka? hahah, ja pie**ole idz na mecz, od razu sie napie**alaja. zjeby j***ne.



A byłeś?

Leet

2013-05-24, 01:03
Quintessential napisał/a:

Rządowa nagonka na kibiców trwa w najlepsze. Po komentarzach, chociażby na tym portalu widać, że jest skuteczna...



j***ć rząd i j***ć kibiców.