18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostry robi bit z zabawek

yasuu • 2015-02-10, 19:16
O.s.t.r robi bit wykorzystując zabawki


pomaranczowy4

2015-02-11, 09:44
wolo1994 napisał/a:

Robi "MUZYKE" jak już, po drugie robi takie samo gówno jak inni wielcy raperzy co gimba ich słucha dla "tekstu i przekazu", "muzyka" czy bardziej tępy bit nie jest tak ważny. Nie wiem dlaczego nie wezmą i nie poczytają poezji czy coś w tym stylu, tam też jest przekaz i w dodatku z sensem. Takie coś to można uważać za biedę umysłową bo inaczej tego się nazwać nie da. O.S.T.R. jak już może robi takie samo gówno jak inni ale jako jedyny ukończył szkołę muzyczną i ma pojęcie o normalnej muzyce, za to mógłbym mu postawić wielkie piwo.

I do tych co uważają że takie coś się robi trudno.
:glowawmur: Nie mam siły jak takie coś widzę, dlaczego? Bo k***a oni mają zajebiste programy za grubą kasę, które nie są dla nas dostępne. Gdybyście mieli jeden z takowych programów to moglibyście robić dosłownie wszystko, to nie skill czy coś w tym stylu, to po prostu technologia. To tak samo jak wziąć photoshopa i porównać z gimpem. W gimpie (darmowy) robi się w ch*j ciężko a weźmiecie ps (płatny w ch*j) i dla was to będzie bułka z masłem.
Niech "inteligencja wieku gimnazjalnego" już skończy bronić to coś.



czego Ty bronisz,że się tak produkujesz.. boli Cie ze ostry ma pogłos czy co? chciałbyś zeby wszyscy kochali taką muzykę jak Ty? a te swoje teorie muzyczne to se mozesz w d. wsadzić ,, obchodzi to tlko Ciebie i Twoich ko-ziomków z klapkami na oczach

wolo1994

2015-02-11, 09:56
No właśnie to co napisałeś o mnie to robisz Ty. Ja nie wmawiam komuś że masz słuchać techno czy disopolo, tylko mówię jak normalny człowiek że to nie jest muzyka, tak ciężko to pojąć? To jest bieda umysłowa, dlaczego żaden profesor nie słucha takiego czegoś? No proszę mi wytłumacz, jeżeli uważasz że to ten sam poziom co np. disco

orzechuuuu

2015-02-11, 12:37
Co to j***ne gówno tu robi?

grudawwk

2015-02-12, 01:46
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Czytasz przed wysłaniem idioto co napisałeś czy nie? To nie jest hip hop tylko rap. To tak jakby powiedzieć że bob marley śpiewał rastę a nie reagge nieudaczniku. Po drugie piszesz o patriotycznych piosenkach pisząc nazwę kraju z malej litery. pierodlnij się w łeb. Nie musze Cię znac żeby wiedzieć, że mam do czynienia z idiotą. Po trzecie? Nie przeszło ci przez myśl ze to internet? Tutaj się nie znamy? Gówno mnie obchodzisz, liczy się co napisałeś a napisałeś ścierwo. Joł.


To nie jest hip hop tylko rap ? A co k***a rap nie jest hip hopem ? "To tak jakby powiedzieć że Bob marley śpiewał raste a nie *reggae" ? O k***a rasta a dokładniej rastafari to religia, wyzywasz kogoś od idiotów a sam nim jesteś, hip hop to kultura i styl muzyczny składajacy się z rapu,bitu,graffiti itp więc to jest k***a hip hop,przypie**alasz się do mnie że napisałem nazwe kraju z małej litery, nieraz shift sie nie wcisnie a po jakims czasie edytowac juz nie mozna, z reszta w innym przypadku to rozumiem ale wstawiłem utwór pod tytułem kochana Polsko,ale to o niczym nie świadczy :facepalm: "Nie przeszło ci przez myśl ze to internet? Tutaj się nie znamy?" wczesniej napisałeś że znam tylko ostr i firme więc zamknij p*zde bo właśnie się nie znamy i gówno wiesz co ja wiem, to by było na tyle, nie pozdrawiam, możesz sobie pisać co chcesz nie będe drugi raz czasu tracił na idiote,