18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie pożegnanie

~Sunday • 2019-02-18, 18:00


Smutna historia ze szczęśliwym zakończeniem :amused:

Nattttsjel

2019-02-18, 22:31
siwybis napisał/a:

@up
Tylko mięso jest cholernie chude i rosół choć smaczny to trzeba dorzucić kawałek bydlęcia z kością. Druga sprawa że dusiłem chyba 40 minut w winie i mięso nadal twarde. Masz jakiś patent na to?



Za długo albo zła temperatura

Wiewór

2019-02-19, 08:13
siwybis napisał/a:

@up
Tylko mięso jest cholernie chude i rosół choć smaczny to trzeba dorzucić kawałek bydlęcia z kością. Druga sprawa że dusiłem chyba 40 minut w winie i mięso nadal twarde. Masz jakiś patent na to?



Królik jest najlepszy duszony na maśle i później zalany śmietanką jako sos.
Jak się nie chciał rozgotować to jakiegoś emeryta chyba miałeś. To jest tak kruche mięso, że się od razu gotuje.

poligon6

2019-02-19, 08:57
ziu napisał/a:

Ciekawostkę dodam, że odstrzał tej zwierzyny to czysta przyjemność w porównaniu do reszty zwierzyńca hodowlanego. Jjeden strzał w łeb z ręki i już delikwent na wieki uśpiony, Powisi trochę, kilka nacięć i całą skórę się ściąga w stronę głowy potem odcięcie głowy i praktycznie po robocie.



Lepiej lekko ogłuszyć i jeszcze zywemu obciać głowę, cała krew spływa.

petru23

2019-02-19, 14:08
przypomniał mi się dowcip. Mniej więcej

W lesie wprowadzono zakaz dymania padliny. Pewnego dnia niepokorny zając idzie sobie ścieżką, patrzy a gdzieś w chaszczach leży dorodna zdechła łania. Rozejrzał sie dookoła, cisza spokój, więc podbiegł do łani i zaczyna ja j***ć. W pewnym momencie zza krzaków wyskakuje leśniczy:
- Mam Cię zając! Nie wiesz, że w lesie obowiązuje zakaz dymania padliny?
- No jak Boga kocham, na ch*ju mi zdechła!!!

Kasynko123

2019-02-19, 21:56
Niby biały a zachował sie jak typowy murzyn :-|