18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ostatni, popisowy występ

Salieri16000 • 2019-11-08, 19:17
Wypadek miał miejsce 4 listopada na autostradzie Minusińsk - Zherlyk. 64-letni kierowca samochodu Lifan, naruszając przepisy ruchu drogowego, wjechał na przeciwległy pas- wyprzedzając, stracił kontrolę i uderzył w drzewo. Jak powiedział rzecznik miejscowej policji, aktor Minusińskiego Teatru Dramatycznego Wiktor Pietrowicz Bubenkow zginął na miejscu. Rejestrator zainstalowany w samochodzie artysty uchwycił ostatnie sekundy jego życia.




Essent

2019-11-08, 19:19
Po wraku samochodu stwierdzam, że w wypadku brały udział trzy samochody, laweta i czołg :amused:

TRQPL

2019-11-08, 19:32
Ciekawe z jaką prędkością nadjeżdżał ten pas??

bloodwar

2019-11-08, 19:46
Rosja to chyba jedyny kraj na świecie, gdzie na pustej drodze dwa samochody muszą się na zmianę wyprzedzać i robią to oczywiście przy kosmicznych prędkościach, fatalnych warunkach atmosferycznych i na zakręcie na ciągłej. Nawet polskie dresiarskie ameby w E36 nie są tak durne żeby po opadach śniegu jeździć z taką prędkością

zdun

2019-11-08, 20:17
Może trochę opiszę całą sprawę bo mam trochę specjalistycznej wiedzy. Jak był wyprzedzany jechał stosunkowo wolno co spowodowało obniżenie temperatury opon. Później mocno dał gazu i na zakręcie następnym opony nie zdarzyły odzyskać temperatury optymalnego okna pracy, a aquaplaning na śniegu pogorszył tylko sytuację. Uchylony DRS na tylnej klapie też tylko pogorszył sytuację.

n3grom

2019-11-08, 20:45
zdun napisał/a:

Może trochę opiszę całą sprawę bo mam trochę specjalistycznej wiedzy. Jak był wyprzedzany jechał stosunkowo wolno co spowodowało obniżenie temperatury opon. Później mocno dał gazu i na zakręcie następnym opony nie zdarzyły odzyskać temperatury optymalnego okna pracy, a aquaplaning na śniegu pogorszył tylko sytuację. Uchylony DRS na tylnej klapie też tylko pogorszył sytuację.



pie**olisz i tyle. Widac ewidentnie ze na koncu zakretu za mocna scial i kolo zlapalo sniegu

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-08, 20:47
No tak... bo jak go ktoś wyprzedził to h*j mu zmalał i musiał pokazać, kto tu rządzi, a znak zakaz wyprzedzania to tylko dla koniojebców i h*j.
h*j mu w dupę....

dennissliwa

2019-11-08, 20:48
Ktoś go wyprzedził to musiał pokazać jaki z niego kozak i się zaj***ł o drzewo. Debil jakich mało :D

szaman1991

2019-11-08, 20:50




n3grom napisał/a:

pie**olisz i tyle. Widac ewidentnie ze na koncu zakretu za mocna scial i kolo zlapalo sniegu



Na moje łoko to myślał, że ma droge czystą a tu lodu na zakręcie naj***ło

JanekSzczepionjka

2019-11-08, 21:50
dennissliwa napisał/a:

Ktoś go wyprzedził to musiał pokazać jaki z niego kozak i się zaj***ł o drzewo. Debil jakich mało



z tym że "debil jakich mało" To się nie zgodzę

Tr...........ty

2019-11-08, 21:52
Cytat:

Lifan Industry (Group) Co., Ltd. (chiń. trad.: 力帆; pinyin: Lìfān) – chińskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne zajmujące się produkcją motocykli, samochodów osobowych



W samochodzie mającym przynajmniej jedną gwiazdkę w testach zderzeniowych kierowca raczej przeżyłby uderzenie w takie drzewka

JubeL

2019-11-08, 22:41
Alusy mu już zajumali

:idzwch*j:

wudun

2019-11-08, 23:24
Nie raz tak miałem. Wystarczy kogoś wyprzedzić i wjazd na ambicje murowany.
Jak wyprzedzasz lepszym autem to tylko taki zaciska zęby jak gorszym to za punkt honoru sobie taki stawia wrócić przed ciebie:D

DoubleBorger

2019-11-08, 23:28
Ta sama zawiść do drugiego kierowcy co wszędzie "ch*j mnie wyprzedził, nie ma opcji, że dam się poniżać jadąc za nim" a różnica - uśredniając trasę nieprzebytą - w zasadzie żadna. Najbardziej bawią takie ludziki, którzy wyprzedzają kiedy ja redukuję do świateł, hamowanie silnikiem i takie tam.