18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostra papryczka...

krzyks • 2016-06-15, 11:41
... potrafi wykrzywić ryj na różne sposoby :mrgreen:


cuurniprime

2016-06-15, 19:45
@up ty to naprawdę musiałeś mieć w domu przej***ne :roll:

Kacu63

2016-06-15, 20:16
cuurniprime, jestem tego samego zdania w stosunku do ciebie.


k***a, jeden dzień nie mam co robić i wdaje się w internetowe dyskusje. Idę żyć. Nara.
Może napatoczy mi się jakiś bachor z ostrą papryczką to wrzucę film :D

SpijaczWymiotów

2016-06-16, 00:12
isded napisał/a:

Prysnąło w oko, ale mnie zastanawia co innego.
Jej córka tam cierpi, płacze, a matka drze mordę o syf na kanapie... (1:18)
No k***a.... Jakbym widział swoją matkę...

Z 5 lat temu temu grałem z chłopakami na boisku i rozwaliłem sobie nogę (pozrywały się więzadła w kolanie).
Dzwonię do domu, żeby może ktoś po mnie przyjechał, bo nawet wstać nie mogłem (kolano wyginało się w przeciwną stronę).
Matka odebrała telefon i nic nie zdążyłem powiedzieć, tylko usłyszałem "DO DOMU, SZYBKO NA OBIAD, MIAŁEŚ BYĆ 10 MINUT TEMU" i się rozłączyła...
Dopiero gdy zadzwoniłem do ojca, to po mnie przyjechał.
2 tygodnie leżenia w łóżku, po roku operacja...

Dziewczyna nie będzie miała lekko, a co gorsza się nauczy i wyrośnie na taką samą jak jej stara...
Biedny jej przyszły mąż.



Po tym wypadku mózg chyba też ci się zerwał.

isded

2016-06-16, 00:27
SpijaczWymiotów napisał/a:



Po tym wypadku mózg chyba też ci się zerwał.



Trzeba na prawdę się nudzić w domu, by wyszukiwać gdzie kto zrobił jakiś przypadkowy błąd i się przypie**alać.
Późna pora - idę spać.
Tobie też doradzam.
Albo zmień hobby.
Masz, znalazłem ci jakieś.

postpost

2016-06-16, 07:55
@isded - kolano to kiepska sprawa, też miałem. piwko dla Ciebie, piwko dla mamy.

pastazkota

2016-06-16, 18:46
@sggs

ja nie mam takich problemów ze sobą :D próbowałem wyprostować taką jedną... nie miałem cierpliwości, a co do dziecii się zgadzam, właśnie o to mi chodziło, że ciężko się nie wk***iać ale jak dzieciak się nie daje to może warto porozmawiać z kimś mądrzejszym kto spojrzy z boku i powie co robisz źle a nie j***ć dzieciaka na okrągło bo to nic nie daje

voidinfinity

2016-06-17, 16:28
isded napisał/a:

Dziewczyna nie będzie miała lekko, a co gorsza się nauczy i wyrośnie na taką samą jak jej stara...
Biedny jej przyszły mąż.



Mnie bardziej martwi, że nie będzie chciała brać na twarz :amused:

SpijaczWymiotów

2016-06-20, 00:28
isded napisał/a:



Trzeba na prawdę się nudzić w domu, by wyszukiwać gdzie kto zrobił jakiś przypadkowy błąd i się przypie**alać.
Późna pora - idę spać.
Tobie też doradzam.
Albo zmień hobby.
Masz, znalazłem ci jakieś.



Przypadkowy? Szukać? Czytając ten błąd rzuca się w oczy. Jeśli tego nie zauważyłeś od razu to mam wątpliwości co do twojego wykształcenia.
Co do późnej pory...wiesz, ze niektórzy pracują np od 14 do 22 i potem zaczynają życie? Możliwe, że nie wiesz bo masz wakacje w szkole...

marinis

2018-04-21, 01:43
Kacu63 napisał/a:


Nienawidzę jak ktoś ma w ch*ju czyjś porządek, zwłaszcza rodzica. Rozumiem, że dziecko itp ale k***a takie gówno wyrasta potem na "nie pracuje bo szlachta" i bez zrobienia porządku nie pamięta jakie wzorki ma dywan na jego podłodze.



Ty wstrętny zwyrodnialcu. Zachowałeś się teraz jak tuman.
Ludzie, a szczególnie dzieci lubią się bawić i mają do tego prawo głąbie.

Pieprzyć porządek skoro stała się tragedia dziewczynce.
Naucz się człeku rozróżniać priorytety.
Najpierw należy pomóc dziewczynce, a dopiero zajmować się pozostałymi kwestiami.

Niech ci i tobie podobnym pryśnie sok z papryki w oko.