18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatni, popisowy występ

Salieri16000 • 2019-11-08, 19:17
Wypadek miał miejsce 4 listopada na autostradzie Minusińsk - Zherlyk. 64-letni kierowca samochodu Lifan, naruszając przepisy ruchu drogowego, wjechał na przeciwległy pas- wyprzedzając, stracił kontrolę i uderzył w drzewo. Jak powiedział rzecznik miejscowej policji, aktor Minusińskiego Teatru Dramatycznego Wiktor Pietrowicz Bubenkow zginął na miejscu. Rejestrator zainstalowany w samochodzie artysty uchwycił ostatnie sekundy jego życia.




Mors_Nigra

2019-11-09, 00:35
I bardzo dobrze, ch*j mu na mordę, zabił się jak śmieć którym był, zakompleksiony mały człowieczek, radość we mnie wzbiera bo zabił tylko siebie i nikogo niewinnego jego małość nie dotknęła... radość wzbiera, bo oto zobaczyliśmy na własne oczy, jak powinien wyglądać idealny świat. Chociaż przez chwilę, było nam go doświadczyć.. ch*j mu w krzyż!

qplam

2019-11-09, 01:50
Dam rade jako czlowiek który czasami lubi przycisnąć jak zaczynasz przyśpieszać nie dotykaj pedału hamulca na zakręcie jak masz przedni napęd bo tak to sie kończy i nie ważne czy jest snieg czy sucha nawierzchnia. Raz mnie ktoś skrytykował za to, troche się dziwiłem dopóki nie wsiadlem w głupi gokard na torze i z najgorszego czasu po 20 minutach jazdy zrobilem pierwszy (z kolegami z pracy).Taka mała rada a tylny napęd dopiero zaczynam poznawać . Piszę jako amator, ale taki który jednak pomyśli zanim zacznie coś robić, pozdrowienia dla tych co zaczynają, pamiętajcie że należy jeździć z glową bo i ją można stracić

edmund

2019-11-09, 08:38
wudun napisał/a:

Nie raz tak miałem. Wystarczy kogoś wyprzedzić i wjazd na ambicje murowany.
Jak wyprzedzasz lepszym autem to tylko taki zaciska zęby jak gorszym to za punkt honoru sobie taki stawia wrócić przed ciebie:D



a najczęściej spinają dupę tacy którzy mają 110-150 koni pod maską, bo co ich ktoś będzie wyprzedzał, jednak
ja wychodzę z założenia że jak już jakieś auto , jadąc swoim tempem, dogoniłem, to po prostu wyrzedzam, a lekarstwem na to jest o wiele mocniejszy silnik

~Velture

2019-11-09, 09:32
Salieri16000 napisał/a:

Wypadek miał miejsce 4 listopada na autostradzie Minusińsk - Zherlyk. (…) Jak powiedział rzecznik miejscowej policji, aktor Minusińskiego Teatru Dramatycznego Wiktor Pietrowicz Bubenkow zginął na miejscu. Rejestrator zainstalowany w samochodzie artysty uchwycił ostatnie sekundy jego życia.



No i to jest k***a sztuka nowoczesna. Pełne oddanie i poświęcenie a nie jakieś k***a jak u nas r*chanie się w teatrze aby zrobić na złość katolom.

edmund napisał/a:

a najczęściej spinają dupę tacy którzy mają 110-150 koni pod maską, bo co ich ktoś będzie wyprzedzał, jednak
ja wychodzę z założenia że jak już jakieś auto , jadąc swoim tempem, dogoniłem, to po prostu wyrzedzam, a lekarstwem na to jest o wiele mocniejszy silnik



Typie k***a. Nie mam pojęcia jak to jest ale jak tak się zastanowiłem to przez 15 lat jako kierowca faktycznie zauważyłem, że wjazd na ambicję robi się u tych kretynów co mają troszkę więcej niż gówno pod maską ale jeszcze znacznie mniej niż coś co można przycisnąć. Tacy 8-9sek do setki w swoich 130-150 kuniach.
k***a wlecze się taki pacan 10 minut ale jak ktoś w końcu chce go wyprzedzić to nagle usiłuje przyśpieszyć tempo i k***a jakby się bronił żeby nie splamić honoru swoich przodków.
I to właśnie dotyczy takich a w szczególności jak ktoś ma relatywnie dużą pojemność względem niewielkiej mocy (np. 180 koni z 3 litrów albo 145 koni z 2.5 litra itp.)

Ghoscik8

2019-11-09, 13:34
@up
Piszesz o kierowcach z psychiką gimbusa - faja niby troszkę już urosła ale jeszcze za mała żeby zar*chać.

ws...........dy

2019-11-09, 15:57
Zajebista k***a autostrada... Dwu kierunkowa hahahah

mazga50

2019-11-09, 18:43
bloodwar napisał/a:

Rosja to chyba jedyny kraj na świecie, gdzie na pustej drodze dwa samochody muszą się na zmianę wyprzedzać i robią to oczywiście przy kosmicznych prędkościach, fatalnych warunkach atmosferycznych i na zakręcie na ciągłej. Nawet polskie dresiarskie ameby w E36 nie są tak durne żeby po opadach śniegu jeździć z taką prędkością



Tylko dlatego, że prawie wszystkie ameby już wyginęły w podobnych okolicznościach.

wwonlas

2019-11-10, 17:14
Sytuacje jak na Dolnym Śląsku, te j***ny ameby z Ukrainy tak sie tu rozpanoszyły i przenosza swoje niedoj***nie na drogi bo stac ich na 20 letniego gruza, z tym ze dla nich to jest k***a samochod wyscigowy k***a ze hej . Wymuszaja, wyprzedzaja w zabudowanym na ciaglej przed przejsciem no k***a kabarety, Jak macie zamiar na Dolny Ślask przyjechac nawet tylko turystycznie, zalecam kupno kamerki i nagrywanie tych debilizmów.

dżuma

2019-11-12, 12:45
Typowy kierowca z urażoną dumą, że jakiś rzęch śmiał go wyprzedzić.

Uryneusz

2019-11-16, 08:53
To jest AUTOSTRADA ?



:lol:

JanJankowski

2023-05-15, 22:48
Ten drugi pewnie tez wyleciał natym łuku