18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostre zatrzymaniekobiety przez policję w Wałbrzychu.

mg93trojmiasto • 2017-01-07, 11:54
Pełny reportaż Ekspresu Reporterów TVP

garota

2017-01-07, 19:19
@ kalijanek

Uwaga uwaga, piesek zlokalizowany.

spiceman

2017-01-07, 20:22
k***a znów troll od putina

Nizaryta1

2017-01-07, 21:50
Wałbrzych, na Wałbrzych po szproty.

BlanX

2017-01-08, 14:34
Mnie kiedyś zatrzymało dwóch z prewencji,przetrzepali dokumenty,samochód,nic nie znaleźli to powiedzieli,że wyprzedzałem na przejściu dla pieszych 3 km wcześniej!Chcieli tylko 2 stówki(mogłem k***a zapłacić pałom),ale ująłem się honorem i nie przyjąłem mandatu.Chciałem sprawiedliwości w sądzie szukać.Razem z kosztami sądowymi przygoda kosztowała mnie 480 pln,mimo,że pies motał się w zeznaniach gówno wywalczyłem.Tak ku przestrodze piszę,bo kasa w budżecie zgadzać się musi...

magicrodek123

2017-01-08, 18:10
To jest ukrainiec a nie rusek ;d

Zielllony

2017-01-08, 18:24
pie**oli i pie**oli a jak by miała inny mikrofon przy ustach to już miała by mało do gadania

vonciapaci

2017-01-08, 18:46
12 min? Nie mam czasu

koxu42

2017-01-08, 18:52
Kto ty jesteś? Zuber?

jendró

2017-01-08, 19:31
Wołasz po stacji, że się nie zatrzymała do kontroli i podejmujesz pościg. k***a cały powiat to słyszy i dyżurny kieruje wsparcie dla patrolu.... dlatego się zjeżdża k***a 7 aut. Jedziesz za idiotą podejrzewasz że może to być poszukiwany i\listem gończym może mieć broń itd a tam w środku idiotka z dwójką dzieci........

Jak się zjeb nie patrzy w lustra i nie kuma, że ma się zatrzymać do kontroli to jego pech.

WhitePride

2017-01-08, 19:43
Prosty przykład jak psiarskie śmiecie moga od tak człowiekowi zniszczyć życie. To, że ktoś popełnia wykroczenie drogowe nie uprawnia psa do robienia takich rzeczy. No ale jak widzę po niektórych wpisach, wierne społeczniaki z sadistica już odtrąbiły wspaniałą akcję policji.
Żeby kiedyś na was nie wpadł jakiś patrol, któremu się będzie nudzić.

flejtuch

2017-01-08, 20:12
Dsml napisał/a:



Przesada to mało powiedziane. Ale to są skutki obniżenia wymagań przy rekrutacji. Bierze się byle patola, który dostaje odznakę i czuje się szeryfem miasta. Do bycia policjantem, trzeba mieć predyspozycje, a nie tylko sprawność. Potem takie akcje są pożywką dla tych zjebów od JP i CHWDP.


Otóż nie.
Do policji ciężko się dostać. a dlaczego ? Ponieważ każdy wyżej rangą policjant wciska swoich synów lub kogoś z rodziny. Dlatego dostają się takie nadpobudliwe cioty, bo ich psycholog musi przepuścić, bo kolega kazał.

Mitur1988

2017-01-08, 21:10
Moja mamuśka odstawiła kiedyś akcje. Tak z 15 lat temu wyprzedzała poczciwą fieściną na podwójnej ciągłej, centralnie na wysokości stacji paliw z której wyjeżdżała policja. Przed miejscowością Bełchatów jadąc od strony Warszawy. Tam jest taka szykana pierwsza w prawo druga w lewo. Policja dogoniła nas za tą szykaną i co najlepsze jechali na sygnale za nami z jakieś 200 może 300 metrów. A dlatego tak bo moja matula myślała że panowie policjanci chcą nas tylko wyprzedzić. Skapnęła się dopiero wtedy kiedy nic z naprzeciwka nie jechało a oni nadal za na mi jechali. Dzięki bogu że nie wezwali 6 radiowozów do 1 kobiety i 4 dzieci:/ może za mało dzieci miała na pokładzie :P a tak szczerze? w momencie kiedy zobaczył że to baba z dzieciakami powinien odwołać resztę radiowozów.

Na koniec niech rzuci kamieniem ten któremu nigdy nie zdarzyło się zagapić stojąc w korku czy na światłach albo w korku na światłach:P i nie zauważyć pojazdu uprzywilejowanego na sygnale świetlnym i dźwiękowym.

kokos_123

2017-01-08, 21:13
@WhitePride - ty tak na serio ? Co innego picie piwa w parku, a co innego ucieraczka przed policją ulicami miasta autem ważącym 1.5 tony

Rozumiem że jak taka nierozgarnięta kobita potrąci ci dziecko na przejściu, po czym sp***oli, to będziesz klaskać, za przykładną podstawę przeciw bezsensownym przepisom drogowym.

zonk

2017-01-08, 22:26
@up, ty jesteś niedorozwinięty ? Obejrzyj jeszcze raz materiał zanim znowu zaczniesz pie**olić głupoty. Kilka metrów od skrzyżowania a ty zaraz że sp***oliła. Kluczyki, ku*asiarz nie ma prawa zabierać kluczyków.
Mam wrażenie że ty jesteś takim zj***nym psiarzem jak ten który zatrzymał tą kobietę. Zresztą co tu więcej pisać, jak nawet w tym reportażu, stwierdzili że typ jest sp***olony i to nie pierwszy przypadek.