18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnia faza w życiu

~Angel • 2016-07-18, 09:24
Wg źródła dziewczyna przedawkowała heroinę (być może to był jakiś dopalacz działający na zasadzie heroiny), jej kolega próbuje wezwać telefonicznie pomoc niestety bezskutecznie - dziewczyna umiera.

Szalony_Mleczarz

2016-07-18, 11:27
Tylu tu twardzieli widzę, ale ja mam trochę inne odczucie. Wiadomo - zrobiła to na własne życzenie, ale jednak jak oglądam coś takiego to mi zwyczajnie przykro i jakieś tam współczucie się we mnie odzywa. Jak widzę mordujących się ciapaków, to jakoś takich odruchów wewnętrznych nie mam.

garota

2016-07-18, 11:32
Z was to są niezłe sk***ysyny. Młoda, ładna dziewczyna popełniła cholerny błąd a ci jeszcze z nią cisną. Gdyby nie narkotyki to byście pewnie swojej muzyki nie słuchali, wielu filmów nie zobaczyli a nie mówię już o sztuce. No ale j***ć ćpunów niech zdychają, niech zostaną na świecie tylko tacy trzeźwi i światli ludzie jak np. macierewicz, czy ojciec rydzyk. Oni też postulują podobne wam pierdoły.

Mdeyna

2016-07-18, 11:32
@up Mi się tylko palec wskazujący delikatnie zaciska. :D



Szkoda człowieka.

-Vanilla-

2016-07-18, 11:34
Niech to w szkołach puszczają.

de...........sz

2016-07-18, 11:41
A mama mówiła "nie ćpej", nie posłuchała i :dead:

WalkingStephen

2016-07-18, 11:54
k***a, wzruszyłem się. Tyle lat czekania na nagranie ze "złotym strzałem" i oto jest - piękny, brutalny, pełen emocji.

Masterof

2016-07-18, 11:55
garota napisał/a:

Z was to są niezłe sk***ysyny. Młoda, ładna dziewczyna popełniła cholerny błąd a ci jeszcze z nią cisną. Gdyby nie narkotyki to byście pewnie swojej muzyki nie słuchali, wielu filmów nie zobaczyli a nie mówię już o sztuce. No ale j***ć ćpunów niech zdychają, niech zostaną na świecie tylko tacy trzeźwi i światli ludzie jak np. macierewicz, czy ojciec rydzyk. Oni też postulują podobne wam pierdoły.



Czyli jakby była stara, brzydka, gruba lub była facetem to wtedy by można bekę kręcić, a tak załącza się efekt stulejarza, że mogła jeszcze tyle pał oj***ć?

Widząc obsranego alkoholika (mógłbym tu dopisać "lub jak go nazywasz tatę", ale nie chcę psuć doniosłego oddźwięku mego postu 8-) ) pewnie podbiegasz, wycierasz jego rzadki kał rękawem swetra i zapraszasz do domu na herbatkę bo zbłądził? Dopie**alasz się do komentujących, że śmieją się z ćpunki, która zdechła na własne życzenie, a 3 linijki dalej szkalujesz dwójkę ludzi, których na oczy z bliska nawet nie widziałeś.

Jebiesz hipokryzją i stulejarstwem.

Karaluszy

2016-07-18, 12:01
Banda hejtujacych frajerów zza monitora. Życia gowniarze nie znacie ale już o cpunach wiecie wszystko.
Kto wie czy laska nie chciała se zajebac czegoś przed imprezą a dostała jakieś h*jostwo, widać że widziała że sytuacja nie toczy się tak jak powinna.
Myślicie smarkaczu ze jak zwyklinacie konajaca osobę to będziecie większymi sadolami? j***ne małe p*zdeczki

Jeszcze tylko dodać chciałem ze laska ni ch*ja nie wygląda N typowa cpunke

ni...........to

2016-07-18, 12:10
-1 w srod cpunow nie jest zal.

@Karaluszy czy wygladala czy nie nie ma to znaczenia kolego, byla cpunem bo brala a czy rutynowo czy sporadycznie nie zmienia to faktu. Za to ty widze jestem wprawionym cpaczem wszelkiego zapewne syfu a wiec mysle , ze niebawem bedziemy mieli -2 w srod takich ktorych akurat swiatu nie potrzeba.

Jacooob

2016-07-18, 12:21
Czegoś tu k***a nie rozumiem. Typ widzi, że laska odlatuje i zamiast sprawdzać oddech/tętno to ją nie wiadomo po kiego ch*ja podnosi na siłę, jakby to coś miało dać. Zamiast tego mógłby lecieć z RKO i w międzyczasie pie**olić przez tel. Dziewczyna na pewno miałaby większe szanse na przeżycie niż po jego zabiegach.

ksiadz_pedofil

2016-07-18, 12:23
+Karaluszy, skoro zdecydowała przyj***ć po kablach to musiała się liczyć z tym że w woreczku jest jedna wielka niewiadoma? k***a, ludzie podchodzą rozważniej do zakupu aut z Radomia a tu w grę wchodzi własne życie...

Lololoney

2016-07-18, 12:25
Ja jebie...
To znaczy, nie to, że jakoś specjalnie mi jej szkoda i się rozczulam, ale jakąś przynajmniej próbę reanimacji, do ch*ja wypadało by chyba podjąć?!
A nie stwierdzić że pagib, machnąć ręką i pójść w p*zdu...
Zwłaszcza, że jest to nagrane...