18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostry robi bit z zabawek

yasuu • 2015-02-10, 19:16
O.s.t.r robi bit wykorzystując zabawki


Sosnowiec_jest_be

2015-02-10, 20:37
"hip hopowy hymn polski"
To nie hip hop i tylko rap to po pierwsze, po drugie "Polski" a nie "polski". Znawca od dupy strony, któremu wycieczka po polskim rapie skończyła się na tym panu z filmiku i Firmie.

NastyRascal

2015-02-10, 20:52
Only 90's!
-teraz robienie bitow to pestka w porownaniu z praca na analogowych samplerach.




krzywyogurek

2015-02-10, 20:58
jak nie trawie polskiego hip hopu, to ten bit jest fajowski! browar!

StaryDziad

2015-02-10, 21:02
No rzesz w mordę, jak czytam tu niektórych, to mi się cebula w kieszeni z warstw obiera. Skoro to takie proste, to zapraszam do zakładania firm i sprzedawania bitów na lewo i prawo za grube dolary. Przecież to jak pestka.

at...........25

2015-02-10, 21:07
Magik - biały Eminem :)

revelsat

2015-02-10, 21:07
wyjątkowo typa nie lubię i mnie strasznie irytyuje, tekstowo też kompletnie nie podchodzi, nie wiem czym się tu jarać.

Donkapi

2015-02-10, 21:32
Za OSTR'ego zawsze piwko! :D

Hannibal_PL

2015-02-10, 22:03
Przemielił dźwięki jak cholera, prawda, ale tak czy siak, potrafi z gówna zrobić coś fajnego.

siwusek211

2015-02-10, 22:08
TY co masz najwięcej piw, obyś ironizował, OSTR rozpie**ala od masz to jak w banku.

grudawwk

2015-02-10, 22:42
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

"hip hopowy hymn polski"
To nie hip hop i tylko rap to po pierwsze, po drugie "Polski" a nie "polski". Znawca od dupy strony, któremu wycieczka po polskim rapie skończyła się na tym panu z filmiku i Firmie.


Po pierwsze primo jak to nie jest hip hop to ja jestem tomcio paluszek, po drugie primo określenie hip hopowy hymn POLSKI było przenośnią,ale niektórzy np ty są tak płytcy i nie umieją tego pojąć,znajdź mi k***a drugi tak patriotyczny hip hop-owy kawałek no może jeszcze zipera - patriota albo eldo-nie pytaj o nią, po trzecie primo ultimo jak ty możesz wiedzieć jaką ja mam wiedze o rapie jak nawet mnie nie znasz i wnioskujesz to po jednej wypowiedzi, wez ty sie pie**olnij w łeb zanim coś napiszesz

Sosnowiec_jest_be

2015-02-11, 00:22
grudawwk napisał/a:


Po pierwsze primo jak to nie jest hip hop to ja jestem tomcio paluszek, po drugie primo określenie hip hopowy hymn POLSKI było przenośnią,ale niektórzy np ty są tak płytcy i nie umieją tego pojąć,znajdź mi k***a drugi tak patriotyczny hip hop-owy kawałek no może jeszcze zipera - patriota albo eldo-nie pytaj o nią, po trzecie primo ultimo jak ty możesz wiedzieć jaką ja mam wiedze o rapie jak nawet mnie nie znasz i wnioskujesz to po jednej wypowiedzi, wez ty sie pie**olnij w łeb zanim coś napiszesz



Czytasz przed wysłaniem idioto co napisałeś czy nie? To nie jest hip hop tylko rap. To tak jakby powiedzieć że bob marley śpiewał rastę a nie reagge nieudaczniku. Po drugie piszesz o patriotycznych piosenkach pisząc nazwę kraju z malej litery. pierodlnij się w łeb. Nie musze Cię znac żeby wiedzieć, że mam do czynienia z idiotą. Po trzecie? Nie przeszło ci przez myśl ze to internet? Tutaj się nie znamy? Gówno mnie obchodzisz, liczy się co napisałeś a napisałeś ścierwo. Joł.

bocianoff

2015-02-11, 01:41
kto to jest w ogóle?

Jesse.Pinkman

2015-02-11, 02:21
@Kardio_Error
Ty debilu <facepalm> OSTR jest jedynym raperem w PL, który ma tytuł zawodowego muzyka przyznany w związku z ukończeniem szkoły muzycznej II stopnia. On się nie może skończyć, bo on od zawsze robił mega ambitą muzę, której Ty po prostu nie rozumiesz. Wracaj do bonusa rtv. Piona!

wolo1994

2015-02-11, 09:14
Robi "MUZYKE" jak już, po drugie robi takie samo gówno jak inni wielcy raperzy co gimba ich słucha dla "tekstu i przekazu", "muzyka" czy bardziej tępy bit nie jest tak ważny. Nie wiem dlaczego nie wezmą i nie poczytają poezji czy coś w tym stylu, tam też jest przekaz i w dodatku z sensem. Takie coś to można uważać za biedę umysłową bo inaczej tego się nazwać nie da. O.S.T.R. jak już może robi takie samo gówno jak inni ale jako jedyny ukończył szkołę muzyczną i ma pojęcie o normalnej muzyce, za to mógłbym mu postawić wielkie piwo.

I do tych co uważają że takie coś się robi trudno.
:glowawmur: Nie mam siły jak takie coś widzę, dlaczego? Bo k***a oni mają zajebiste programy za grubą kasę, które nie są dla nas dostępne. Gdybyście mieli jeden z takowych programów to moglibyście robić dosłownie wszystko, to nie skill czy coś w tym stylu, to po prostu technologia. To tak samo jak wziąć photoshopa i porównać z gimpem. W gimpie (darmowy) robi się w ch*j ciężko a weźmiecie ps (płatny w ch*j) i dla was to będzie bułka z masłem.
Niech "inteligencja wieku gimnazjalnego" już skończy bronić to coś.