18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osobówką w las

annaukpl • 2016-06-05, 14:09
Szkoda tylko że nie zatrzymali się na którymś drzewie.. :lodowka:

:idzwch*j:

Edek Łomiarz

2016-06-05, 23:14
annaukpl napisał/a:

Szkoda tylko że nie zatrzymali się na którymś drzewie.. :lodowka:


Ot, typowe pie**olenie żałosnego frajera, któremu żal dupę ściska że ktoś się świetnie bawi, a on całe życie zmarnował.
Idź sieroto sprawdzić czy Cię w piwnicy nie ma.

Sv...........ta

2016-06-06, 00:45
@up, masz coś wspólnego z idiotami z filmiku? Że tak cię zabolało kilka słów? annaukpl ma rację tacy idioci wkrótce poddadzą się selekcji naturalnej rozbijając się to świetnie bo rzadko ładowane są takowe filmy na harda :cry:

SpijaczWymiotów

2016-06-06, 01:08
Sapphiron napisał/a:

a czemu mieliby się zatrzymać na jakimś drzewie?
Zajebiście się dzieciarnia bawi zamiast siedzieć pod blokiem i pytać ludzi czy mają problem...



No zajebiście się bawią...potem spłoszona zwierzyna lata po placach zabaw albo niszczy tereny zielone w poszukiwaniu jedzenia bo do lasu się boi wejść. Jeśli to Park Krajobrazowy to powinni dostać po 5 tysi mandatu.

Mindfuck

2016-06-06, 02:40
Nie ma to jak mieć swój autoskup :megalol:

Codzik1234

2016-06-06, 07:56
Jak ktoś jeździ samochodem po lesie to nikt nie ma problemów, a jak ktoś się enduro wpie**oli to każdy drze mordę że niszczy zieleń itp. Itd.
Tylko aby SpijaczWymiotów się przyj***l, Spijacz ch*j Ci w dupe.

michalmichal

2016-06-06, 13:45
Ode mnie piwko, podzielam tą formę rekreacji, w zimę maluchy a jak robi się ciepło u nas najbardziej chodliwe są golfy 2 1.6 td, nie do zajechania. Poligon Toruński praktycznie cały zjeżdżony. W dodatku zwierząt spotykamy więcej niż w zoo :D

zgroza199

2016-06-07, 21:24
mój brat tak robił cienkim 700, zajebista zabawa ale na dłuższą metę to polecam sobie skołować kask motocrossowy bo przy ostrym zapie**alaniu można sobie łeb o sufit rozwalić

SpijaczWymiotów

2016-06-10, 03:38
Codzik1234 napisał/a:

Jak ktoś jeździ samochodem po lesie to nikt nie ma problemów, a jak ktoś się enduro wpie**oli to każdy drze mordę że niszczy zieleń itp. Itd.
Tylko aby SpijaczWymiotów się przyj***l, Spijacz ch*j Ci w dupe.



Portal sadistic nie toleruje nienawiści, admin gdzie jesteś? Warnik czeka.